Şimdi Ara

Ekran kartı olarak ne almalı ki konsoldan daha iyi grafik alalım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konsol kadar iyi performans lalması icin phenom islemci yerine fx8000 serisi islemci al ram 16gb yap.Nvidia gtx1080 overlocklu ekran karti al.Garanti 60 fpsyi gecersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Yuh hocam 4k dan bahiş ediyorsun sen biraz zor ps4 pro 4k da kaç fos verdigiin bilmiyom ama ps4 pro al 4k istiyorsan bide 4k mönitör tamam

Yok hocam 4k olarak düsünmeyin fullhd bir tv/monitor de fullhd çözünürlükte ps4 pro vs ekran karti kiyas bu

• https://www.pcgamesn.com/amd/pc-vs-ps4-pro
    https://www.youtube.com/watch?v=bNMNgXZl5i8

1080 ile kıyaslamış adam sanırım böyle 1050ti ile falan 1080P de PS4 pro kalitesini yakalamam zor :(
  • hocam gtx1080 sadece 3000 tl üzeri zaten diger parçalarla sistem cok pahalıya gelicek
  • Bilginiz var mı RX 460 veya Nvidia 1050 ps4 pro kalitesini yakalabiliyor mu?
    veya hadi olmadı ps4 slim görselliğini verir mi?
    eğer rx 480 veya 1080 gibi kartlar isterse upgrade işi yatar
  • Ne içiyorsunuz anlamıyorum ki =) Şuan ben olsam ps4 pro alırım sadece ex oyunları oynamak için ama moba oyunlarınıda oynuyorsanız ve 4kda oyun oynamak istiyorsan benim sisteme yakın bileşenlere yönelebilirsin. Bu İşlemci ve ekran kartı ile 4k çoğu oyun 50-30 fps arası.

• quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Ne içiyorsunuz anlamıyorum ki =) Şuan ben olsam ps4 pro alırım sadece ex oyunları oynamak için ama moba oyunlarınıda oynuyorsanız ve 4kda oyun oynamak istiyorsan benim sisteme yakın bileşenlere yönelebilirsin. Bu İşlemci ve ekran kartı ile 4k çoğu oyun 50-30 fps arası.

bir şey içmiyoruz dikkat etti isen mesele ps4 vs PC Master Race meselesi değil.
    Sadece pc deki min dengi arıyordum. ki o noktadan sonra karşılaştırabileyim diye .
    ayrıca ben 4k oynamak istiyorum da demedim. benim iddam ps4 pro vs X ekran kartı ki testlere bakarsak bu medium ayarda 1050ti hight ayarda istersek RX 470.
    konu en azından bunu öğrenmemi sağladı.
  • ps4pro native 4k goruntu vermiyor zaten, verseydi gtx1080in fiyati ps4 un 4 5 kati olmazdi.

eger amac 1080p cozunurlukte ps4ten iyi goruntu kalitesinde oyununa gore 60,30fps sabit oyun oynamaksa rx460 4gb ve gtx1050ti isini gorur.sandbox oyunlarda is biraz da islemciye bakiyor aslinda ama ben bugun 1080p oyun icin sistem toplayacak olsam pentium g4600 -ddr4 16gb ram-rx460 4gb tercihlerini yapardim.

evet,rx470 ve rx460 arasinda bayagi bir performans farki var ama rx460 aralarinda 2 kat fiyat farki var bunu da dusunmek lazim.deger mi ? bence degmez.suan rx460 4gb kullaniyorum,oyununa gore fpsyi 60 veya 30a sabitliyorum suana kadar bir sorun cikarmadi,cikaracagini da sanmiyorum.ben bu nesilde oyunlarda islemcinin,bilhassa tek cekirdek performansinin,daha cok onem kazandigini dusunuyorum.bu yuzden ekran kartina degil de islemciye para yigmak cok daha mantikli geliyor.kisafasi rx460-gtx1050ti iyi secim olacaktir.islemci konusundaysa i3 6100 vs. yerine kesinlikle tercihin pentium g4560 veya g4600 olmali.arada 2 kat gibi bir fiyat farki var ancak oyun performanslari kafa kafaya olacaktir.amd fx serisine falan hic bulasma zaten ne cektigimi ben biliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FX12 -- 11 Mart 2017; 1:0:45 >

• Ps4 Pro alın hocam. 1080p de de fark ediyor Pro. Güçlendirme modu geldi son güncelleme ile. 30 fps olan oyunları 45/60 fps civarı açacak artık.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.