Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (2618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.041
Cevap
78
Favori
1.101.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26162617261826192620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nigrA

quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

quote:

Orijinalden alıntı: nigrA

Hazır siz topanmışken sorayım, 9800GT'im var. Bazen oyun oynarken (zaten 1 oyun oynuyorum CSS) kernel hatası gibi bişey çıkıyor. Oyun donuyor ekranda kırmızı çizikler çıkıyor ve restartlamak durumunda kalıyorum.
    Bi kaç kere donduğunda masaüstüne döndüm, görev çubuğunda "nVidia 260.99 kernel Grafik sürücüsü yanıt vermeyi kesti, bu durumdan başarıyla kurtuldu." gibi bişeyler yazıyor sorun ne olabilir.

Driverlarım güncel. Sildim tekrar yükledim, bi değişiklik olmadı. Ayrıca aynı sorunu bu ekrandaki çizikler Firefox 4 Beta sürümün kurunca da yaşadım, yine ekranda kırmızı çizikler falan oluşuyor. (Onu programın beta oluşana bağladım ama bilemiyorum.)

fazla ısınmadan dolayı aynısı benim eski 8600gt de de oluyordu

Log dosyalarını inceledim bi ara hatadan sonra max. 51-52 dereceye çıkmış. Aslında ilk aklıma gelen ısınma olmuştu ama Firefox ile çakışması kafamı karıştırıyor.

Öncelikle merhaba. Bende 9800GT'i kullandım tam 2 yıl. Bu sorunu tam 1 yıl çektim . Allah çektirmesin diyerekten tam 2 yıl önce aldım 225 TL. O sorunu bende yaşadım. "nVidia 260.99 kernel Grafik sürücüsü yanıt vermeyi kesti, bu durumdan başarıyla kurtuldu." gibi bişeyler yazıyor sorun ne olabilir. "

Bu sorunu tam 1 yıl kullandıktan sonra yaşadım. İlk olarak garantiye yolladım.Şikayet olarak aşırı ısınma ve ekran donmasını söyledim.En ufak oyunda bile donuyordu.Örn: cs1.6 oynarken. Daha sonra garantiden aldım. 2 veya 3 ay sonra aynı sorunu tekrar aldım. Başka bir sorun vardır diyerekten forumları dolaştım. Orda Nvidia Geforce ekran kartı ayarlarına girin oyun için en ideal olarak ekran kartını performans ayarlarını değiştirebilirsin.

Oraya nasıl girecem diyorsan Nvidia denetim masasına tıkla/3D ayarlarının yönetilmesi
    Bir başka yolu masaüstüne sağ tıkla Nvidia Denetim Masasına gir oradan ayarları yaparsın bende forumdan bakıp yapmıştım.

6 ay sorunsuz devam etti. Fakat geçtiğimiz ay aynı sorun cıktı. Tekrar garantiye yolladım. Şikayet olarak bütün oyunlarda mavi ekran ve ekranda karıncalaşma oluyor. Dedim yolladım. 3 hafta sonra ekran kartı garantiden çıkamadığını ve ücretini geri vererek yeni ekran kartı aldım.

Ekran kartın markası : ASUS GT630 GDDR3 2GB 128BIT NVIDIA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI
    Fiyatı : Peşin olarak 185 TL. 1 Ay oldu alalı. şimdilik bir sorun cıkmadı.

Senin yapacağın tekşey. Garantiye yolla ve şikayet olarak "bütün oyunlarda mavi ekran ve ekranda karıncalaşma oluyor" diyerekten yolla. Benim tavsiyem bu. Aklına takılan soru varsa sorabilirsin.

• Onur abi bu ne ya kırıldım burda gülmekten Sorunları var o arkadaşın gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Onur abi bu ne ya kırıldım burda gülmekten Sorunları var o arkadaşın gerçekten

HIZLI ve TEKMELİ

• quote:

Orijinalden alıntı: Digitaldrop

quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

DOLANDIRICI UYARISI
    mertt.akcayy nikli üye Sleev Makaron Ve Daha Fazlası konusunda sleev vs getireceğini yazıp ilan açmış ama bir gün önce de konu açmış "Nerden getirebilirim?" diye. Dikkat edin.
    Detayları ilana yazdım.

Ekleme: Eleman geri adım atıp ilanı sildi.

