Şimdi Ara

Ekran Kartı seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki 2 yıl boyunca oyunlarda ultrada hiç olmazsa high ayarlarda sorun çıkartmayacak bir ekran kartı arıyorum.Yıllarca nvidia kullandım ve hiç beni mutsuz etmedi ancak bunların dönem dönem değiştiğini biliyorum onun için şuan tercih edilmesi gereken marka ve model nedir??bütçe:600 max 800.

• Sisteminizin diğer bileşenleri nedir? Özellikle işlemci, anakart, güç kaynağı ve monitör çözünürlüğü.
  • lg full hd 22' led ekran
    msı z68ma gd65 (g3)
    i5 2500k
    1000 watt high power direc12 serisi 80+bronze
    xpredator kasa
  • İster ASUS HD6950 DCII alabilirsiniz isterseniz de fiyatta biraz zorlama yaparak nVidia GTX 570 alabilirsiniz. Tavisyem ikinci el özel soğutuculu bir GTX 570 almanızdır.
  • gtx570 hd6950den daha iyi değilmi
  • Daha iyi genel olarak ama aradaki fiyat farkına değer mi siz kendiniz karar verin

http://www.anandtech.com/bench/Product/293?vs=306

Edit.İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2kol3bacak -- 21 Aralık 2011; 23:52:47 >
  • Sapphire 6950 çift fanlı ve çift bioslu olan modeller var şimdi ortalıkta. Vatan'da %25 ile 570 TL oluyor. Kart aslında ref tasarımdır. Sadece özel fan vardır. Şimdi atlayanlar olur onun için yazayım, özel tasarım deyince faz sistemi ve baskı devre kalitesi de soğutmanın yanında diğer olmazsa olmaz özelliklerdir. Yani o sapphire 6950'ye MSI TF III fanı takınca TF III olmaz mesela. Ayrıca TFIII oc ile 6970 orjinalini yakalar ama o model zor bulunur ve 6950 için pahalı. Demekki 6950 ref model olarak geriye sadece sappire çift fan kaldı.
    Kart iyidir hoştur vesselam...

560TI ile az tüketim yüksek oc ve serin bir şekilde 6950 def değerler geçilerek 2011 oyunlarında uygun ayarlarda 6970 sınırlarına yakın değerler elde edilebilir. Burada Sapphire 6950'ye göre 50 TL daha ucuz olur ve ASUS DC II modeli alınarak zaten benzer performanslarda 3-5 aşağıda ama 3 yıl garantili kart almak yine iktisadi olarak iyi bir tercih olabilir. Zira ASUS 6950 almaya kalksanız fiyat farkı 100 TL civarı olur ASUS 560 TI ile....

Şimdi sizin sistemin hakkını verme konusuna gelince; GTX570 akar...
  • Teşekkürler
  • ati radeon hd 5770 ekran kartı al kullan çok memnun kalırsın.
  • 5770 dusuk kalmazmi boyle bi sisteme
  • Gtx 570 bulabilirseniz alın.O olmazsa 560ti modelini özellikle asus dc2 soğutmalı 560ti modelini alabilirsiniz.Hız aşırtma ile gtx570 e yakın bir performans alırsınız...
  • gtx570
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.