Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (2480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.041
Cevap
78
Favori
1.101.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24782479248024812482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam arkadaşlar buldum: Intel(R) Management Engine Interface V8.1.10.1275 imiş...
  • ARKADAŞALAR

enermax naxn serisi AST-AGT-AWT aralarındaki fark nedir? bakıyorum 12v çıkışları aynı.

http://enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_2&lv0=1&lv1=42&no=150

benim alacağım 450w agt olanı
  • @gerginix abi kusura bakma teknik hata oldu.
  • Yorma kendini Poyraz'ım. Ben biraz da Emre'ye boş işleri bırak artık manasında yazdım. Tabi ayrıca OC tepkisinin iyi olduğunu da duydum merak etmedim değil. Sadece vaktin olduğunda BF3'e bakabilirsen bana yeter. Malum aynı işlemciden bir kart daha yoldaymış dedikodulara göre.

• Voltaj ve akım girişi AGT için daha yüksek... Gerçi bu hangisini iyi kılar Enermax NAXN serisi nasıl bir PSU'dur bilmem...

• quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Yorma kendini Poyraz'ım. Ben biraz da Emre'ye boş işleri bırak artık manasında yazdım. Tabi ayrıca OC tepkisinin iyi olduğunu da duydum merak etmedim değil. Sadece vaktin olduğunda BF3'e bakabilirsen bana yeter. Malum aynı işlemciden bir kart daha yoldaymış dedikodulara göre.

Daha demin oyuna girmeden önce bir bakayım dedim sen söyleyince bende merak ettim açıkçası getirisi ne kadar olur diye Ama tomb raider da adamlar önce ultra sonra ultimate diye ayar koymuş ultra da yapmıştım sonra görünce sinir oldum zaten çıkmam gerekti kapattım çıktım. BF3 konusunda yaparım bir ara hatta ts de denk gelirsek direk söylerim değerleri oyunun test programı olmayınca çok sağlam veri çıkmıyor ama yine fark anlaşılır.

TR de
    Stok min 108 max 148 avg 128
    OC min 124,5 max 173 avg 149,4 buda dursun kenarda getirisi konusunda fikir olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!
    TR de
    OC min 124,5 max 173 avg 149,4 buda dursun kenarda getirisi konusunda fikir olur.

Bu yeter zaten Poyraz'ım. 28nm'de kartların 3Dmarkda gertirdiği max OC performansını zaten oyunlarda görmedik. Bir delikanlı çıksın 670/680 veya 7970 max Oc ile stok hız arasında ben Full ayar +4XAA bir arada %15-20 fark alıyorum desin de görelim.
    Tomb raider'in ultimate+4XAA bencmarkına gelince; orada skor çok düşük çıkar ama oyunda 30 kare/sn sınırını geçecek tek kartında TITAN olduğu muhakkak. Bazıları 40-50-60 fps ortalama skorlu ULTIMATE bench alıp koyuyorlar, oyunun içinde ULTİMATE seçip 4XAA açınca 1100MHZ Saphire XT 8-14 fps arası gidip geliyor
    TOMB RAIDER FAR-CRY3 VE CRYSIS3'de FULL+ 4XAA ile 30 fps sınırında TITAN'dan başka tek GPU kart yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus

8800gts ekran kartım vardı, kartı bozduk şimdi vatan bilg. da saphire hd4850 indirime girmiş ne dersiniz alıyım mı ? bütçem ona yetiyo :)

az fark ekle forumdan 5770 yada gts 450 yada gtx 550 ti al..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!
    TR de

Bu yeter zaten Poyraz'ım. 28nm'de kartların 3Dmarkda gertirdiği max OC performansını zaten oyunlarda görmedik. Bir delikanlı çıksın 670/680 veya 7970 max Oc ile stok hız arasında ben Full ayar +4XAA bir arada %15-20 fark alıyorum desin de görelim.
    Tomb raider'in ultimate+4XAA bencmarkına gelince; orada skor çok düşük çıkar ama oyunda 30 kare/sn sınırını geçecek tek kartında TITAN olduğu muhakkak. Bazıları 40-50-60 fps ortalama skorlu ULTIMATE bench alıp koyuyorlar, oyunun içinde ULTİMATE seçip 4XAA açınca 1100MHZ Saphire XT 8-14 fps arası gidip geliyor
    TOMB RAIDER FAR-CRY3 VE CRYSIS3'de FULL+ 4XAA ile 30 fps sınırında TITAN'dan başka tek GPU kart yok.

Dedigin gibi abi %20 getiriyi yakalamak icin karttin suyunu sikmak lazim o zel bios ozel sogutma ile oda mantikli is degil.
    Xt lerde baya guclu kartlar dustukleri duruma bak. Artik her oyunda bunun gibi gereksiz ayar oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

Yakışıklımızın minik bedeni Parvo Virüsüne daha fazla dayanamadı. Önce sindirim sistemimizi düzelttik lakin sonra virüs midesine saldırdı akabindeki gün mide kanamasını kestik bu defa da iştahı tekrar kesildi ve iyice zayıf düştü. Sonrasında ciğerlere geçti ve durumu iyice ağırlaştı. Tam bunu da atlatıyorduk ki kalp krizi yüzünden hayata gözlerini yumdu minik Nessa.

