Şimdi Ara

EKRAN KARTI ALMAK İSTİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU ÖZELLİKLERE GÖRE HANGİ EKRAN KARTINI ALMALIYIM

anakart özellikleri

Teknik Özellikler

Chipset (Yonga) : Intel 865GV + ICH5
    İşlemci Desteği : Intel Pentium4 işlemci (Willamtte & Northwood ve Prescott) Celeron 4 1.7-2.8G, Celeron D 2.26-3.2G, P4 1.5-3.2G, FSB 400/533/800Mhz Hyper Threading Technology
    Bellek Desteği : Dual Channel DDR400/333/266 Mhz. (Max 2 GB)
    IDE/SATA Sürücü : 1 x SATA, 2 x. ATA66/100
    PCI / VGA Slotlar : 2 x PCI, 1 x AGP 8X
    Tümleşik Çıkışlar : 1 x PS/2 Klavye, 1 x PS/2 Mouse çıkışı , 4 x USB 2.0 Port
    Tümleşik Ekran Kartı : Intel Exterme Graphics2 (Max. 64 MB Paylaşımlı)
    Tümleşik Ses Kartı : 5.1 Kanal AC'97 Codec
    Tümleşik Ağ Kartı : 10/100 Mbps Realtek Chipset LAN
    Yapı : mATX

• 2. el de olur
  • FX5500
  • birazdaha açarmısın %100 olurmu
  • AGP 8X destekleyen bütün kartlar olur interneten agp olan ve fiyatına uygun olan bir model bulup almalısın sıfırları kalmadı herhalde olsada pahalı olur anakartın eski oldugu için ikinci elden AGP 8X-4X olanlardan bul al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aglarm -- 15 Mart 2013; 8:06:09 >
  • FX5500 128 bit diyor ne demek
  • şakamı yapıyorsun
  • wolfteamı kaldırır mı
  • 128 bit yazıo bnm pcim 32 bit anlamadım soruyorum
  • sana ben ne diyorum AGP 8X ve 4x olan bütün kartlar olur diyorum birini alacaksın hiç bişey bilmiyorsan googden yazacaksın bulacaksın

sana başta 5500 dedim link atıyorsun bu olurmu diye orda 5500 yazmıyormu arkadaş ee bende sana 5500 demişmiyim ee daha neyi soruyorsun tek tek şu olurmu bu olurmu demene gerek yok sana tekniğini söyledim AGP 8X olacak diyorum bütün kartlar olur
  • anladım özür dilerimde ben fotolarına bakıyorum ekran kartlarının benim anakartta boyle bir giris yok o yüzden yoksa sormama
  • ya arkadaşım sen yukarda teknik özellikler yazmışsın orda PCI / VGA Slotlar : 2 x PCI, 1 x AGP 8X diyor şimdide anakrtta öyle bir giriş yok diyon
  • fotoğraf bu bunun gibi 3 tane ayrı ayrı girişi yok

EKRAN KARTI ALMAK İSTİYORUM

• arkadaşım sana laf anlatılmıyor hala daha şu yok bu yok diyorsun kendinle bir kere çelişkin var senin

şunu bikere kafana sok yukarıda verdiğin teknik bigiler doğru ise birdaha söylüyorum dogru ise agp kartların hepsini çalıştır anladınmı beraber tekrarlayalımmı hadi beraber AGP KARTLAR ÇALIŞTIRIR

daha şöyle giriş yok böyle giriş yok diyorsun sen dedikçe bende alay konusunu biraz daha kırıcı olma yönünde ilerlicem

• anakartımda bu
  • nerede girişi ekran kartının
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.