Zabıta gibisin helal olsun ama uğraşıyorsun şu işlerle hep.
    Elemanın yazdıklarından şuna koptum ama (niye foto koymadığına dair) "fotolar kayıyor pc biraz eskide onun içindir"

Şu geldi aklıma:
    (yalnız yerler kaymıyor )

Not: Fotolar kaymasın istiyorsanız Pc'yi güncellemeniz gereklidir

Yerler kaymıyor yoksa kazanacak

• quote:

Bak bu telafi oldu.
    />

Ramazan menüsü hazır.
     Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

Eee kim veriyor siparişi.
    @MÜŞAVİR Sular benden abi gelirken bimden 5lt alırım

@Digitaldrop

• Yemek işini dJ_bLoW ve F.@.T.İ.H ayarlıyacakmış. Eşek değiliz ya. Biz de atarız elbet bişeyler.
  • quote:

Yemek işini dJ_bLoW ve F.@.T.İ.H ayarlıyacakmış. Eşek değiliz ya. Biz de atarız elbet bişeyler.

ben alman usülü taraftarıyım, ama Fehmi illada ben ısmarlamak istiyorum diyorsa sıkıntı yok tabi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

ben alman usülü taraftarıyım

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Yanlız yukardaki tabloda fiyatlar fahiş resmen. Soda 5, ayran 6 TL.

Ehliyet konusunda bende bi tane B var 4 yıldır kullanmıyorum.. bisiklet sürüyorum arabam yok kafa rahat. (şimdilik)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 4 Temmuz 2013; 0:41:28 >
  • Ben herkesin yediğinden biraz alırım o yeter bana fazla yemem zaten :p
    Herkes kendi yediğini ödesin. işin başı da sonu da @F.@.T.İ.H de bitiyor

Yarın Kıbrıs yolcusuyum. P.tesi dönüyorum. bir süre olmayabilirim. hattımız malef orda kullanıma açık değilmiş burdaki tarifeler ile
    Ayrıca paket almam gerekiyormuş günlüğü 10 TL den Eğer oradan bi hat alırsam içinde interneti olan girerim buraya

Şimdiden Sağlıcakla kalın dostlar. Giremem belki..

• Gt630 m performansi nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fetiş konu gibi duruyor

• sizi bu nickle tekrar görmek guzel

• dJ_bLoW

Hayırlı yolculuklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpilkerko

Gt630 m performansi nasil

Notebookcheck sitesinde detaylı bilgi mevcuttur mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Ben herkesin yediğinden biraz alırım o yeter bana fazla yemem zaten :p
    Herkes kendi yediğini ödesin. işin başı da sonu da @F.@.T.İ.H de bitiyor

Yarın Kıbrıs yolcusuyum. P.tesi dönüyorum. bir süre olmayabilirim. hattımız malef orda kullanıma açık değilmiş burdaki tarifeler ile
    Ayrıca paket almam gerekiyormuş günlüğü 10 TL den Eğer oradan bi hat alırsam içinde interneti olan girerim buraya

Şimdiden Sağlıcakla kalın dostlar. Giremem belki..

Hayirli yolculuklar, sıcak yakar Kıbrıs'ta aman dikkat et.

Birde gözleri dört aç, belki Almanya'ya gerek kalmaz :)

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Güle güle git hayırlı yolculuklar. Bol bol resim eklersin artık..
  • Fehmi hayırlı yolculuklar kanka
  • @Squadd

Saolasın yusufum..

@Rüzgar81

Sağolasın Salih ağa..
    Sıcağı, zarar etmez severim güneşi. deniz de var havuz da. Eee kısmet, belki kızı da olur :p kumarı da var bu işin.
    Amcam Rocks Hotel de Kumarhane şefi yıllardır da orda yaşıyor. onun yanına gidiyorum yeğen le beraber.

@Robert Knepper

Allah razı olsun. Sağolasın. gelince eklerim buraya da bişeyler

@zhee

Sağolasın Sinanım. Hep senmi gezecen ağa bende dolaşayım azıcık.
    Şu hat işini de halledersem tam süper olacak. Yarın vodafone ile konuşmam lazım. Sanırım Pasoport tarifesi alacam.

• @Robert Knepper:
    Maksat biraraya gelmek. Lüks bi yer olmasına gerek yok. Maaşlı çalışan modern köleleriz sonuçta. Neyimize bizim lüküs lokanta.

@Gerginix:
    Abi modern kölelik kavramı hakkında ne düşünüyorsun?

@dJ_bLoW:
    2 gün için tarife alma boşuna. Topu topu 3-4 gün zaten.
  • 
Sayfa: önceki 26162617261826192620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.