Şimdi Ara

Ekran kartı tavsiyesi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk defa siz frenlediniz zaten herkes sürekli model yükseltiyor. Ben hd7730 diyordum ilk başta. (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ELNINO_

quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada fx6300 alacaksan am3+ anakartın varmı varsa üzerindeki işlemci hd7770 için zaten yeter bosuna yatırım yapmadan istersen bir konu aç...

Asus m5a97 r2.0 kullanıyorum.
    üzerindeki işlemci x270

HD7770 i besleyecektir x270 değiştirme 3.4ghz zaten o 3.8 falan yap kullan deliler gibi :) stok fanla bile yaparsın hiç dert olmadan tavsiye etmiyorum işlemciyi aceleye getirme ileride paranı biriktirir yeni fxler falan gelir o zaman alırsın am3+ soketin daha süresi var diyolar yada 8320 alırsın :)

Valla kafama yattı. (:

x270in tek olumsuz yönü çift çekirdek oluşu 7850 yi dahi besleyebilecek güçte bir işlemcidir :)) ikinci ele falanda yönelebilirsin takıntın yoksa ama varsa en iyi fp ürün HD7770 dir :) maddi sıkıntıya sokma kendini işlemci 7770/7850 gibi kartları besler dediğim gibi bide 3.8e overclock yağ kaymak :)

Valla dediğiniz gibiyse zaten anakart onu otomatik performans modunda 3.8 yapıyor bildiğim kadarıyla şuan o şekilde çalışıyor. Sadece hd7770 alayım 200-250 liraya. Masraftan da kurtulmuş olurum daha iyi. (:

Evet m5a97nin öyle güzel fantezileri var bende bi ara basmıstım benim 6200ü yaptı 4.4ghz kendi kendine :) ramleri falanda kendi overclockluyor :) Sonuc olarak böyle yapın masraf yapmayın bosuna götürecektir eminimki youtubedanda testlere bakabilirsiniz eminim x2 270 ile 7770 kullananlar vardır hatta x2 245 ile falan bile vardır overclock ile :)

• Anladım teşekkurler. Bide psu bölümündeki konuma bakabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ELNINO_ -- 7 Ocak 2014; 0:57:01 >
  • quote:

Anladım teşekkurler. Bide psu bölümündeki konuma bakabilirseniz sevinirim.

PM atsanız daha rahat yardımcı olurum rica ederim bu arada :)
  • hd7770 aldıktan sonra gpu kullanımına bakın % kaç diye MSI afterburner ile bir oyunda. Yeni oyunlarda x2 yetersiz. HT falan yok o işlemcide ve güçsüz kaldı artık çekirdek hızı ve mimarisi. Belli oyunlarda belki idare eder ama... fx6300 alana kadar kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 7 Ocak 2014; 1:11:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

hd7770 aldıktan sonra gpu kullanımına bakın % kaç diye MSI afterburner ile bir oyunda. Yeni oyunlarda x2 yetersiz. HT falan yok o işlemcide ve güçsüz kaldı artık çekirdek hızı ve mimarisi. Belli oyunlarda belki idare eder ama... fx6300 alana kadar kullanılabilir.

Dediğiniz gibi amaç idareten kullanmak zaten. (:

• Arkadaşlar SAPPHIRE HD7770 EDITION VATAN COMPUTER da %25 indirimle 257 TL diğer sitelerde hep 300tl üstü. Acaba VATAN da ki ürün mü yanlış. Çünkü pahalı çıkardı genelde şüphe düştü içime. Alıcam ama kararsız kaldım..
  • ?

• quote:

Arkadaşlar SAPPHIRE HD7770 EDITION VATAN COMPUTER da %25 indirimle 257 TL diğer sitelerde hep 300tl üstü. Acaba VATAN da ki ürün mü yanlış. Çünkü pahalı çıkardı genelde şüphe düştü içime. Alıcam ama kararsız kaldım..

Vatanda indirime giriyo ürün doğru :)
  • quote:

quote:

Arkadaşlar SAPPHIRE HD7770 EDITION VATAN COMPUTER da %25 indirimle 257 TL diğer sitelerde hep 300tl üstü. Acaba VATAN da ki ürün mü yanlış. Çünkü pahalı çıkardı genelde şüphe düştü içime. Alıcam ama kararsız kaldım..

Ama vatan da %25 deyken piyasayla aynı olurdu genelde. Sürekli alışveriş yapıyorum çünkü.

• quote:

quote:

quote:

Ama vatan da %25 deyken piyasayla aynı olurdu genelde. Sürekli alışveriş yapıyorum çünkü.

Şöyle diyim o zaman bu üründen daha önce aldım 2-3 kere memnunum ama goldpcde falan bunun biraz daha ramleri overclock edilmis hali var bunun gpu overclock edilip 1ghz e cıkarılmıs hali sanırım ben bundan memnunum fiyatına göre ama diğer markalardakinide incele asusa bak istersen :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şöyle diyim o zaman bu üründen daha önce aldım 2-3 kere memnunum ama goldpcde falan bunun biraz daha ramleri overclock edilmis hali var bunun gpu overclock edilip 1ghz e cıkarılmıs hali sanırım ben bundan memnunum fiyatına göre ama diğer markalardakinide incele asusa bak istersen :)

Anladım teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.