Şimdi Ara

Ekran Kartı SLI Konusu (GTX970)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde bir tane MSI GTX 970 100ME kart var ve bildiğiniz gibi bu kart sınırlı üretim
    peki ben msi gtx 970 100me ile msi gtx 970 4g yi sli yapabilirmiyim ? sorum bu

• Ikisi de 4 Gb ise yaparsiniz ayni marka model tercih sebebidir ama sart degildir.

Dusuk frekanstaki kart hizinda calisir diye biliyorum. Ya da dusuk olani diger kartin frekansina OC lersin olur biter 'm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oggy20 O kullanıcısına yanıt
    oı 2 kartın reklam edilen mhz değeri aynı kart da aynı kart rahatlıkla yapılır. Kaldı ki 2 farklı marka bile sli olur.Gpunun aynı olması yeterli.

it has a backplate and a green color scheme bunun dışında aynı bir parça component kalitesi yüksek diyor ama yemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 11 Eylül 2015; 1:19:54 >
  • Biri daha yapmisti 970 sli kırmızi ve yesil cok hos durruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklima soktunuz sli i simdi :D jirmizi ile yesil hos duracak bundan %100 eminim kasa modu gibi sli olacak desenize
    Ilginiz alakaniz icin tesekkurler yetkililer konuyu kapatabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sli yapabilirsiniz. sıkıntı olmaz.
  • Slı olurda forumda bir arkadas slı dan verim alamamis ikisinide satip 980 ti aldi sebebi fps yuksek olmasina ramen akicilik yok diyodu ve 3.5+512 vram bagliyodu win 10 bendeki kart SOM oyununda 5 gb yakin vram kullanip ole eskisi gibi drop olmuyor suan batmanAK oynuyorum 4.5 gb vram kullanim var slı durum bu sekilde olursa bende 970 sli dusunuyorum beklemedeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömr0681

Slı olurda forumda bir arkadas slı dan verim alamamis ikisinide satip 980 ti aldi sebebi fps yuksek olmasina ramen akicilik yok diyodu ve 3.5+512 vram bagliyodu win 10 bendeki kart SOM oyununda 5 gb yakin vram kullanip ole eskisi gibi drop olmuyor suan batmanAK oynuyorum 4.5 gb vram kullanim var slı durum bu sekilde olursa bende 970 sli dusunuyorum beklemedeyim

O iste sli ve cf yapanlarin korkulu ruyasi ms yani gecikme suresi beni pek etkileyecegini danmiyorum sonucta 1 sene gt630 kullandim orada olan takilmalardan sonra hicbir takilma beni etkipemez :D

• amd'de marka bazen model farketmiyor asus 7850 yanina sapphire 7870 takiyor adam ama nvidia sli bu konuda hassas oyle her buldugunuz marka ile sli olmayabilir o yuzden alirken iade seceneginiz olsun ne olur ne olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

amd'de marka bazen model farketmiyor asus 7850 yanina sapphire 7870 takiyor adam ama nvidia sli bu konuda hassas oyle her buldugunuz marka ile sli olmayabilir o yuzden alirken iade seceneginiz olsun ne olur ne olmaz.

Nvidiada ayni seri kartlarin frekanslari farkli olabiliyor ondan yoksa 2 kartinda frekanslari ayni olsa problem olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.