Şimdi Ara

Ekran Kartı Tamir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 2 tane kart mevcut shappire ve asus bunlarin ikiside r9 270x 4gb 256 bit olanı
    shappire olanda ekranın sağına yakın 2 cm gibi yukardan aşşa pembe çizgi var
    asus ise ekran kartının driveri kurana kadar sorun yok ama kurulum ekranındayken daha yükleme tamamlanmadan hani böyle yükleme yaparken ekran bir kararıp tekrar açılır masaüstü simgeleri küçülür ya aynen öyle olacakken siyah ekranda kalıyor

garantileri yok bunları nerede tamir ettirebilirim referans verebileceğiniz kimse var mı uğraşma yenisini al ya da tamir sağlıklı değil gibi yorumlar yazmayın lütfen sadece bildiğiniz tavsiyede edeceğiniz yerler varsa söyleyin

istanbul şişli de oturuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boiqa -- 20 Kasım 2017; 12:11:23 >

• ekran kartı tamirini sadece yetkili servisler becerebilir. mevcut teknik servislerle bir görüş fiyat al bakalım ne kadar istiyorlar şişlide oturuyorsan sapphire ekran kartının teknik servisine servispoint bakıyor servispoint'de mecidiyeköy'de bir git konuş bakalım belki ucuza hallederler. asus için sms infocom diye servis var onlarla iletişime geç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim di msi ekran kartım arızalendı. Servis pointe gitseniz de başka bir servise gönderecektir sizi. O serviste arıza tespitini 25 dolara yapıyormuş. Tespitten sonra ne kadar isterler allah bilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servispoint'teki hizmetten memnun kalma olasılığı %5. Ya başka bir yerde yaptırın ya da satın almak isteyen varsa üçe beşe bakmayın satın gitsin kartları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.