Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (2481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.041
Cevap
78
Favori
1.101.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24792480248124822483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

@Nessarien başın sağolsun dostum.

Teşekkürler.

Yeni köpek alacak arkadaşlar dikkatli olsunlar özellikle bahar başlangıcında bu virüs etrafta kol geziyor. Yeni alınan yavrular için mutlaka kan testi yaptırsınlar 50-100 tl tutan bir işlem ve maalesef ülkemizde rutin değil.

Kan testi ile parvo, fiziksel etkilerini göstermeye başlamadan tespit edilebiliyor; böylece yavruların hayatta kalma şansı bağışıklık sistemi çökmediği için %100 oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

quote:

Teşekkürler.

Yeni köpek alacak arkadaşlar dikkatli olsunlar özellikle bahar başlangıcında bu virüs etrafta kol geziyor. Yeni alınan yavrular için mutlaka kan testi yaptırsınlar 50-100 tl tutan bir işlem ve maalesef ülkemizde rutin değil.

Kan testi ile parvo, fiziksel etkilerini göstermeye başlamadan tespit edilebiliyor; böylece yavruların hayatta kalma şansı bağışıklık sistemi çökmediği için %100 oluyor.

Başınız sağolsun. Erken teşhise rağmen kurtulamaması çok kötü olmuş.

• quote:

quote:

Teşekkürler.

Üzücü olmuş :/ başınız sağolsun dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başın sağolsun.
  • 1.23 den itibaren Fahrettin vururken çıkan seslere dikkat...
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nQA_wYVNejk#!]
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

baba oğul deniz sezonu açılmıştır :)

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

Maşallah
  • Nessarien üzüldüm küçük yavrucağın mikroba kurban gitmesine...
  •  Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

benim kızımda böyle olsun
  •  Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

• İsmail harbi andırıyormuş ya yeni fark ettim İbretlik tespit.avi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Dostum gerçekten çok üzücü bende köpeğimi araba çarpması sonucunda kaybettim iyi bilirim her ne kadar sendeki çok azda durmuş olsada insanın kalbinde bir yer ediniyor

Aynen öyle nihayetinde bir can taşıyorlar. Özellikle de bu dönemlerinde bebeklerden farksızlar. İnsan 2 gün bile geçirse bağlanıveriyor hemen. Lakin yapacak bir şey yok. Elimizden geleni yapmış olsak da ölümün önüne geçecek kudrete sahip değiliz. Çok üzüldüm senin köpeğinin başına gelene. Ben de daha önce Dalmaçyalı kızımızı doğum sonrasında kaybetmiştim akabinde de yavruları teker teker dünyaya gözlerini yummuştu. Şansım yok sanırım bu konuda.

• pantolon guzelmis ben de istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Teşekkürler.

Başınız sağ olsun.

• Yazmayı unutmuşuz düzenleme de ne hikmetse kapalı o yüzden bu mesajda teşekkür edeyim yukarıdaki arkadaşlara.

Neyse ki minik tekir kedimiz Lily oldukça sağlıklı. Yanına siyam ya da van kedisi bir kardeş daha almayı planlıyoruz bu hafta. Bundan sonra incelemelerimizi beraber yaparız.

10 gün içerisinde kocaman olmaya başlamış bile. İlk resmine bakınca farkına vardım.

Thermaltake Level 10m Mouse aldım hem paketini açarken hem de kullanmaya başlarken meraktan çıldırdı mutlaka koklayıp dokunacak eve gelen her yeni eşyaya Bir de yanıp sönen ışıkları görünce kendine oyuncak edindi bunu.

Bu ilk resmimiz yaklaşık 10 gün önce. Diğerini ise az önce çektim.

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)  Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

• Abaaaaw sabah 5'te evden çıktım, hâlâ sokaklardayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

benim kızımda böyle olsun

Allah'ın emri, peygamber efendimizin (s.a.v) kavliyle senin kızı benim oğlana istiyorum isocan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum aman AudioTechnica'ya zarar getirmesinde Gerçekten evde hayvan çok iyi milletin aksine evde beslenen hayvan alerji vs yapmamakla birlikte çocuğun bağışıklık sistemini güçlendirip ileriye dönük olarak onun sosyal bir birey olmasnı sağlamakta yeri olupta bir canlı beslemeyenler gerçekten büyük yanlış yapıyorlar
  • quote:

Abaaaaw sabah 5'te evden çıktım, hâlâ sokaklardayım

Bagça mı yedin Ejderim gerilmişsin
  • 
Sayfa: önceki 24792480248124822483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.