Şimdi Ara

Ekran kartı tedarik sıkıntısı artıyor: Fiyatlar yeniden yükselecek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
9.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • AĞLAMAYIN AĞLAMAYIN AĞLAMAYIN. Paranızın yettiği kartı alın arada oyun oynayın boşta iken mining yapın bir seneye kalmaz o kart size bedavaya gelmiş olacak. Ulan eskiden DH forum'da Y kuşağı hakimken herkes zehir gibiydi şu an z kuşağının hali hiç tatmin edici değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sdbz

Geforce mx440 vardı çatıda bir yerlerde, pasını silem zamanı geldi desenize...
    2003'den kalma Asus V8170 DDR vardı, harbi Taiwan malı. Hala yâd ederim kendisini. Değerini bilememişiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlar diğer ekran kartı fiyatları artıyor diye mining yapılmayan 4 gblik ekran kartlarını 4000-5000 bandında siteye koymuşlar. Ve yine maalesef gerçekten mining için alınan ekran kartları bu mining olmayan kartların piyasasını da yükseltti ona da hak veriyorum fakat değerleri bu kadar değil. Oyun için kart almak isteyen arkadaşlar ya LHR li ekran kartı almak zorunda (yeni seri, mining kısıtlamalı) yada 4 gblık versiyonlara yönelmeli. Tahminimce dünyada çip sıkıntısı sona erince tüm ekran kartları, Raven coin in Dag dosyası 4 gb'ı geçince de 4 gb ekran kartı fiyatlarının ucuzlayacağı kanaatindeyim.

• fiyatlar zaten hep yüksekti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar sağolsun ülkemiz oyuncuları 1050'nin üstünü göremedi zaten

• Fiyatlar yeniden mi yükselecek ? fiyatlar maden düştü benim neden haberim olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar bozulsa ne zok yicez cidden fiyatlar çok fena...

• Bahane arıyorlar zaten yükseltmek için. Çin pandemide zenginleşen tek ülke oldu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dünyada düşse bizde yine artar çünkü beceriksiz vasıfsız birisi var….

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31EBF3EDD -- 9 Eylül 2021; 12:38:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharinganıOlmayanAdam

Dolar sağolsun ülkemiz oyuncuları 1050'nin üstünü göremedi zaten

aynen ülkenin milli kartı gibi bişi oldu. Her sistem ya 1030 ya 1050

Arada tek tük 1060 1070 cok az elit bi kesimdede 1080 gibi kartlar var ama tabi büyük cogunluk ülkede 1030 ve 1050li sistemler var hep.

• aliosman2323 kullanıcısına yanıt

Bir sene sonra ekran kartı patates olacaksa ne anladım ben o işten?

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Bu kartları hatırlayan hala varmış demek.

sapphire x1600xt 256mb çalışmasa da hala saklarım

Ekran kartı tedarik sıkıntısı artıyor: Fiyatlar yeniden yükselecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 9 Eylül 2021; 16:55:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

PS2 çıktıgı zaman memur babama tek sözümle aldırtmıştım hatırlıyorum. Acaba şimdi bir genç "baba bana 8 bin liraya PS5 alsana" dese yedigi tokatla hangi duvardan seker?

Alıntıları Göster

ps1 çıktığında 70 tl civarına almıştım baba parasıyla

o zaman da fakirdik haa yalvar yakar almıştık ama alabiliyorduk

zengin olan yanında arcade joystiklerini ve 20-30 oyun alırdı

movie card alırdı

scart kablosuyla 70 ekran trinitron sony tvye bağlar oynardı

kendimizi ezik hissederdik

o zamanın 70 lirası şimdinin 7-8 bin lirası yapıyor altın olarak hesaplarsak

20 senede nerden nereye geldik

1 dolar 0,35 tl olursa gene eskisi gibi uygun fiyata alabilirdik

• BAYOKAN84 kullanıcısına yanıt
    O bir daha olmaz hocam. Neden olmaz? Çünkü RX570ler 600-700 civarına indiğinde Dolarımız 4tü :) Ülkemiz sağolsun dolarimiz 9a yelken açtığı için, bence mining patlasa bile bu kartlar bu sefer en düşük 1200-1300 civarını görür. Yine büyük indirim olur ama geçen senelerdeki gibi olmaz tahminimce. Ben 5700XTlerden umutluyum. 5700, 5700XT gibi kartlar mining bitince bence 3K civarına kadar ineceklerdir. Çünkü ülkede 5700,5700XT kalmadi. Hepsi miningcilerde ve onlar da bir an önce satmak isteyeceklerdir. Bakalım göreceğiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Bir sene sonra ekran kartı patates olacaksa ne anladım ben o işten?

mining de 5 sene kullan yine birşey olmaz

• Hocam ps2 ciktiginda ilk surum sinirli adette 360 milyona geldi Turkiyeye sonra 500 milyon oldu piyasasi. Asgari ucret 109 milyondu.
    Suan ps5 7500 dersek asgari ucret 2800 tl.
    2000 de 4.5 asgari ucret ederken suan 3 asgari ucrete alinabiliyor. Asgari ucret orani o zamanlar memur maasina oranla daha farkli olsada konsol fiyati yinede fazlaydi.

Ya aileden zenginmissiniz yada babaniz sizi gercekten seviyormus :)

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanSüperKahraman

O bir daha olmaz hocam. Neden olmaz? Çünkü RX570ler 600-700 civarına indiğinde Dolarımız 4tü :) Ülkemiz sağolsun dolarimiz 9a yelken açtığı için, bence mining patlasa bile bu kartlar bu sefer en düşük 1200-1300 civarını görür. Yine büyük indirim olur ama geçen senelerdeki gibi olmaz tahminimce. Ben 5700XTlerden umutluyum. 5700, 5700XT gibi kartlar mining bitince bence 3K civarına kadar ineceklerdir. Çünkü ülkede 5700,5700XT kalmadi. Hepsi miningcilerde ve onlar da bir an önce satmak isteyeceklerdir. Bakalım göreceğiz.

Geçen sene haziran ayında 8gb rx580 i aldığımda dolar gene buralardaydi ve rx570 ler 600 700 civarıydi. Şu anki fiyatların dolarla alakası yok. Kripto piyasası 20 katına çıktı...

• quote:

Orijinalden alıntı: GEÇBATAN

ps1 çıktığında 70 tl civarına almıştım baba parasıyla

o zaman da fakirdik haa yalvar yakar almıştık ama alabiliyorduk

zengin olan yanında arcade joystiklerini ve 20-30 oyun alırdı

movie card alırdı

scart kablosuyla 70 ekran trinitron sony tvye bağlar oynardı

kendimizi ezik hissederdik

o zamanın 70 lirası şimdinin 7-8 bin lirası yapıyor altın olarak hesaplarsak

20 senede nerden nereye geldik

1 dolar 0,35 tl olursa gene eskisi gibi uygun fiyata alabilirdik

Alıntıları Göster

20 senede gerçekten çok güzel şahlandık. Sürekli herkesin dilinden düşmek bilmeyen o meşhur 90lı yıllarda memur emekli olunca evini alırdı şimdi 20 yaşında hurda araba parası ediyor alınan ikramiye.

• ulan ben 2500tl karta 7000tl veremiyorum ki mining yapıyım saten 1 yıl sonra o kart pert olucak benim karım ne bu işten bir sen akıllısın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.