Şimdi Ara

Ekran kartı sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GTX660 TI aldım yeni. 650'lik PSU kullanıyordum. İlk başlarda güzel güzel oyunumu oynuyordum. Tam oyun oynarken bir anda PC kapandı. Power'a bastığımda yanındaki ışık bir an için açılıyor sonra sönüyor. PC başlamıyor yani. PSU'yu değiştirdim bir şey değişmedi. Eski ekran kartımı taktım şu anda açıldı PC. Sorun ekran kartında mı acaba, başka seçenek kalmadı gibi.

• eğer mümkünse ekran kartını başka pc ye takıp deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dzyuba

GTX660 TI aldım yeni. 650'lik PSU kullanıyordum. İlk başlarda güzel güzel oyunumu oynuyordum. Tam oyun oynarken bir anda PC kapandı. Power'a bastığımda yanındaki ışık bir an için açılıyor sonra sönüyor. PC başlamıyor yani. PSU'yu değiştirdim bir şey değişmedi. Eski ekran kartımı taktım şu anda açıldı PC. Sorun ekran kartında mı acaba, başka seçenek kalmadı gibi.

Öncelikle hayırlı olsun güzel kart almışsınız.Şanssızlık ekran kartınız arızalanmış. 30 gün dolmadıysa; servise göndermeden satın aldığınız yerden birebir değişimini yaptırın.
  • Naykimayki kullanıcısına yanıt
    Başka PC'ye takma şansım yok malesef.
  • pinkcrow7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler öncelikle. Vatan'dan aldım kartı. Daha önce Vatan'ın teknik servisine göstersem yardımcı olurlar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dzyuba -- 27 Haziran 2013; 17:04:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dzyuba

Teşekkürler öncelikle. Vatan'dan aldım kartı. Daha önce Vatan'ın teknik servisine göstersem yardımcı olurlar mı acaba?

Mutlaka olurlar zaten kartı değiştirmek için kontrol etmeleri gerekiyor..
  • pinkcrow7 kullanıcısına yanıt
    Direk değiştiriyorlar mı peki? Kutusu yok şu an elimde. Diğer parçaları duruyor ama.
  • Dzyuba kullanıcısına yanıt
    Bak o kötü oldu işte.Değişim için kutusunu isteyecklerdir.Bir şansın olabilir.Aynı marka ve model varsa ellerinde belki değiştirirler.Ben kutu istemiyorum dersin Ama kutu üzerinde seri nosu şusu vardı busu vardı diyebilirler.
  • Şansımı bir deneyeyim napalım Telefonla arayıp bi sorayım en iyisi. Olmadı servisine veririz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.