Şimdi Ara

Ekran kartı orijinal bios modlayamıyorum. Ekran kesik kesik şuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 17 saat 24 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • salih_47 (4 mesaj) Din Djarin (2 mesaj) armagan_60 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Driver düzelttim masaüstü ekranı düzeldi ama bios ekranı düzelmiyor. Bu nasıl bi problem ya. Çözümünü bilen var mı acaba
    Ekran kartı rx 570. Hdmi to dvi dönüştürücüyle kullanıyorum. Her şey sorunsuzdu. Mining için blockhain özel driverı yükledim biraz mining yaptım sonra eskiye döndürsem bile düzelmedi

Edit: bios modladıktan sonra öyle oldu. Orijinal bios duruyor ama modlayamıyorum.nasıl düzeltebilirim lütfen yardım !

Asus RX 570 4GB Hynix karta sahibim ama internetteki orijinal biosu da kabul etmiyor ne yapabilirim bunu nasıl düzeltecem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih_47 -- 22 Haziran 2021; 18:47:56 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

|
    |
  • ekran kartı arızası. geçmiş olsun.

• Ne yapılabilir peki hocam? Teknik müdahale mi gerek? Bios da modlamıştım. Sonra orijinal biosa döndürdüm (herhalde dönmüştü) ama hala öyle. Ve dediğim gibi "Oturum açma ekranından itibaren düzgün çalışıyor". Şuan sadece biosta öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih_47 -- 19 Mayıs 2021; 11:10:24 >
  • eger biosta boyleyse ilk biosuna donmemiş olabilir. bir daha flashlayın ama hala bunu yaparsa o zaman mutlaka bir arızası var demektir.

• masaüstünde oyunlarda falan sorun çıkartıyır mu ve windows ta drıver düzgün çalışıyormu

• Masaüstünde ve oyunlarda her hangi bir sorun yok çok şükür. Sorunsuz pubg ve cod warzone oynuyorum

• Arkadaşlar bilgisi olan var mı ya? Hala muzdaribim

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.