En iyi tedavi yöntemleri uygulandı, erken teşhis edildi lakin bu parvo virüsü böyle illet bir şey. Pet shop yeni bir husky yavrusu göndereceğini söyledi ama bu olanlar beni çok üzdüğü için şimdilik düşünmüyorum kalsın demekle yetinebildim. Çok ümidim vardı kurtulmasından yana...

• @Nessarien başın sağolsun dostum.
  • quote:

Yorma kendini Poyraz'ım. Ben biraz da Emre'ye boş işleri bırak artık manasında yazdım. Tabi ayrıca OC tepkisinin iyi olduğunu da duydum merak etmedim değil. Sadece vaktin olduğunda BF3'e bakabilirsen bana yeter. Malum aynı işlemciden bir kart daha yoldaymış dedikodulara göre.

Abi sana bişiy sorucam ben bfde şimdi macro kurdum ama bu normal macro gibi deil an 94 sadece basılı tutunca 2 li atıyor bundan bişiy olur mu hile midir

• Başın sağolsun çok üzüldüm.
  • Ejder abi askeriyeyi bırakınca 2 senedir sporda yapmıyorum iyice saldım. 190 boy 110 kilo var ancak sanırım sade koşu yürüyüş ile bu kilo gidecek gibi değil.

Önerin felan varmı balkonu yıkmak için

Sinan'ım bu alman kurtlarından bir tane almak çok istiyorum ancak şuan ailem ile yaşadığım için malesef mümkün değil. Benim için bu köpekler bazı insanlardan bile zeki

Bu arada forumu geçen gün çökerten kişi citi dedikleri biri sanırım. Geçen seferde sapık bir toplum ile papaz olmuşlardı bu sefer bu vatandaşa saldırmışlar demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

Ejder abi askeriyeyi bırakınca 2 senedir sporda yapmıyorum iyice saldım. 190 boy 110 kilo var ancak sanırım sade koşu yürüyüş ile bu kilo gidecek gibi değil.

Önerin felan varmı balkonu yıkmak için

Sinan'ım bu alman kurtlarından bir tane almak çok istiyorum ancak şuan ailem ile yaşadığım için malesef mümkün değil. Benim için bu köpekler bazı insanlardan bile zeki

Bu arada forumu geçen gün çökerten kişi citi dedikleri biri sanırım. Geçen seferde sapık bir toplum ile papaz olmuşlardı bu sefer bu vatandaşa saldırmışlar demekki

Aramızda 10 kilo var yasinim, ben de 190cm boy, 120 kiloyum martın 22'sinde diyete başladığımda 136.5 kiloydum ekmek, yağ, şeker (çay), tatlılar ve hamurişlerini kestim, hergün düzenli olarak yürüyüş, mekik yaptım, titreşimli zayıflama kemeri kullandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende sismanim diye kendimle dalga gwciyordum yav 188 e 100 civarindaydim bi ara 103-104 leri gordum simdi tekrar zayifliyorum su an 96-98 arasindayim galiba hedef 90

• baba oğul deniz sezonu açılmıştır :)

• 5-6 nisan da antalya da açtım ben sezonu kanka soğuktu biraz ama çok eğlenmiştik

şimdi acaip hasta oldum tekrar gitsem antalya diye dört gözle bekliyorum
  • O ancak base rape yiyince veya base rape yapınca reconlara karşı işe yarar. Macro hile değildir. Zaten macro konusuna inanmıyorum. Jika diye biri var. %50 üzerinde accuracy yapıyor M16A ile. Burada macrodan başka bir şey var ama nedir artık bilemiyciğim.

Macro olsa sağ alt köşede M16a3 tek tek atış konumunda olurdu ama silah otomatikte ve adam 4'er tane darbeli sıkıyor...

• quote:

O ancak base rape yiyince veya base rape yapınca reconlara karşı işe yarar. Macro hile değildir. Zaten macro konusuna inanmıyorum. Jika diye biri var. %50 üzerinde accuracy yapıyor M16A ile. Burada macrodan başka bir şey var ama nedir artık bilemiyciğim.

Macro olsa sağ alt köşede M16a3 tek tek atış konumunda olurdu ama silah otomatikte ve adam 4'er tane darbeli sıkıyor...

Abi an 94 e macro yaptım jika olayı kolaymış silahla 50 metreden rahat 1200 rpm le 10 mermi kafaya atarsın jikanınki reflex ben mtarı bile kontrol ediyorum ama çok saçıyor uzakta m16 oyle deil

• 
Sayfa: önceki 24782479248024812482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.