Şimdi Ara

Ekran Kartı Borsası (Destek Olun Kimse Kazıklanmasın) Evga - 1070 SC 1550TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
27
Favori
8.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 900 TL'yi bir kuruş geçmeyecek referanslar , geçerse almayın , aldırmayın
  • rx 480 4 gb 800 (200 tl kar elde ederler)
    rx 480 8gb 1000 ( 300 tl kar elde ederler)

BUNA ragmen yuksek fiyat koyarlarsa
    insani sinir eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonsuzBalık -- 28 Haziran 2016; 13:49:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan amazonda msi gtx 1070 gaming x kartlar 540 dolardan satılıyor ve bize geliş fiyatı 640 dolara kadar çıkıyor bu durumda ülkemizde satılan kartlar ile aynı fiyata geliyor.Bu durum canımı sıktı amazondan almamın bir anlamı kalmadı.
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    o kartı amazon satmıyor, amazonda stoğa girdiği anda 449$ olacak.
  • rcpdrnc kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam Temmuz sonu inşallah alıyorum malum artık gtx 760 kurtarmaz

• moonquad kullanıcısına yanıt
    memleket fiyatları 1850 den girdi tek tük bulundu 3-5 tane alındı, şu anda güncel fiyatlar 2000 ile 2300 arası değişiyor. evga alırsanız 3 yıl garantiniz olmuş olur bence sabredin 1.500 lira fiyatla alabilirsiniz 400-500 lira az para değil.
  • Nvidia tarafında rahat rahat €vga alıyoruz da, AMD tarafında sorgusuz sualsiz garanti alabileceğimiz bir marka var mı?

Gerçi 8GB 480 yüksek fiyattan girdi ama çok abartı da değil. Kısa sürede olması gereken fiyatlara inecek gibi.
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    malesef şu an için nvidia amd farketmez evga dan başka hizmet veren başka firma yok. hepsi ile iletişime geçtim '' yerel satıcınızla irtibata geçin '' ben sattım geirisine karışmama diyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcpdrnc

evga 1070 sc newegg de stoğa girdi yani amazonda stoğa girmeside yakındır.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814487248&nm_mc=AFC-C8Junction&cm_mmc=AFC-C8Junction-Veeralava%20LLC-_-na-_-na-_-na&cm_sp=&AID=10446076&PID=6202798&SID=NIS_926

evga TR ye hala satmıyor değil mi?

• Satıyor ama yetkili firmanın ağlaması üzerine 200 euro kargo parası ekliyor. Evga da yalnıs yaptı burda. Değişen kartı dtp gondermemesi 2. Yalnıs.

Ama başka marka yok malesef.

• Takip

• Amazon.uk'de makul fiyatlar vardi. Liste fiyati uk vergili fiyati oluyor siparis ekraninda o vergi dusup bizim vergi geliyor. 1070 fiyatlari fena degildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: marxx

Amazon.uk'de makul fiyatlar vardi. Liste fiyati uk vergili fiyati oluyor siparis ekraninda o vergi dusup bizim vergi geliyor. 1070 fiyatlari fena degildi.

amazon uk TR ye ship yapıyor mu? hiç oraya bakmadım henüz
  • evet amazon uk denedim bu kart : Sapphire 21260-00-20g AMD RX 480 GB PCI - 991 TL ye geliyor :D
  • Bu konu ıyıydı.update edın lutfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu anda dişe dokunur güncel bir gelişme olmadığı için güncellemedim, giga 1070 var ama kimseyi garantisiz kart almaya teşvik etmek istemiyorum.
  • 1070 sc evga stok geldi
  • Evga 1070 sc amazona gelmiş turkiyeye her şey dahil (vergi ve kargosu içinde) 532 dolara geliyo
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ekran Kartı Borsası (Destek Olun Kimse Kazıklanmasın) Evga - 1070 SC 1550TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IchigoKurasaki -- 7 Temmuz 2016; 14:16:50 >
  • kaan4554 kullanıcısına yanıt
    Az daha dayan ve özel soğutma al hocam. Referans kartı satmak istersen biraz zor satarsın ileride.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.