Şimdi Ara

Ekran kartı alacağım bakar mısınız ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Zaten yüksek ayar açmak istemiyorumki. R7 250 alacaktım psu tutmuyor of ya. PSU ikinci el buldum 25 TL 400 WATT ama güvenemedim adamın cep telefonu falan yazıyor ama sahibinden.com2'da
  • xvectorhd X kullanıcısına yanıt
    konu başında yüksek ayar açsın yeter yazmışsın ve ayrıca 25 liraya power mı alınır. Ucuz mal alacak kadar zengin olma
  • Yunuzeus kullanıcısına yanıt
    Aaa evet konunun başına öyle yazmışım kusura bakma, dalgınlığıma gelmiş.. bi kaç forumada yazdım oralara low yada medium yazmıştım buraya nedense yüksek ayar yazmışım çok özür :D R7 250 aldım artık psu sonra alcam. Ekran kartı dursun bi köşede
  • arkadaşım çok fazla secenegin yok zaten benim sana tasiyem o pc fazla yatırım yapma bence
    alacaksan eyer bu kartı oneririm sana
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gt730-gddr3-4gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti-21709.html?stk=True

yada asus R7 4gb modelini al tek fark dx12 ama kartın sogutması üstdeki verdiğim üründe daha iyi bence

ama en yakın zamanda birtane 400w powersupply al
  • Artık çok geç R7 250 aldım. Arkadaşımda vardı sistemine benimkinin aynısı sayılır. Oyun performansina baktım tam istediğim gibi. Sipariş verdim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvectorhd

Artık çok geç R7 250 aldım. Arkadaşımda vardı sistemine benimkinin aynısı sayılır. Oyun performansina baktım tam istediğim gibi. Sipariş verdim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

hayırlı olsun
    güle güle kullan
  • uzman12 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler :) 500 WATT psu aldım birde :) Umarım hiçbirşeyde sıkıntı çıkmaz
  • xvectorhd X kullanıcısına yanıt
    powersupply konusunda cekebilirdin diye 400w power al dedim ama sen 500 almışın daha iyi yapmışın
    inşallah problem çıkmaz :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.