Şimdi Ara

Ekran kartı pazarından iyi haber: Fiyatlar düşüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
4.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dolar 4 TL olmadı, TL 0.247 dolar oldu. Kısacası dolar yerinde duruyor, TL düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Geçen bir ilanda gördüm. Madenci elindeki 1070ti i 2600 e satmaya çalışıyordu. Demem o ki madenciler satmaya çalışıyor ama satarken son bir vurgun daha yapmaya çalışıyor.
    Akıllı geçinen çok olunca fiyatlar daha yukarılarda kalır.
    Vatan bilgisayarın ekran kartı fiyatlarına bakın. Her gün daha da zam yapıp iyice arşa çıkarıyorlar fiyatları.
    Sadece biraz daha bekleyin. Satamayınca birisi çıkacak ben daha ucuza veriyorum diyecek. Öyle öyle fiyat gittikçe düşecek. Aşırı talepte fiyatlar nasıl anormal bir şekilde arttıysa aynı şekilde düşmesi de çok normal. Üstüne bir de yeni nesil kartlar çıkarsa şu an ulaşması çok zor olan kartlar iyice ölmüş eşek fiyatına gidebilir. Serbest piyasa böyle bir şey.

• Bende senin kendini bilmez ergen olduğunu hesaba katmayıp cevap verdim kusura bakma. Blok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScknNet -- 7 Nisan 2018; 17:2:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScknNet

Bende senin kendini bilmez ergen olduğunu hesaba katmayıp cevap verdim kusura bakma. Blok.

• Ben hep 50 liralık kart alıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Boşnak Ağa

Bu mesaj silindi.
    Olay coinle alakalı değil zaten. Şubat ayından beri piyasada madencilik etkisi yok, birileri algı operasyonu ile öyle gösteriyor.

DRAM fiyatlarının artması ve şirketlerin üretimi bilerek kısması fiyatları yükseltiyor.
  • Bu bir nevi kapitalizmin çöküşüdür pc oyunculuğuna oynanan planların bozulma aşamasıdır umarım böyle devam eder
  • Bence gaming veya dual oc gibi model isimlendirilmelerinin yaninda gtx 20xx ti mining edition veya rx 6xx bitcoin special gibi isilendirmeler de görmeliyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşallah düşer dolar bazında. ama dolar 4 tl yı gecmıs.
    sonuç olarak ben açıkça dahada dusecegını sanmıyorum.
  • Bence az uğraşmışsınız, çok daha saçma bir kapak görseli bulunabilirdi

Ekran kartı pazarından iyi haber: Fiyatlar düşüyor
  • 3gb lik 1060 ı 940 tl ye almamıştım biraz daha düşsün diye. Şimdi ise 2200 TL ye satıyorlar yazık. Bu kadar da olmazki...

• Temmuz’a kadar beklerim. Şuan kart almanın esprisi yok. Acelesi olmayan beklesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kratos_03 kullanıcısına yanıt
    Hocam abartmayalım o fiyata çıktığını hiç hatırlamıyorum 3 gb modelin şimdi de şu civarlarda geziyor (amazonda da bundan 100-200 tl civarı ucuz)

https://www.sinerji.gen.tr/asus-geforce-gtx1060-phoenix-3gb-gddr5-192-bit-ekran-karti-pmu405783

https://www.eksenbilgisayar.com/asus-geforce-gtx-1060-3gb-phoenix-fan-edition-vr-ready-ekran-karti---ph-gtx1060-3g

• Fiyat olarak inventus sinerji sanki çok geride hemen hemen ayni fiyata satıyorlar kaldıki bunların mağazasıda yok olsa dahada pahaliya satarlar.

• Aralık sonunda 103€ ya aldığım 1050 Ti hesabımdan tam 468 TL kesilmişti

60-65 gün sonra da 19€ gümrük iadesi yapıldı hesabıma 88 TL olarak yansıdı total de 380 TL ye 1050 Ti aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 8 Nisan 2018; 0:56:32 >

• Geçen ben de bir ilanda gördüm. Madenciler yine kekleyerek satmaya çalışıyordu. Demem o ki madenciler haşat olmuş kartlarını bir şekilde satmaya çalışıyordu. yani madenciler neredeyse zarar ediyorlar. Yenileri de pazara girmiyor. Hal böyle olunca kart alan da çıkmıyor. Doğal olarak piyasa fırlıyor. Yüksek fiyatlar daha yukarılarda kalır. Vatan bilgisayarın ekran kartı fiyatların tek Yenileri de pazara girmiyor. Hal böyle olunca kart alan da çıkmıyor. Doğal olarak fiyat düşmüyor. Yüksek fiyatlarına bakın. Her gün daha da zam yapıp iyice arşa çıkarıyorlar fiyatları daha yukarılarda kalır söyleyeyim. Vatan ise siz aldıkça bilgisayarın ekran kartı fiyatlar daha yukarılarda kalır.Her gün daha da zam yapıp iyice fırlatır fiyatların tek müsebbibi madenciler bizi sürekli zarar ettiriyorlar. Yenileri de pazara girmiyor. Hal böyle olunca kart alan da çıkmıyor. Doğal olarak güzel kart düşmüyor.Şu yeni Asic Mine cihazı çıksa da millet ona kaysa. 1.5 katına 3 kat performans alacaklar. Hayatta kaçırmazlar....O zaman görcem
    ben Nvidia yı AMD yi... Madenci elindeki 1070ti i 2600 e satmaya çalışması ne demek anlamıyorum. Demem o ki madenciler neredeyse zarar ediyorlar. Yenileri de
    pazara girmiyor. Hal böyle olunca kart alan da olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostumm -- 8 Nisan 2018; 1:15:3 >

• La he he düşüyo, daha hala 1000 euro'nun altında 1080ti yok Amazon.de'de adam iyi haber fiyatlar düşüyor diye haber yapmış. O fiyat 700 küsürlere inince vereceksin o iyi haberi koçum 1000'deyken değil, adam gibi haber yap, milleti salak yerine koyma.

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Gaming x öncedende 800 tlydi. Ben zotac oc editionu 2017 şubatta 750ye aldım. Yani 600 tl hayal

• tostumm kullanıcısına yanıt
    Sen baya sinirlenip'mi yazdın bunları yoksa flood bot'u filanmısın arkadaş, okurken gözlerim'mi kayıyor yoksa yaşlılık'tan alzheimer filanmı oluyorum yada bu bir dejavumu dedim kendi kendime'de sonra resim olrk bakınca çok şükür bnmle alakası olmadığını net olrk anladım yaw.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.