Şimdi Ara

Ekran Kartı alacak olan arkadaşlar acele etmeyin.Bu fiyatlardan kart almayın. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
4
Favori
18.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

RAVENCOin-ergo-vertcoin-cardano-Neo-monero xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 9 Ağustos 2021; 17:57:1 >
  • ahmettsezis kullanıcısına yanıt

O zaman binance in öngörüsü gerceklesecek gibi... Raven ve ergo disinda var mi öyle getirisi olan coin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunGFu

O zaman binance in öngörüsü gerceklesecek gibi... Raven ve ergo disinda var mi öyle getirisi olan coin?

Cortex ve Conflux da ciddi kar sağlıyor.

• ahmettsezis kullanıcısına yanıt

O zaman bu isin ardi arkasi gelmez, ben hic duymamistim bu coinleri... Yani bir kisi mining yapacak olsun yeter diyorsun. Haklisin. Bende volkanco ya yukarda söylemistim, Çinden mining cikmasi kartlari ucuza bulsakta alsak diye :) bulursam baslarim diycemde baya gec kaldim benimkisi suan genel kültür. Yinede tesekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kunGFu

O zaman bu isin ardi arkasi gelmez, ben hic duymamistim bu coinleri... Yani bir kisi mining yapacak olsun yeter diyorsun. Haklisin. Bende volkanco ya yukarda söylemistim, Çinden mining cikmasi kartlari ucuza bulsakta alsak diye :) bulursam baslarim diycemde baya gec kaldim benimkisi suan genel kültür. Yinede tesekkür ederim.

Daha çok var da kârı henüz yeterli değil çoğunun. Ama şöyle düşünebiliriz. ETH ilk çıktığında günde 2-3 eth kazanlar varmış :)

Yani bugün para etmemesi yarın da etmeyeceği anlamına gelmez. Şans faktörü de var.

Benim temel bakış açım şu, 10 aydan kısa sürede kart kendini ödüyorsa bu iş çok kazançlı olmaya devam edecek. Ama bir günlük kurlarla değil, en azından 3-4 aylık geçmişini, projenin kalitesini de incelemek lazım.

Özetle kart varsa kazın :)

• kunGFu kullanıcısına yanıt

Ufak ufak başlarsınız hocam yine LHR olmayan kartlar incehesapta hala uyguna satılıyor.On yargılı olmamak lazım doge gibi yeni bir altcoin yakalanırsa güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B9CAFB864

Piyasanın düşmesini istiyorumda ort 4000-5000 arası bu kartlar.Bu fiyata veren adama pek güvenmemek lazım.Dolar 6.5 ken 2550 ye 6 ay garantili rtx2060 satmıştım.Pek mantıklı gelmedi ilan anca yüzyüze.

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanCOO

Piyasanın düşmesini istiyorumda ort 4000-5000 arası bu kartlar.Bu fiyata veren adama pek güvenmemek lazım.Dolar 6.5 ken 2550 ye 6 ay garantili rtx2060 satmıştım.Pek mantıklı gelmedi ilan anca yüzyüze.

Alıntıları Göster

Merhaba.

O ilan 28 Ağustos 2020 tarihli. Ama fiyatların nerelerde olduğu/olması gerektiği hakkında bir fikir veriyor tabii ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B9CAFB864

agustos 2020!!!!!!!

• std350 S kullanıcısına yanıt

Kura göre hesaplamak mantıklıdır şuan 3000-3500 arası olması gereken fiyat ama piyasa hala balon.Su miningcilik işleri bitmedende balon zor soner yıl sonunu bulur bu kurda fiyatların o seviyelere gelmesi.Eth artınca iyi kazılan kartların fiyatını şişiren kurnazlar düşüncede düşürmeye direniyor.

• ee noldu düştü mü? (:

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt

fiyatlar biraz düşer gibi oldu, derken arttı  

9300'e aldığım kart 9100'e düştüydü, şimdi 9700'e bulursan iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

ee noldu düştü mü? (:

6600 xt diye bir kart çıktı hocam? Rtx2080 performansında 5500-6000 tl aralığında hemde sıfır Tr garantili.Siz kriptolar biraz fırladı diye fırsatçılık yapanlara bakmayın.Lhr kartlarla 6600xt tarzı kartlar uygun.Dahada ucuzlar biraz zamanla.

• Kartlar yine ucuzladı. Piyasayı bilmeyenleri dinleyip bekleyen yine karlı çıktı. 

• VolkanCOO kullanıcısına yanıt

O fiyata 3060ti falan alınıyor 6700 xt de bulunur çok ucuz!

• quote:

Orijinalden alıntı: mav1li

Kartlar yine ucuzladı. Piyasayı bilmeyenleri dinleyip bekleyen yine karlı çıktı. 

O kadar ucuzladıki kimse Türk piyasasından kart almıyor herkes yurtdışından stok bulup ta kart alma peşinde :)

• Konuyu acan arakadas kendisi 3060 mi ne almis baska bir konuda yazdigini gormustum.Yani kart alirsin almazsin ayri konuda bari insanlari yanlis yonlendirecek konu acmayin arkadas.

• Ben fırsat buldum uyguna tr garantili rtx3060 ti aldım hocam.Forumda satılan kartların çoğu yurtdisi garantisiz ve fahiş fiyatlara satılıyor kart alınacak dönem kesinlikle değil.Şakamı bu? garantisiz rx6700xt 10000 TL isteyenler var forumda.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.