Şimdi Ara

Ekran kartı fiyatları hızla düşüyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
14.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekran kartına para vermektense konsol alırım orjinal oyunlarla daha iyi.

• snomask kullanıcısına yanıt

Gereksiz dediğin işler dünyada henüz benzeri görülmemiş tamper-proof sistemler üzerine çalışıyor. Dünyanın en büyük üniversitelerinde bu konuya inanılmaz yatırımlar yapılırken Türkiye gibi bilimden bir haber olan bir ülkenin insanına bunu zaten anlatamazlar. Ayrıca hayatının en güzel yıllarını neden bilgisayar oynayarak harcıyorsun? Kafa Şırnak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ETH ve genel kripto piyasası yaklaşık %50 düşüş yaşadı. Yaz gelmesiyle piyasadan para çekildi. Kışın tekrardan artabilir ya da 3-4 yıl sürecek düşüş piyasası ise ortalık 2.el ekran kartıyla dolar bedavadan biraz pahalıya istediniz kartı alırsınız.

Bütçenizi zorlamayacak bir şey alıp geçebilirsiniz, ETH 50-60$lara düşerse istediğiniz kartları alırsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne olmuş sormak istediğim soruyu yanlış sorduysam sen kusursuz musun ? Asıl sorum:bu kartin normal de tavsiye edilen fiyati bumu ? Alıp almayacagim seni ilgilendirmez ama alacak miyim ? Cevap: alırdım fiyati 25.000tl civarlarina inerse. ( Elimdeki series x ve asus g513qy leptobu satıp üstüne para ekleyip alırım )

• Nvidia ve AMD’ye yeni bir hikaye lazım.

Madencilik olmazsa tüm dünyaya 2 kere yetecek kadar ekran kartı boşa çıkacak. Yeni serilerle birlikte görürsünüz , yine bişeyler olur kart bulamayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnandım ok

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Bölüm sonu canavarına denk geldik resmen nesil olarak 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • by__metallica B kullanıcısına yanıt
    Yok be olm. Madencilik artık gg oldu borsalar bir bir yıkılıyor onlar sandı ki bu blok zincir olayı yıllarca sürer ama dereyi görmeden paçaları sıvadılar yok cmp hx yok görüntü portları körlenmiş kartlar aç kurt gibi saldırdılar arz a doğal olarak bu çöküşün başlangıcı oldu benim yorumum tabi ki , daha da yakın zaman da o kartları üst üste koyup domino oynarlar, sebep üretmeleri zor böyle yok sattiracak cinsten adam baksana ada lovelance mimarisinde bile 0 verimlilik le kart çıkarıyor 40xx eger bu kağıt üstündeki verilerle çıkarsa kimse bulaşmaz bu kartlara tabi infulucer lara para yedirip yağ layip ballar lar ve biraz zararına satış yaparlarsa o ayrı tabi ha keza amd de aynı

• Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısına yanıt
    Kur önemli değil dolar bazında gerilesin fiyatlar yeterli

• Geçen seneye göre güzel geriledi ancak ethereum 2 güncellemesi Ağustos diye tarih vermişlerdi eğer o da olursa tam dip yapar diye bekliyorum.

• Dolar kurumdan dolayı fiyatlar fazla düşmez sifir almak zor

• PS5 al kafan rahat olsun pc güzel En iyisi ama her parçası çok pahali PS5 hiç olmazsa arkadaşlar arasında oyun alıp oynamak mümkün

• Aynı zamanda dolar da yükseldiği için TR sakinleri olarak çok da takılmıyoruz.

• Baya bir düşüş var (!) Gerçi aynı markayı bulamadım ama 2-3 ay 39XX TL'ye aldığım kartla aynı aynı özellikteki kart 4200 civarına düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denn.zent -- 22 Haziran 2022; 19:17:18 >
  • İyice düşsün de gerçek ihtiyaç sahipleri nasiplensin.

• snomask kullanıcısına yanıt
    Çok az kaldı eth pos sistemine geçince gpu madenciliğinin çok büyük kısmı bitecek. Ama bu geçiş için 2 yıldır falan erteleniyor durmadan. Şu anda testler devam ediyor. Yılbaşına kadar geçecek deniyor ama daha 1 yıla kadar da uzayabilir.

• Pompaya ne zaman yansıyacak?

• labtek38 kullanıcısına yanıt

O bitse bile alttan muhakkak bir başka coin yine fırlar ki etherium classic var. Ben madenci pazarının öyle kolay biteceğini düşünmüyorum. Evet oyun oynayanlar açısından kötü bir durum ama ortada büyük bir pazar var. Ekran kartı üreticileri anakart üreticileri riser'i falan derken herifler milyonlarca dolar kaldırıyor. En fazla olacağı böyle sürünmesi olur diye düşünüyorum. Büyük madenciler masrafları karşılıyorsa devam eder ama yeni başlayan ufak madenciler bu dönemde ya bıraktı yada yükselir mi diye beklemeye geçti.

• Modality kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan ağlar genelde pow denilen işlemci gücü ile kazım ve doğrulamayı tercih etmiyor. Zamanla azalacak bunlar. Bir de kripto madenciliği çok elektrik yakıyor diyenlere şunu söyleyeyim. Bankaların kriptoların kat kat fazlası. Bankalar kullandıkları elektriği şeffaf paylaşmıyor. Btc nin yaktığı elektrik şeffaf.

• Türkiyede ne ucuzlayacak dolar 20 ye koşuyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.