Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.041
Cevap
78
Favori
1.101.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_katliam

yok bozulmaz pc,yarım saate düzeltirim bozulsada

Süleyman abi,pc ile böyle haşır neşir olduğundan sanırım,net olunca hiç kalkmazsın düşüncesi oluşmuş olabilir

Edit: el mukteda kpss çalıştığı için sistemini komple sattı,uzun zamandır gelmiyor o yüzden.

haa bende diyorum nerde kimse niye kpssye çalıştığını söylemedi oh rahatladım geri dönücekmr.legendda liseli çıktı

ulan ne zamandir dahiliye ugramiyorum ya. Eve gidince calismalara baslayayim

yakında poyrii ve scornda liseli çıkmasın biri demişti forumun %65i liseli diye

He liseliyim ve mutluyum zaaa xD(bu muydu doğrusu)

Not: Ciddiye alan olur şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

quote:

quote:

quote:

quote:

Süleyman abi,pc ile böyle haşır neşir olduğundan sanırım,net olunca hiç kalkmazsın düşüncesi oluşmuş olabilir

Edit: el mukteda kpss çalıştığı için sistemini komple sattı,uzun zamandır gelmiyor o yüzden.

haa bende diyorum nerde kimse niye kpssye çalıştığını söylemedi oh rahatladım geri dönücekmr.legendda liseli çıktı

liseli xD

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

quote:

quote:

quote:

quote:

demedim mi şimdi scornda itraf etcek

• quote:

Orijinalden alıntı: scorn

hadi hadi itraf et

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorn -- 20 Ağustos 2011; 21:00:55 >
  • quote:

yavaş ve sakince liseli olduğunu itraf et kimse seni incitmicek
  • ea live chatten hallettim olayı şimdi sa lar geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

yavaş ve sakince liseli olduğunu itraf et kimse seni incitmicek

lise diplomam var benim geçtik o yılları

Edit= ahaha resmen liseli olmanın üstadıyım oldu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorn -- 20 Ağustos 2011; 21:58:55 >

• Bu ea live chat crysisde bir sorunum var onuda cozer mi sizce?
  • oyunu ea dan kayıt yaptırdıysan daha önce cozerler
  • Bütün gün boya badana isleri, canım çıktı. Her yerim ağrıyor of ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rüzgar81

Bütün gün boya badana isleri, canım çıktı. Her yerim ağrıyor of ...

Geçmiş olsun kolay gele.Yahu benimde elimden her iş gelir hiç boya badana yapmadım.En nefret ettiğim korniş takmak.Ula o matkap var ya tavana delik delerken etraf toz duman.Vay vay vay.1yıldır eşim annesinde 3dübel atılacak yer var perdenin orda.1yıldır atamıyorum.:)Eve aldığım avizeleri bile yalan olmasın 6ayda taktık.Yahu başkasının işine gelince çalışıyoruz.Kendi evimizde çalışmıyoruz.Ne demişler mum dibini aydınlatmaz yada terzi kendi söküğünü dikemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

quote:

Orijinalden alıntı: Rüzgar81

Bütün gün boya badana isleri, canım çıktı. Her yerim ağrıyor of ...

Geçmiş olsun kolay gele.Yahu benimde elimden her iş gelir hiç boya badana yapmadım.En nefret ettiğim korniş takmak.Ula o matkap var ya tavana delik delerken etraf toz duman.Vay vay vay.1yıldır eşim annesinde 3dübel atılacak yer var perdenin orda.1yıldır atamıyorum.:)Eve aldığım avizeleri bile yalan olmasın 6ayda taktık.Yahu başkasının işine gelince çalışıyoruz.Kendi evimizde çalışmıyoruz.Ne demişler mum dibini aydınlatmaz yada terzi kendi söküğünü dikemez

Ben baskalarinida yardım ediyorum ama bizim evde baya aktif sayılırım :). Benimde elimden gelir, hatta yere parke, laminat filanda kendim yaptım, duvar kağıdı vs.

Burada elinden gelmek zorunda bu tür isler çünkü yaptırmak ateş pahası Almanya'da. Ben daha hayatımda evimde boyacı filan girmedim:)

• Sen harbi harbi usta olmuşsun.Parke vs yapıyorsan iyi iyi maşallah.:)Heee demek Almanyadasın zordur doğrudur.Zaten bu konularda bizden (Türklerden)daha iyi usta bulamayacagin için senin yapman iyi olur.Allah kolaylık versin.
  • Sağolasın.
  • turnuva 11 dakika sürdü ezildik resmen _xtreme_ çok iyidin tekrar teşekkürler
  • turnuva?
  • ne turnuvası vardı?
  • Bfbc2 turnuvasi galiba. Dun sohbet etmistik. Yanliz simdiden soyleyeyim cok feci fps oynarim.
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.