Şimdi Ara

Ekran Kartı Seçemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar haftalardır inceledim ettim ama hala son kararımı veremedim. Önce r9 280x toxic e karar vermiştim çokta içime sinmişti. Ama daha sonra bi kaç kişiden sorunlarını okuyunca hevesim kaçmıştı ayrıca hem vatanbilgisayar da stoklarda yoktu hem de sonuçta uzun süre kullanıcağım için almışken birazcık daha iyisi olan r9 290 tri-x alayım dedim. Onun da incelemelerine baktım performans testlerine falan kesin kararımı vermiştim r9 290 tri-x e. Ve yine aynı durumla karşılaştım, forumda r9 290-trix almış olan arkadaşların yaşadığı sorunları görünce yine bi durup düşündüm yine kart arayışını girdim. Şu anda haftasonu olucak vatanbilgisayar indirimine kadar vaktim var. Sizlerin bu konudaki önerilerini bekliyorum.
    Uzun süreli kullanımda bana sorun çıkarmayacak performans açısından üst düzey bi kart (titan ve 780ti hariç ) almak istiyorum.

• Asus R9 280x Directcu ii top al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainFrankCastLe kullanıcısına yanıt
    Mantle guncellemesinden sonra kesinlikle amd kartlari tavsiye ederim. Ancak ozel tasarim sogutucu olursa iyi olur. Cogu kisi referans sogutucudan sikayetci.

• Hocam Sapphire R9 290 Trix ten vazgeçme sorun ilk partilerinde şu an problem yok zaten vatan bilgisayarın stoklarına da girmiş kart
  • Aceleniz yoksa Asus'un özel soğutmalı R9 290'ını bekleyin.
  • Benim herkese önerdiğim marka Asus'tur R9 ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitrixxx

Hocam Sapphire R9 290 Trix ten vazgeçme sorun ilk partilerinde şu an problem yok zaten vatan bilgisayarın stoklarına da girmiş kart

Bende almak istiyorum açıkçası ama sorun çıkarsa diye tırsıyorum zaten çalışıyorum üstüne okul başlıyacak teknik servisle falan saçma sapan işlerle uğraşıcak vaktim olmayacak.
    Daha geçenlerde vatanbilgisayara gelen yeni parti ürünlerden alan arkadaşlarda da ısınma sorunu çıkmıştı diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorvetteZR1

Asus R9 280x Directcu ii top al.

Asus almayı da düşünmüştüm ama toxic in performansını görünce asus alasım kalmadı açıkcası
  • Çok uzun zamandır almayı planlıyorum artık gts250 ile bi yere kadar aşırı sıkıntı oluyor oyunlarda. Monitörüm 1440x900 çalıştığından şimdiye kadar sıkıntı olmuyordu ama artık son çıkan oyunlarda fps indi 10 lara 20 lere o yüzden artık sabrım kalmadı
  • Isınma sorunları nova bilgisayardan alınanlarda çıkmıştı çünkü ilk olarak nova nın stoklarına girmişti bu sorunda iki kişide çıkmıştı sanırım vatan bilgisayarın stoklarına yeni girdi kart zaten bir sorun çıkarsa da gider direk değiştirirsin veya arkadaşın dediği gibi Asus uda bekleyebilirsin ama şu an en iyi soğutma Sapphire de
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainFrankCastLe

Çok uzun zamandır almayı planlıyorum artık gts250 ile bi yere kadar aşırı sıkıntı oluyor oyunlarda. Monitörüm 1440x900 çalıştığından şimdiye kadar sıkıntı olmuyordu ama artık son çıkan oyunlarda fps indi 10 lara 20 lere o yüzden artık sabrım kalmadı

Çok doğru söylüyorsun dostum zaten şu dönemdeki oyunlarda gts250 malum sizin dediğiniz gibi baya bir sorun çıkartıyor bilgisayar yenilenmek istiyor ee haliyle biraz paraya kıyılmak zorunda

• quote:

Isınma sorunları nova bilgisayardan alınanlarda çıkmıştı çünkü ilk olarak nova nın stoklarına girmişti bu sorunda iki kişide çıkmıştı sanırım vatan bilgisayarın stoklarına yeni girdi kart zaten bir sorun çıkarsa da gider direk değiştirirsin veya arkadaşın dediği gibi Asus uda bekleyebilirsin ama şu an en iyi soğutma Sapphire de

290 Tri-x tercih edersem mağazadan alıcam zaten kartı montajdan sonra denetip yükteki sıcaklık değerini baktırmayı düşünüyorum ordayken.
    Almadan öncede sıkıntı çıkarsa birebir değişim yapıp yapmayacaklarını sorucam. Ben daha fazla beklememek için ürünü alıpta karttan kaynaklı bi sıkıntı yüzünden teknik servisin muhabbetini bekleyemem yani

• Hocam merak etmeyin 7 gün içinde şartsız şurtsuz cayma para iadesi ve birebir değişim yapma hakkınız var
  • quote:

Hocam Sapphire R9 290 Trix ten vazgeçme sorun ilk partilerinde şu an problem yok zaten vatan bilgisayarın stoklarına da girmiş kart

+1

• R9 290 TRI-X alıcam galiba ya eğer durum böyleyse :) Haftasonu indirimiyle birlikte gidip alırım sanırım önceden pc i de hazırlıyım formatıydı gpu driverı falan bide furmark orda denemelerini istiycem sıcaklık değerleri için. Böyle bi durumda denerlermi orda montajdan sonra ?
  • Tavsiyem Asus'u beklemeniz. Grafik kartınız kötüymüş. Sabrınız kalmamış anlıyorum. İntel hd graphicsle 6 ay idare ettim nası duygudur biliyorum. He yine de beklemek istemiyorsanız Sapphire iyidir , iyi.
  • Bende Asus almak isterim aslında fakat performans testi ve soğutucu olarak tri-x de çok iyi görünüyor ya. Kart da bariz bi sorun çıkmazsa pişman olmayacağımı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainFrankCastLe

Bende Asus almak isterim aslında fakat performans testi ve soğutucu olarak tri-x de çok iyi görünüyor ya. Kart da bariz bi sorun çıkmazsa pişman olmayacağımı düşünüyorum.

Sapphire iyidir bak bu konuda alanların yorumlarınahttp://forum.donanimhaber.com/m_87352355/tm.htm
  • 3 gb gtx 780 asus kesinlikle
  • Çok pahalı hocam o kart. Gereksiz pahalı bana kalırsa..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.