Şimdi Ara

Ekran kartı driverının kurulmaması gerekiyor, nasıl yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hp g62-b01et laptopa win10 pro 64bit kurdum.
    Şöyle bir problemim var;
    Harici olan hd5470m driverını kurduğumda bilgisayar açıldıktan 10sn sonra reset atıyor.Bu problem win7 kullanırken de vardı, sanırım reballing yapılması gerekiyor.Win7 de onun driverını kurmayıp sadece onboard hd graphics driverını kuruyordum o şekilde kullanıyordum.
    Ama win10 da Update den bütün driverları kuruyor, seçim de yapamıyorum, show or hide programı ile gizledikten sonra Update i çalıştırmama ve orda gözükmemesine rağmen yine kuruluyor 5470m driverı.
    Bu driverı kurmadan diğerlerini kurup kullanma şansım var mı win10 u?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Windows 10'un kendi kurduğu sürücü ile mi bu sorunu yaşıyorsunuz? AMD'nin sizin ekran kartınız için yayınladığı sürücüleri yükleyip deneyin birde isterseniz bu sayfadan indirip kurabilirsiniz.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows%2010%20-%2064
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Hocam win7 de de aynı problemi yaşadım sınırsız driver kurmuşluğum var ekran kartı kesinlikle arızalı eminim.
    Zaten win10da açılıyor masaüstü geldikten 10 saniye sonra falan takılmaya başlıyor, yani aslında driverda problem yok driver çalışıyor ama ekran kartı arızalı olduğundan reset atıyor.
    Oyun oynarken falan ısınıp kapanıyordu birgün yine kapandı, açtığımda bu şekilde olmaya başladı o zaman baya uğraştım ama tek yol reballing işlemi düzelmesi için.

Yani teşekkür ederim ama o driverla da bir şey değişmeyeceğine eminim.
    Ekran kartının driverını kurmadan sadece onboardu kurmamız lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Bilgisayar'a sağ tıkla Özellikler'ı aç soldan Gelişmiş sistem ayarlarına tıkla Donanım sekmesine geç Aygıt yükleme ayarlarını aç Cihaz yükleme ayarlarıHayır olarak ayarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 7 Şubat 2016; 13:32:16 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam, şansa Update yine kendi kendine driver kurarken sadece onboardu kurmuş sonra neti kapatmıştım şimdi büyük ihtimalle kullanabilicem sorun olmadan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.