Şimdi Ara

Ekran kartı sürücü problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, hiç bir sorun yokken ekran çözünürlüğü düştü ve çözünürlük seçenekleri kayboldu, tüm oyunlar başlatılamaz ve hata verir oldu. Nvidia nın son çıkan güncellemesini yükledim yine düzelmedi. Mouse sağ tuştaki nvidia denetim masası kayboldu. Denetim masasından nvidia denetim masasını açmaya çalıştığımda ise tepki vermiyor. Güvenli modda açıp tamamen kaldırıp tekrar kurdum düzelmedi. Ekran kartı portunu bile değiştirdim sonuç aynı. Aygıt yöneticisinde ekran kartı bazen kod 43 hatası gösteriyor bazende bu aygıtın sürücüsü yüklü değil gibi bir hata gösteriyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir arkadaşlar ?

• Sistem ile ilgili hiç bir bilgi vermemişsin donanım ve işletim sistemin nedir?

Problemi çözmende faydalı olabilecek adımlar;

-DDU indir ve tamamiyle ekran kartı sürücünü kaldır
    -sonrasında windows 7 veya win 8 kullanıyorsan Combofix 'i kur tarattır
    -Ekstra olarak Malwarebytes indir ve tarattır
    -Ekran kartı sürücünü orjinal sitesinden ve Beta Olmayan! sürücüyü yükle

Sonuçları buraya yaz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kings Never Die

Sistem ile ilgili hiç bir bilgi vermemişsin donanım ve işletim sistemin nedir?

Problemi çözmende faydalı olabilecek adımlar;

-DDU indir ve tamamiyle ekran kartı sürücünü kaldır
    -sonrasında windows 7 veya win 8 kullanıyorsan Combofix 'i kur tarattır
    -Ekstra olarak Malwarebytes indir ve tarattır
    -Ekran kartı sürücünü orjinal sitesinden ve Beta Olmayan! sürücüyü yükle

Sonuçları buraya yaz bakalım.

Komple temiz yedek yükledim bu yüzden taramaları yapmadım ancak, DDU ile güvneli modda tüm kaldırma temizleme işlemlerini yapıp tekrar WHQL sürücülerini kurmayı bir çok kez denedim. İşletim sistemim windows 10. Diğer bileşenlerde sistem özelliklerinde ekli diye tekrar yazmadım. Birde şimdi görüntü hiç gelmemeye başladı. Ekran kartını söktüm ve on boarda bağlayıp öyle açabildim bilgisayarı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.