Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiyesi 600 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni ekran kartı almak istiyorum suanki ekran kartım xfx 6870 1gb 256 bit ve pc berbat derece kasıyor normalde Knight online oynuyorum gecen senelerde 100-120fps alıyordm kasma vs hiç yoksu suan oyunda gezemiyorm 20-30fpslerde geziyor ve cok kasıyor.baska oyun oynamıyorum açıkçası pc de
    Knight online oynamak için özellikle ekran kartı arıyorum 500-600tl limitim var ekran kartı arayışında yardımlarınızı bekliyorum

Shappire R9 280x Dual 3gb 384 bit ekran kartı gördüm 600tl civari fiyatı var önerebilceginiz başka kartları bekliyorum

Suanki kasam

Aerocool GT-A Black edition Kasa
    Aerocool KCAS 600W Power
    Corsair LS 120GB SSD
    Seagete 2 TB Sata 3 HDD
    Asus M5A97 R2.0 Anakart
    AMD FX 4100 İşlemci ( Yakında FX8350 alıcam )
    Cooler Master 212 Evo Sogutucu
    8 GB Kingston Hyper X 1600mhz Ram

Şuanki ekran kartım XFX 6870 1 GB 256 Bit

• Kasma ekran kartıyla ilgili olmamalı cunku hic bir mmo hd6870'i zorlayacak grafiksel detaya sahip degil. Hatta mmo oynayanlara bolca gtx 750 önerilir ultra icin uygun ve f/p kart oldugu icin. (elinizdeki kart ile benzer gucte)

Dolayısıyla sizin sorununuz farklı olabilir, yanlıs bir driver belki kayıp dll dosyası, regedit sıkıntıları genel windows arızaları, hdd birlestirmeniz gerekiyor olabilir. Herhangi bir donanım parcası sıkıntı cıkarıyor olabilir.

İhtimal cok.. Bence windows repair denenir eger combo-fix, hdd birlestirme gibi klasik yöntemlerden sonuc cıkmazsa.

Sorun devam ederse daha farklı derin arastırmalara girmek gerekecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dovahkiin_16 kullanıcısına yanıt
    yeni formatladım pc gerçekten cok kasıyor internette ayrıca oyuna grince cok kasıyor cokda ısınıyor fan'ındn cok fazla ses çıkıyor suan için aliexpress'den yeni fan aldım daha gelmedi bilmiyorum masıl yapıcaz acaba ekran kartından gelen ses zaten delirtmek üzere beni

http://www.aliexpress.com/snapshot/6749186577.html?orderId=67933351900801

kasayı güncellemek için ne önerirsiniz. ekran kartımı işlemciyimi değiştirmeliyim öncelikle ?

birde kaliteli termal macun önerebilirmisiniz ekran kartı ve işlemcininkini degistireym bendeki 5tl lik o dandiklerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 6 Temmuz 2015; 20:12:48 >

• O ekran kartıyla 5 tane knight bile çalıştırırsan yine kasmaz. Sorunun işlemciyle ilgili olabilir o oyun beki de çift çekirdek bile kullanmıyordur onun için intel daha iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.