Şimdi Ara

Ekran kartı gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Ekran kartı gözükmüyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1111 Mesaj
    Arkadaşlar, ati raden hd 3600 ekran kartım var. Bu canavar Linux'da işimi görürken Win7'de warcraft III ' ü bile takılmadan oynatamadı Sorunun driver'da olabileceğini düşünerek (ki orjinal driver cd'sinden 32 bit/vista driver'ı kurmuştum), ati'nin sitesinden indirdim driver'ı. Aygıt yöneticisinde ekran kartı tanınmasına rağmen sıkıntılıdır diyip sürücüyü sil dedim ve ekran kartı kayboldu. Ati'nin driver'ı ise kendi kendine tanıyınca yükle dedim, fakat olmadı sanırım çünkü ekran kartı hala gözükmüyor aygıt yöneticisinde. Nasıl gösterebilirim bilgisayara ?

|
    |

Denemedim :) Reset atmayı denedim biraz uğraştıktan sonra, hiç hesapta olmayan bi güncelleme yaptı bilgisayar açılmadan. Kuvvetle muhtemel reset atmamdan dolayı düzeldi ama ben güncellemeye bağlamak istiyorum :) Ayrıca sitesinden indirdiğim ati driver'ı sıkıntılarımı çözdü gibi, hem aygıt yöneticisinde modelin yanında başka bir isim yazıyor hem de Warcraft III kasmadan çalışıyor (şimdilik) Orjinal cd'sinden de aynı driver'ı kurdum ama sanırım eski driver bile olsa ati güncelliyor, bunu öğrenmiş oldum en azından.
    |
    |
    exeter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
SEO
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.