Şimdi Ara

Ekran kartı 9800gtx+ yada Ati4850 toxic hangisi acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Ekran kartı 9800gtx+ yada Ati4850 toxic hangisi acil yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    230 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    SPARKLE 9800GTX+, 512MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 256 bit, 738/2200:348 ytl

Yoksa

HD4850 TOXIC GDDR3 512MB 256BIT ZALMAN FAN EKRAN KARTI:310 ytl

Aralarında ne kadar fark var ve Kesinlikle 9800 gtx + almam gerektiğini söyleyen kişilerin sağlıklı yorumlarını bekliyorum.Ve birde score tablosu olursa çok iyi olur.

Yardımcı olan herkese çok TEŞEKKÜR EDERİM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yolcu_61 -- 25 Ağustos 2008; 20:33:16 >

|
    |
  • Binbaşı
    1011 Mesaj
    Hocam heryer test dolu testleri inceleyerek görebilirsiniz. 9800GTX+ için birşey diyemeyeceğim ama 4850 Toxic çok başarılı bir kart kullanıyorum ve çok memnunum + olarak parasının harbiden hakkını veriyor.
    |
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: VO Photographics

Hocam heryer test dolu testleri inceleyerek görebilirsiniz. 9800GTX+ için birşey diyemeyeceğim ama 4850 Toxic çok başarılı bir kart kullanıyorum ve çok memnunum + olarak parasının harbiden hakkını veriyor.

Eyw. arkadaşım kartın kullanıcısı olarak memnunsan yarın gidip gönül rahatlğıyla vatanbilgisayardan kartı alabilirm.ÇOk sağol yardımın için.
    |
    |
  • Binbaşı
    1011 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Yolcu_61

quote:

Eyw. arkadaşım kartın kullanıcısı olarak memnunsan yarın gidip gönül rahatlğıyla vatanbilgisayardan kartı alabilirm.ÇOk sağol yardımın için.

Aldığına hiç pişman olmazsın! Onu başta söyliyeyim. Boşta 45-47 derece yükte 60 derece, bağzı arkadaşlar sesli olduğunu yazmışlar ama rahatsız edecek kadar ses çıkarmıyor!

http://www.pclabs.gen.tr/2008/07/31/sapphire-radeon-hd-4850-toxic-incelemesi/ buradan incelemesinede bakabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun.
    |
    |

• Yarbay
    34568 Mesaj
    şimdiden hayırlı olsun toxis
    |
    |
  • Yarbay
    4762 Mesaj
    hd4850 toxic daha mantıklı.performansları eşdeğer ama 4850 daha ucuz.
    |
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Aldığına hiç pişman olmazsın! Onu başta söyliyeyim. Boşta 45-47 derece yükte 60 derece, bağzı arkadaşlar sesli olduğunu yazmışlar ama rahatsız edecek kadar ses çıkarmıyor!

http://www.pclabs.gen.tr/2008/07/31/sapphire-radeon-hd-4850-toxic-incelemesi/ buradan incelemesinede bakabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun.

Hacı bende aspire kasa var zaten gerektiği kadar sesli ben sese alışkınım öyle sesliymiş felan öenmli değil öenmli olan performance,sanki odada bebek varda sessiz kart alacam Ayrıca sesi öyle çok değil bu kartı bu yüzden almayanlar hakkatten şaşırmış.
    |
    |

• Yarbay
    2315 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmetkep

hd4850 toxic daha mantıklı.performansları eşdeğer ama 4850 daha ucuz.

gözlerim yaşardı senden böyle bi yorum okuyunca
    |
    |
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    Tabiki 4850
    |
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: Master_Evil

