Şimdi Ara

Ekran kartı tavsiyesi (enerji sıkıntısı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Elimdeki sisteme uygun bu yıl çıkan oyunları oynayacak 1000 tl den aşağı bir kart arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Cahillikten soruyorum.Bu sisteme ekran kartı ve güç kaynağı takviyesiyle son oyunları yüksek çözünürükte açarmı?Açar derseniz doların düşmesini bekleyeceğim.

Mümkünse vatandan alacağım kartı oraya götürsem ücretsiz montaj yaparlar mı?Güç kaynağı en az yada uzun süre kullanmak için kaçlık almalıyım.Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemmatrix

Merhaba arkadaşlar.Elimdeki sisteme uygun bu yıl çıkan oyunları oynayacak 1000 tl den aşağı bir kart arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Cahillikten soruyorum.Bu sisteme ekran kartı ve güç kaynağı takviyesiyle son oyunları yüksek çözünürükte açarmı?Açar derseniz doların düşmesini bekleyeceğim.

Mümkünse vatandan alacağım kartı oraya götürsem ücretsiz montaj yaparlar mı?Güç kaynağı en az yada uzun süre kullanmak için kaçlık almalıyım.Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

kasanın boyutlarına göre (küçük olduğunu varsayıyorum) 500-600 w bir güç kaynağı ve r9 380 veya gtx 960 alabilirsin ama ekran kartı alırken kasanın boyutlarını göz önünde bulundur. Vatan orada toplanan sistemlere montaj yapıyor ama senin alacaklarını kasaya takarlar mı bilemem telefonla sorup gidebilirsin.

• hocam bildiğin casperın kasalarından.normal kasaya göre biraz daha uzun.i7 işlemcili kasaları fix sanırım ?korkuttun beni
  • quote:

hocam bildiğin casperın kasalarından.normal kasaya göre biraz daha uzun.i7 işlemcili kasaları fix sanırım ?korkuttun beni

benim gözümde casper kasaları hep ufak tefek o yüzden kasayı açıp ölçmek ekran kartı seçerken boyut sıkıntısı yaşamamak için kolay bir çözüm korkmana gerek yok
  • Sapphire R9 380 Nitro 4 GB + Zalman ZM600-LX 600W Psu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam boyut nasıl.Sığar mı bizim kasaya

içindeki kartın boyu buymuş Standart Grafik Kartı Boyutları
    Yükseklik
    4.376 Inches
    Uzunluk
    5.7 Inches

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhtesemmatrix -- 27 Kasım 2015; 19:53:20 >
  • muhtesemmatrix M kullanıcısına yanıt
    Kasanın fotoğrafını atabilirmisin.

Sapphire R9 380 Nitro 4 GB almanı öneririm kasaya sığacaktır.Eğer bütçeni aşmazsa R9 380X alabilirsin ama hangi kartı alırsan al psu değişmek zorunda.

• tamamdır hocam en az 600 lük değil mi?
    500W yeterli olur ama 600W alman daha iyi olur.

• Sapphire r9 380 nitro ve Zalman Zm600 alabilirsin

380 4gb ve kaliteli 600w alın
  • quote:

Merhaba arkadaşlar.Elimdeki sisteme uygun bu yıl çıkan oyunları oynayacak 1000 tl den aşağı bir kart arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Cahillikten soruyorum.Bu sisteme ekran kartı ve güç kaynağı takviyesiyle son oyunları yüksek çözünürükte açarmı?Açar derseniz doların düşmesini bekleyeceğim.

Casper bilgisayarlarla gelen güç kaynakları beş para etmez hocam, sana yenisi farz olmuş. 600 watt'lık alırsan uzun süre güç kaynağı konusunda sorun yaşamazsın:

http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-rs-600-g-80plus-600w-guc-kaynagi.html?srt=UP

Ekran kartı olarak 1000 tl altı iki model var. GTX960 ve R9 380. Her ikisi de 4GB belleğe sahip:

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-r9-380-gaming-4gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html?srt=UP

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx960-gaming-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html?srt=UP

• hocam tanıtımları izliyorum gösterdiğin kartların ama nvdya kartlar daha ağır basıyor.eski kafayım sanırım
  • gaming 4gb r9 aldım vatandan.ucu ucuna da olsa tam sığdı750 watt güç kaynağı aldım.110 fps dota 2 full ayar oynuyorum.Herkese teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.