Şimdi Ara

Ekran kartı olmadan,F/P sistem toplama Bütçe:5K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle selamlar herkesin fikirlerine açık olduğum bu başlıkta F/P dengesi açısından önerileriniz kasayı toplayalım arkadaşlar.

Ben bu kasayı oyun için(Csgo,dota2,PUBG)ve günlük standart bir kullanıcı için toplamak istiyorum.Elimde bazı parçalar var fiyatı uygunken almış olduğum yine aynı şekilde en geç iki ay içerisinde sistemi tamamen toplamayı düşünüyorum,burada benim için en önemli unsur ise Performans.(yani rgb gibi göze hitap eden şeyler olmasa da olur.)Elimde bulunan ürünler duruma göre satılabilir,değiştirilebilir.

Elimde olanlar;

Ekran kartı:(Biri kullanılacak,kullanılmayan ise başka sistemde tercih edilecek)

ZOTAC 1070 8gb

RX5500xt 8 GB GAMING X

Ram:G.Skill RipjawsV 8GB 3600MHz DDR4 Ram F4-3600C18S-8GVK x2

SSD:Codagen nvme m2 2000MB-1000MB

Samsung 860 EVO 240GB 550-500

Eksikler;

Anakart:

İşlemci:

Kasa:

power supply:

diğer;

• Hocam madem ekran kartın var, durumun el veriyorsa newegg'den 26k'lık 3080'li intel sistemlerden birini sipariş et, 21.000'e ekran kartını sarı sitede sat. Ayrı ayrı toplaması 12k ediyor.

• Hocam ÖM yanıtı veremiyorum ancak şu sayfayı takip edebilirsiniz. Fiyatlar sürekli değişiyor, gümrükle ilgili belirli prosedürler var evrak doldurmanız vs. gerekebiliyor. Aşağıdaki ürün

https://www.newegg.com/global/tr-en/p/pl?N=101587129%20601357786%20601357647%208000%204131&Order=1

Ekran kartı konusunda da yazabilirsiniz, aynı sistemi alan arkadaşlar var. Sarı sitede de ekran kartsız halini satanlar var, soğutucudan kasadan tanıyabilirsiniz

• U011E kullanıcısına yanıt

teşekkürler,prosedür hakkında bilgi lazım..

• Güncel.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.