Şimdi Ara

EKRAN KARTI TAMİRATI İLGİLİ YARDIMLARINIZI VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar forumdan 2 hafta önce yurtdışı nvidia gtx 480 ekran kartı aldım kendi hatamızdan dolayı kartın arka kısmında pcb bölümünde tornavida yarası ile 2-3 çizik var ilk olarak çizgi elektroniğe mail attım asus türkiyenin sınırlamaları nedeniyle kartı yapamayacaklarını belirttiler bende ümraniyede kazal bilişime götürdüm kartı ben gayet profosyonel bi servis zannederek gitmiştim lakin dükkanı görünce bütün hayallerim son buldu neyse görünüşe aldanmayıp daldım içeri ordaki arkadaş karta bakıp şunları söyledi

-kartın arkasındaki kısımda sanırım 1 veya 2 adet direnç tornavida darbesinde kopmuş

-bu kartı yapmamız için bu kartın aynısından servisimize gelmesini beklemen lazım dirençlerin numarasını ordan buluruz belki 3 ay belki 5 ay onu bilemem

-istersen kartı bırak biz sana haber veririz nasıl olsa kaybedeceğin bişey yok

bende kartı bıraktım

forumumuzda bu kartın tamiratını yapabilecek arkadaşlar varsa lütfen iletişime geçsinler benimle ayrıca öneri ve görüşlerinizi bekliyorum kartı kurtarabilirmiyim

• Kartı iyi lehim yapabilen birisi kurtarabilir. Forumda araştırırsan mutlaka aynı ekran kartını kullanan vardır, hasarlı bölümün resmi varsa orda hangi parçaların bulunduğu belirlenip tamir edilebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.