Şimdi Ara

ekran kartı işlemci uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba.bende amd athlon 2 x3 işlemci vurdı o.c yaptım şu an amd phenom II x4 b50 olarak görünüyor.m4a78lt-m le anakart var ekran kartı yok anakartın kullanıyorum.4 gb ddr3 1333 ram kullanıyorum.bu işlemci ile r7 250 ekran kartı alsam gta 5 veya cs go gibi oyunları oynama şansım olur mu.yada önerebileceğiniz ekran kartı var mı?

• 4gb ramle gta5 oynayamazsınız.işlemcinize r7 250 olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edward Teach

4gb ramle gta5 oynayamazsınız.işlemcinize r7 250 olur.
    Teşekkürler peki işlemci nasıl sizce ram alsam 6 veya 8 gb yapsam sizce işlemci is görürmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekurnaz E kullanıcısına yanıt
    kaldırabileceğinden daha fazla bir kart takmadığınız sürece işlemci sorun olmayacaktır.r7 250, 260 veya gtx650 ti gibi kartlar uygun.
  • quote:

kaldırabileceğinden daha fazla bir kart takmadığınız sürece işlemci sorun olmayacaktır.r7 250, 260 veya gtx650 ti gibi kartlar uygun.
    Peki işlemci yükseltecek olsam en iyi yüksek hangi işlemci uygun olur anakarta

anakartın 95w destekli ve takabileceğin en iyi işlemci 1045 onu da bulamazsın.ben athlonu phenom x4 yapmışsın 95w işlemci 125w olmuş onu bile şaşkınlıkla takip ediyorum nasıl yanmıyor o anakart diye.

https://www.asus.com/tr/Motherboards/M4A78LTM_LE/HelpDesk_CPU/
  • quote:

anakartın 95w destekli ve takabileceğin en iyi işlemci 1045 onu da bulamazsın.ben athlonu phenom x4 yapmışsın 95w işlemci 125w olmuş onu bile şaşkınlıkla takip ediyorum nasıl yanmıyor o anakart diye.

https://www.asus.com/tr/Motherboards/M4A78LTM_LE/HelpDesk_CPU/
    Selam valla anakart şu an sağlam ama dediğiniz aklımı karıştırdı yanlış mı yaptım sizce.05546536733 numaradan mesaj atsaniz size watsup dan resim olarak atsam

resimle göstermek istediğin nedir 1 ton kamyona 1.5 ton yüklemişsin her an hakkın rahmetine kavuşabilir hiçbir şey diyemezsin.x4 olarak kullanacaksan 125w destekli bir anakart almalısın ikinci el.x3 olarak kullanacaksan r7 250 ve 4gb ram alıp geçeceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.