Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (3089. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.041
Cevap
78
Favori
1.101.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30873088308930903091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nargilesiz bir gün düşünemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

HD Sentinel kur.http://www.hdsentinel.com/download.php Trial olanı. PRogramın arayüzünde 5 başlık vardı. Her başlıkta smart raporlarına bak.

Peki bu kadar fazla sistemsel sorunların SSD ile ilgili olabilir mi? Ya da neyle ilgilidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

kırbacı vermen gerek

şunu bir dene bakalım nvidia denetim masası >görüntü ayarlarını önayarla yap > benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver > performans

Control Center ile oynayınca fark açılıyor

7950 OC
     Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 10 Şubat 2014; 17:35:33 >

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Kurduğun win'i yok et. Başka bir tane bul. Tekrar kur. Sanıyorum düzelecek. XP kullandığım sıralar buna benzer şeyler yaşayıp böyle çözmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

birileri boş durmuyor sankii bakalım ne çıkıcak tek gpuda parformans farkında tur bindirme niyetinde santa claradaki arkadaşlar...
    sevkiyat çok gizlilik içinde yürütülüyor neo haber ajansı sunar

Beklenilen teknoloji acaba mimari mi değişiyor? Yoksa Titanfall adından da anlaşılacağı üzre performans dahada mobilleşiyor olabilir.

• quote:

Cevapladıktan sonra biraz dikkat ederek tekrar bakın

11 = 1
  • quote:

1111 veya 121
    edit: noluyoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 10 Şubat 2014; 19:25:34 >

• http://forum.donanimhaber.com/m_87801216/f_//tm.htm#87813968

Beyler dolandırıcı arkadaş. Aklınızda bulunsun

• Yok bu sefer oldu Avatar... Tam benlik oldu... Kızmış mı komik mi belli değil... Tamamdır. Oh be...
  • EVGA GTX780 Ti Classified , 2 adet geliyor arkadaşlar almak isteyen varsa, 2100 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

quote:

1111 veya 121
    edit: noluyoz

Sorunun istedigi cevap 1 ama bence vu tarz sorular yanlis hafiften.

• quote:

kırbacı vermen gerek

şunu bir dene bakalım nvidia denetim masası >görüntü ayarlarını önayarla yap > benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver > performans

Yok hile işine girmiyoruz

Sonicman gereken cevabı CCC olarak vermiş zaten

Bu arada ikinci kart bu kadar gitmiyor zaten. İkisini aynı seviyede fazla OC yapmadan uzun nesiller kullanmak adına güzel bir konfigürasyon yapayım ben 3770K'yı yolluyo musun şimdi

Mürsel abi çok can sıkıcı durum yaşadığın durum ama ben kanıksadım artık PC işinde oluyor bunlar

Oto tamircilerinin altından kalkamadıkları eski model arabalar için kullandıkları bu modellerde bu sorun hep kronik zaten gibi oldu

Şaka bir yana Umut abinin dediğini yap ve sen sadece Win 7 Ultimate x64 kullan bence.

• Neyse ben bizim konuya 10 puanlık uzman sorusu sorayım o zaman :)

"Arkadaşlar Z77 OC Formula kullanıyorum, bios'u sıfırlamak istiyorum, jumper'ı da kullandım arkadaki clear cmos tuşunu da.

Sıfırlanıp sıfırlanmadığını anlamak için bios un sesini kapıyorum. Sıfırlama işleminden sonra bios a girdiğimde bios sesli hale gelmiş oluyor. Sıfırlandığını düşünüyorum ama kaydettiğim profiller kalıyor.

Ben onların da sıfırlanmasını, her şeyin ilk günkü gibi olmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim acaba? Fikri olan :)

Bir de Clear Cmos tuşuna sistemde elektrik varken mi basılı tutmak gerekiyor yoksa fişi çekip sistemi kapadıktan sonra mı :)"
  • cianni kullanıcısına yanıt
    Biosu güncelle veya downgrade et. Memnunsan aynı biosu tekrar da yazabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitaldrop -- 11 Şubat 2014; 13:32:30 >
  • Evet sevgili ekran kartı severler :)

ASUS GTX 780 DCUII/OC ekran kartı satıyorum ilgilenen ihtiyacı olanlara duyurulur ilan aşağıdadır

http://forum.donanimhaber.com/m_87755768/f_//tm.htm#87755768
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

Evet sevgili ekran kartı severler :)

ASUS GTX 780 DCUII/OC ekran kartı satıyorum ilgilenen ihtiyacı olanlara duyurulur ilan aşağıdadır

http://forum.donanimhaber.com/m_87755768/f_//tm.htm#87755768

Hayırlı satışlar param olsa kaçırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Kurduğun win'i yok et. Başka bir tane bul. Tekrar kur. Sanıyorum düzelecek. XP kullandığım sıralar buna benzer şeyler yaşayıp böyle çözmüştüm.

Hem Win 7, hem de 8'de yaşadım aynı sorunu.
    Aynı Win 7'yi önceki bilgisayarımda da kullanmıştım ve satana kadar ne bir format, ne de yeni bir yükleme yapmadım. Bu bilgisayarda sorunlardan kurtulamadım bir türlü.
    Sistem dediğin gibiydi zaten Can.

Abi avatarın olmamış. Hani şu balta girmemiş ormanda dallar arasından geçmek için balta veya benzeri bi alet resminin olduğu resmin vardı hani. O çok güzeldi ve tam sana göreydi bence.

• Ahahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 11 Şubat 2014; 14:18:00 >

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Üstteki gif berak dansın nasıl doğduğunu anlatıyor sanırım... Ortadaki olayı lisede defalarca gözlemlemişliğim var... Son gif de "bu yemek, yemek olmaktan çıktı nalet gelesice" der gibi:)

Mürsel bu suratı sevdim ben bir süre takılayım:)
  • 
Sayfa: önceki 30873088308930903091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.