Şimdi Ara

ekran karti degişinice göruntu gelmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yeni ekran karti aldım karti makıneye takıp calıstırınca ekrana göruntu gelmıyor tekrar onboard ekran kartına takınca göruntun gelıyor ne yapmam lazım

• driver lar farklı oldugu için olabilir , format atın
  • ekran kartini takınca göruntu gelmıuyorkı nasıl format atayım.. simsiyah ekranda cıkıyor
  • onboard ekran karti ile aciyordur. ekran kartinizi takin. sonra onboard a monitorunuzu baglayin. sonra bilgisayari acin biosa girin first graphic adapter i agp kart ise agp ye pci-e ise peg e getirin. f10 a basin yes diyip yeniden baslatin onboard degilde normal ekran kartinizla acmaya baslayacaktir.
  • elimde 2400xt'de var bunu takınca ekran acılıyor hd4830 aldım bunu takınca göruntu gelmıyor ekran kartı fanı donuyor.. onboarddan baslasa 2400xt de calısmazdı diye dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 13 Mart 2010; 20:33:33 >
  • 4830 un guc baglantilarini yapiyor musunuz? birde pci-e slotunuzun 4x olmadigina emin misiniz? bazi anakartlar pci-e slota sahip olsalarda malesef ki 16x yerine 4x olabiliyorlar o durumda da her kart acilmiyor
  • 16x desteklı anakartım yardımların için saol dostum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.