Şimdi Ara

Ekran kartı sıcaklığınız bu aralar kaç derece? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jimhendrix

sapphire hd 3650 79 derece diyor bu aralar.
    e7400 ise 64 dedi. 6 senedir macun falan tazelenmedi bunlarda

Macunsuz iyi dereceler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    evet hocam kasa tarihi eser, kapaktaki fan da işe yaramıyor dışarı veriyor şu an farketmiyor bir şey.
    ama city car drivingi falan bu havada denesem ekran kartı 85e vurur kışın 80di. zaten sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 26 Haziran 2017; 16:3:22 >
  • Rx 470 boşta 48 bf1 de tam yükte maksimum 67
  • Boşta 35-40 yükte 60-68 arası yer ADANA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sapphire rx 470 pubgde 77-78 dereceye ulaşıyor bu aralar

• Asus strix 950 yazın boşta 40 derece sabit en ağır oyunlarda dahi 65 dereceyi geçmiyor kışın da boşta sabit 30 derece oyunlarda 50-55 arası
  • Yükte 10 boşta -20

Ekran kartı sıcaklığınız bu aralar kaç derece?

• GTX 970

Boşta 38, Yükte 63 gördüm maksimum.
  • asus strix 1070 ile

kapalı kasa ile : 72-74
    açık kasa ile : 63-67

benim kasa da devirdaim sorunu var galiba.
  • Msi gtx950 boşta 55-60, yükte 67-70 arası yer adana

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

GTX980 oynadığım en ağır oyunlar olan BF1 ve Dragon Age: Inquisition'da 70 dereceyi geçmiyor 1440p'de, 6700K da öyle. İşlemcinin throttle yapmadığını biliyorum ama GPU hız düşürüyor olabilir target temp 70 derece çünkü, yine de ben bişey farketmedim oynarken, rock-solid 60 FPS.

Target temp i nasil ayarliyoruz hocam? Bende gtx 950m var laptopta. Gidiyo eski oyunda 150 fps veriyor ve benim ayagim hep fan cikisinda oldugu icin cikan sicaklik rahstsiz ediyor. Grafikleri dusursemde yuksek fps verdigi icin yine o sicak havadan rahatsiz oluyorum. Sirf bu yuzden laptopta oyun oynamayi azalttim. Eger programla veya denetim masasindan yapiliyorsa supermis

• İşlemci 60, ekran kartı 70 derece

• quote:

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

quote:

GTX980 oynadığım en ağır oyunlar olan BF1 ve Dragon Age: Inquisition'da 70 dereceyi geçmiyor 1440p'de, 6700K da öyle. İşlemcinin throttle yapmadığını biliyorum ama GPU hız düşürüyor olabilir target temp 70 derece çünkü, yine de ben bişey farketmedim oynarken, rock-solid 60 FPS.

Target temp i nasil ayarliyoruz hocam? Bende gtx 950m var laptopta. Gidiyo eski oyunda 150 fps veriyor ve benim ayagim hep fan cikisinda oldugu icin cikan sicaklik rahstsiz ediyor. Grafikleri dusursemde yuksek fps verdigi icin yine o sicak havadan rahatsiz oluyorum. Sirf bu yuzden laptopta oyun oynamayi azalttim. Eger programla veya denetim masasindan yapiliyorsa supermis

MSI Afterburner ile yapabilirsin.

Temp limiti 70'e ayarlayıp power limit ile target temp arasındaki bağlantıyı koparıp priority'yi temp limit'e vereceksin. Custom fan rejimi ayarlamana falan gerek yok kart 70'i geçmez ya fan hızını artırır ya da onu yapamıyorsa saat hızını düşürür. Benim kartta ufak bir OC var ondan power limit 125'de senin yapmana gerek yok OC yapmıyorsan.

Not: Evet paint terkim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 27 Haziran 2017; 1:49:8 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

quote:

MSI Afterburner ile yapabilirsin.

Temp limiti 70'e ayarlayıp power limit ile target temp arasındaki bağlantıyı koparıp priority'yi temp limit'e vereceksin. Custom fan rejimi ayarlamana falan gerek yok kart 70'i geçmez ya fan hızını artırır ya da onu yapamıyorsa saat hızını düşürür. Benim kartta ufak bir OC var ondan power limit 125'de senin yapmana gerek yok OC yapmıyorsan.

Not: Evet paint terkim.

Saolasin hocam painti acip ugrasmissin yinede. Cok iyi oldu ogrendigim

• R9 270 bu aralar max 65 derece.Havalar iyice ısındığında 70 leri görüyorum.

• Ekran kartı sıcaklığınız bu aralar kaç derece?
  • Gt1030 2gh oc - Boşta 40~ yarım saat furmark sonucu 80 civarı.
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Fansız olan mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek fan zotac 1060 6GB 75 dereceyi geçmedi, İzmir sıcağında gayet normal olduğunu düşünüyorum

Edit: Power Limit %116, Temp. Limit 92 derecede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 7 Temmuz 2017; 17:5:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Fansız olan mı?

https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GT-1030-2GH-OC.html
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.