Şimdi Ara

ekran görüntüsü gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • monitore görüntü gelmiyor tüm herşey çalışıyor,egzoz fanını sistem çalışırken soketii taktım,elektirik çıktı azcık sonra tekrar açıldı,kapadım öyle taktım bu sefer hiç açılmadı,power saving yazıyor ekrana görüntü gelmiyor

• normal açılış sesi geliyor bip diye ama görüntü gelmiyor işte
  • açılış normal herşeyin fanı çalışıyor normal bip sesi geliyor ama görüntü yok
  • monitörle ekran kartı arasındaki bağlantıyı sağlayan kabloyu değiştirip dene veya bilgisayarı başka bir monitöre takıp dene gene görüntü gelmez ise sorun ekran kartıyla alakalıdır sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: golddareth

monitörle ekran kartı arasındaki bağlantıyı sağlayan kabloyu değiştirip dene veya bilgisayarı başka bir monitöre takıp dene gene görüntü gelmez ise sorun ekran kartıyla alakalıdır sanırım

ekran kartı fanı çalışıyor ekran kartında sorun olunca 3 bip veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyacı abi

quote:

monitörle ekran kartı arasındaki bağlantıyı sağlayan kabloyu değiştirip dene veya bilgisayarı başka bir monitöre takıp dene gene görüntü gelmez ise sorun ekran kartıyla alakalıdır sanırım

ekran kartı normal çalışıyor olabilir ama monitörle ekran kartı arasındaki bağlantıyı sağlayan soket kısmındada sorun olabilir ayrıca ben fanları döndüğü halde windows normal açılma sesi geldiği halde görüntü vermeyen siyah ekranda olan ekran kartlarıda gördüm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boyacı abi

quote:

ekran kartı normal çalışıyor olabilir ama monitörle ekran kartı arasındaki bağlantıyı sağlayan soket kısmındada sorun olabilir ayrıca ben fanları döndüğü halde windows normal açılma sesi geldiği halde görüntü vermeyen siyah ekranda olan ekran kartlarıda gördüm

tamamda kardeş ekran kartında sorun olsa 3 bip ses verip siyah ekranda kalır şuan normal herşey devrede sistem açılıyor ama görüntü yok

• takmışsın 3 bip sesine sen bu kafayla zor çözüm bulursun
    monitörü ekran kartına baglayan kabloyu ekran kartından çıkartıp anakartın dahili ekran kartına tak bakalım yine aynısı olursa sorun monitördedir eğer açılırsa sorun ekran kartındadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zvezda

takmışsın 3 bip sesine sen bu kafayla zor çözüm bulursun
    monitörü ekran kartına baglayan kabloyu ekran kartından çıkartıp anakartın dahili ekran kartına tak bakalım yine aynısı olursa sorun monitördedir eğer açılırsa sorun ekran kartındadır

on boar yok ekran kartına 120 tl bayıldım 3 ay olmadı daha
  • monitor güç girişinde problem olabilir ya da kablo problemi gibi geldi bana farklı kabloyla denedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Undomiel26

monitor güç girişinde problem olabilir ya da kablo problemi gibi geldi bana farklı kabloyla denedin mi?

laptopumu bağladığımda ekrana görüntü geldi birde fanı çıkardım 2 kablosu ekran kartına değdi küçük kıvılcım çıktı acaba bu bişey yapmış olabilir mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.