şimdiden hayırlı olsun toxis

hahaha toxis yazdığında anlamadım espiriyi bide bakarım ki başlığa ben öyle yazmışım
    |
    |
  • Binbaşı
    1012 Mesaj
    4850 toxic bende kullanıyorum.Oldukça iyi bir kart performansı 9800Gtx+ ya eşdeğer değil,ondan daha iyidir.
    |
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hacı hakatten daralıyorum.Tamam diyorum yarın toxic alıcam hop biraz siteye dolanıyorum yok 4850 toxic alınmaz.Bekelyin 9800 gtx+ lar ucuzlar.Hacı alınacak kart değil mi yoksa bu kart o kadar testlere baktım çoğu yerde eziyor 9800gtx+ yı anlamadım bu yorumculardan bişey En sonunda 4870 alıcam gibi geliyor bana...
    |
    |
  • Yarbay
    7165 Mesaj
    quote:

Hacı hakatten daralıyorum.Tamam diyorum yarın toxic alıcam hop biraz siteye dolanıyorum yok 4850 toxic alınmaz.Bekelyin 9800 gtx+ lar ucuzlar.Hacı alınacak kart değil mi yoksa bu kart o kadar testlere baktım çoğu yerde eziyor 9800gtx+ yı anlamadım bu yorumculardan bişey En sonunda 4870 alıcam gibi geliyor bana...

Daralma boşuna HD 4870 al cebinide ferahlat kendinide
    |
    |
  • Yüzbaşı
    405 Mesaj
    quote:

ben de toxic kullanıyorum arkadaşım. Performansından da çok memnunum, aman nazar değmesin lakin şöyle bi sorun var, benim sistemde kart boşta senin yazdığın gibi 45-47 derece, fakat oyuna girince 72-74 derecelere fırlıyor(crysis ve grid de baktım, işletim sistemim xp). Şimdi kasa havalandırmasından oluyo desek kasam coolermaster rc-690 ve kasada 6 tane fan var anlayacağınız kasa havalandırması da iyi, peki neden 60 değilde 74?
    |
    |

• Binbaşı
    1012 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mcroll

quote:

ben de toxic kullanıyorum arkadaşım. Performansından da çok memnunum, aman nazar değmesin lakin şöyle bi sorun var, benim sistemde kart boşta senin yazdığın gibi 45-47 derece, fakat oyuna girince 72-74 derecelere fırlıyor(crysis ve grid de baktım, işletim sistemim xp). Şimdi kasa havalandırmasından oluyo desek kasam coolermaster rc-690 ve kasada 6 tane fan var anlayacağınız kasa havalandırması da iyi, peki neden 60 değilde 74?

74 derece çokta yüksek bir değer değil.Bu kartların 120 derecede stabil çalıştığı söyleniyor.
    Bu arada şunada bir baksan iyi olur.
    http://www.techpowerup.com/reviews/Sapphire/HD_4850_Toxic
    |
    |

• Yüzbaşı
    405 Mesaj
    sağolasın hocam oradaki değerlere baktım benim değerler normalmiş, içim rahatladı
    bu arada herkese tavsiye ederim bu kartı, tam bir f/p ürünü
    |
    |
  • Bir sayfa geride kavgası devam ediyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1011 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mcroll

quote:

hocam benim kasanın yan kapağı açık ve toxicden çıkan hava direk dışarı çıkıyor + kasa havalandırmam gayet iyi önde 12 arkada 2x 12 cm fan var
    |
    |

• Teğmen
    230 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler kartı gittim aldım.Başta biraz zor oturdu.Dedim aha şimdi kim uğraşır formatla felan meğer kart yan oturmuş bende diyorum bu kırmızı ışık olayı ne biraz kurcaladıktan sonra açtım pc yi kaldırdım nvidia sürücülerini sonra resetledim.Ati yi kurdum şuanda görünürde hiç birşey yok.Olunca yazarım buraya ayrıca yardımcı olan arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.Şunuda belirteyim bu kart öyle abartıldığı gibi ses çıkarmıyor.Benim fanlardan onun çalıştığını bile anlamıyorum fanları ksıyorum gene ses yok.Demek bazı arkadaşların kulaklar baya hassas
    |
    |
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    Güle güle kullan arkadaşım allahtan burdada kavga çıkmamış yok nvidia yok ati
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
anzer balı
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.