Şimdi Ara

Ekran Kartı Tamiri (Garantili) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
82
Favori
16.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam merhaba konuyu keşke zamanında görseydim;

Tanıdık birine laptobu verdim, laptop hiç açılmıyordu ve öncesinde de oyun oynarken sürekli bir anda kendine reset atıyordu. Bunun için tamire verdim anakartta şase var ve ısınma sorunu var bunları halledeceğiz dedi ve 350 TL istedi. Tanıdık olunca yaptırdım ama fiyat bana çok geldi , senin fikrini almak istedim ?

Edit: 920M ekran kartı ve i7 5500U işlemci var bunları daha iyisiyle değiştirsem maliyet ne oluyor. Ayrıca klavye değişim ücretini yazarsan da sevinirim hocam.(Bazı tuşlar da çalışmıyor klavyeden kaynaklı mı bilmiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 7 Nisan 2021; 8:3:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Hocam merhaba konuyu keşke zamanında görseydim;

Tanıdık birine laptobu verdim, laptop hiç açılmıyordu ve öncesinde de oyun oynarken sürekli bir anda kendine reset atıyordu. Bunun için tamire verdim anakartta şase var ve ısınma sorunu var bunları halledeceğiz dedi ve 350 TL istedi. Tanıdık olunca yaptırdım ama fiyat bana çok geldi , senin fikrini almak istedim ?

Edit: 920M ekran kartı ve i7 5500U işlemci var bunları daha iyisiyle değiştirsem maliyet ne oluyor. Ayrıca klavye değişim ücretini yazarsan da sevinirim hocam.(Bazı tuşlar da çalışmıyor klavyeden kaynaklı mı bilmiyorum)

P.m ile yanıtladım.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam yayınladığınız o kalite belgesi dikkatimi çekti. Zannedersem yenileme işlemi yapmamışınız...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byozi

Hocam yayınladığınız o kalite belgesi dikkatimi çekti. Zannedersem yenileme işlemi yapmamışınız...

Güncel efendim Hangi tarihten beri aldığımız Belli olsun diye en eski tarihli olanı koyduk.

• hocam merhaba elimde r9 390x var kartı sisteme takınca windows açılımında görüntü kesiyor sanırım yüke binince sorun oluşturdu. 2 adet z 170 anakart ve birde elimde zotac gtx 770 4 gb modeli var çift fan bu kartın tamirini bir türlü yaptıramadım reball yapsak bile kısa zamanda sorun çıkartır diyorlar. bana irtibat nr verirmisin adam gibi işini yapacak tamirci lazım banada elimde birsürü anaklart ekran kartı var sizden performans alabilirsek sizinle çalışırız. kolay gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: sp33d3d

hocam merhaba elimde r9 390x var kartı sisteme takınca windows açılımında görüntü kesiyor sanırım yüke binince sorun oluşturdu. 2 adet z 170 anakart ve birde elimde zotac gtx 770 4 gb modeli var çift fan bu kartın tamirini bir türlü yaptıramadım reball yapsak bile kısa zamanda sorun çıkartır diyorlar. bana irtibat nr verirmisin adam gibi işini yapacak tamirci lazım banada elimde birsürü anaklart ekran kartı var sizden performans alabilirsek sizinle çalışırız. kolay gelsin...

P.m ile yanıtladım

• Sadece laptop ekran kartı mı tamir ediyorsunuz?

• Masaüstü ekran kartı da yapıyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• forum üzerinden referansınız yok hocam sanırım. kargo kodunuz yenilensin bir şansımızı deneyelim bakalım. yalnız kargolama yapmadan çnce fiyat alabilir miyiz ona göre yollayalım aslı astarını geçmesin sonra

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.