Şimdi Ara

EKRAN KARTI FANI NERDE BULABİLİRİM ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler HD 7850 O.C kullanıyorum BF1 de ultra da oynayabildiğim için değiştirme gibi bir lüksüm yok yetiyor bana. yalnız kartın soğutma mekanizması çok kötü tasarlanmış ve yeterince soğutmuyor fanlar da zaten ses çıkarmaya başladı sadece soğutma mekanizmasını, fanlarını değiştirebilir miyim ? olursa eğer bunu nereden nasıl yapabilirim ?
    kart tam olarak resimdeki
     EKRAN KARTI FANI NERDE BULABİLİRİM ?

• orjinal fanmı arıyorsunuz
  • aynen öyle. hatta üst plastik kalıbı varsa (fanlarla birlikte) öyle bile değişebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpcnobeso

aynen öyle. hatta üst plastik kalıbı varsa (fanlarla birlikte) öyle bile değişebilirim

hocam ozaman yapmanız gereken internette sizin kartın hurdasını yani sadece fan amaçlı satanlar detaylı şekilde araştırark bulabilrisiniz
  • Hocam kendi fanlarınız dan randıman alamıyorsanız 7850 hurdalarını araştırın illaki daha farklı bir versiyon için tasarlanmış fanlar varsa onlar takabilirsiniz yada 7850 özel soğutucular olur artic markasına bakabilirsiniz .
  • Sana tavsiyem ekran kartının tam karşısına 12lik güçlü bir fan tak acayip farkı hissedersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam karşısına derken hemen 20 cm altında psu var fanı hava akımı için tutturabileceğim bir durum yok nasıl olacak o sistem ?
  • Hocam ekran kartının fanları aşağıya bakıyor

Siz o aşağıya bakan kısmın hizasında kasa kapağını uygun ölçülerde kestirip 12lik güçlü fan takacaksiniz ciddi bir sıcaklık farkı yaşayacaksınız

Ben tekli 8cm lik fanla bu işi yaptım ve 55den 45lere dustu yukteyken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.