Şimdi Ara

EKRAN KARTI DEĞİŞİKLİĞİ HK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar msi trio x rtx 2080 marka model ekran kartı sahibiyim , 5100 tl karsılıgında satıyorum . Satma sebebim ağır güç gerektıren oyunları oynamamam dolayısıyla kartın sistemime ve gereksinimlerime uygun olmaması (kasayı toplarken bir heves satın almıştım.) Genellikle moba türü oyunlar oynuyorum ve monitörüm 2k

KArt satılınca malum yenı kart alınması icab ediyor, sıcaklk değei açısından beni üzmeyecek bir kart arıyorum.
    1660 s modeller , 1660 ti en üst olarak 2060 satın alabilirim. Amd kartlarda zaman zaman yasanan sorunlardan dolayı nvidia kart almayı istiyorum.
    https://www.teknobiyotik.com/donanim/ekran-kart/galax-rtx2060-6gb-1-click-oc-192bit-gddr6-ekran-karti-glx-26nrl7hpx7oc.html
    bu kartın fiyatı uygun ancak kullananlar pubg de mesela 81 dereceyı buldugunu belırtiyorlar, daha once asus tuf 1660 ti karttan ağzım yandıgı için soğutma konusunda benı uzmeyecek bir kart arıyorum
    Önerilerileriniz için şimdiden tesekkur ederim.

• 1660 ve 1660 Super için MSI Gaming X; 1660Ti ve RTX 2060 içinse Asus Rog Strix, MSI Gaming X, MSI Gaming Z modellerini öneririm.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    yukarıda linkini attıgım kart cok uzer mı ? yoksa kdv ındırımı bekleyecegım.
    Teşekkurler
  • Link'te ki kartın resimler'in den görülen, bütün (kapalı) alümüninyum 1 blok tan oluştuğu.

Bu tip blok lar biraz ısınırlar, fazla ısınmayan 1 kart isteniyorsa bu tip soğutma yerine ızgara tip bloklar tercih edilmeli.

Bu kart alınıp yüksek ısılara çıkmadan da kullanılabilir ancak bunun için 1 fan profili oluşturman şart olur.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    En ucuz 1660 süper dual fanlı bir model işinizi görecektir.
  • Toleranta12 kullanıcısına yanıt
    Amd kartları tercih etmıyorum optimizasyon sorunları sebebiyle, tesekkur ederım onerı için halen bakıyorum fiyatlar çok uçuk , 2 . el satanlarda peşin fıyatına firmanın bir tık altına satıyorlar. aramaya devam
  • Murat Trp kullanıcısına yanıt
    2080 tl ye 1660ti aldim ama hâlâ bakıyorum elime ulasmadi .
    Daha düzgün kart bulursam onu alicam. Itopyada gigabyte 2060 vardı 2380 tl ye ama birinci versiyon olduğu için apmadim o kart cok isiniyormus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.