Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ekran kartı 100 derece İçeri

7
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Ekran kartı 100 derece İçeri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2931 Mesaj
    Beyler yaklaşık 2 senedir kullandığım hd4650 bu son 1 aydır LoL oynarken falan 110 107 derece falan görüyo.

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=90837 bu termal macunu aldım dün ve sürdüm, oyunda 75 dereceden yukarı çıkmamıştı.

Ama biraz önce sorun var mı diye PES oynuyodum 106 derece gördü Yeni pc almayı dusunuyorum ama bununda kalması iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Ha bu arada Fanı da 95 e çekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~PanteR~ -- 31 Mayıs 2013; 12:05:33 >

|
    |

• Binbaşı
    1324 Mesaj
    ekran kartı fanını tam oturtamamış vidalarını sıkmama ihtimalin olabilir tekrar kontrol etmeni öneririm..
    |
    |

Blmiyorum ama 3 4 kez kontrol ettim takarken. Termal macun sürmeden önce de aynıydı simdi de aynı. Pek ise yaramadı sanırım termal macun.
    |
    |
    Bahsedilenler: VEGETTO
    termal macunu ince bir şekilde eşit düzeyde yayman gerekliydi gpu üzerine.. çok kalın sürmüş olmayasın macunu?
    |
    |
    Hangi kartdan bahsediyoruz ? Benzer bir sorun bende de var kart toz içindeydi, macunu taş tutmuştu masaüstü 38-40-42 civarıydı sıcaklıklar. Marka çok övülen asus dc2t olunca fazla geldi bana temizledim macunu yeniledim taktım hiçbirşey değişmedi. 3-4 kere tekrarladım belki biryerde hata yapmışımdır diye ama en 1-2 derece oynadı en fazla. Temizlerken termal padleri sökmedin umarım bellekler üstündeki ?
    |
    |
    |
    |

@tersol pek fazla kurcalamadım kartı

@c3LaL35 zaten yeni pc toplamayı düsünüyorum
    |
    |
    virus yüzünden olabilir.boot virüsü.pcnin boot blockunu normale döndür.ekran kartınıza overclock yapıyorlar.ve core memory değerleri aynı gibi gösteriliyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
üniversite
son dakika
SEO
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,183
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.