Şimdi Ara

Ekonomik çöküş korkusu akp'yi erken seçime zorladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
3
Favori
25.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
340 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hani akp erken seçimlere karşıydı??
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Ağlattın beni varya beynim yandı inanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkan olduktan sonra artık ekonomik kriz olmuş ülke çökmüş hiç umurunda bile olmayacak. Tek amacı başkanlığını ilan etmek. Yine türlü türlü oyunlarla tüm kozlarını ortaya döktüler. Bunlarla başa çıkılmaz. Seçimde olacak hileleri de göz önüne alırsak zaten her türlü bu işi bitirirler.

Neyse bizim halkın yarısının aklının başına geleceği günlere az kaldı. İş işten geçmiş olacak ama maalesef bunlar aç kalmadan bir haltı anlayamıyorlar. Yazık.
  • İYİ bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

İYİ bakalım
    iyi parti girebiliyor mu?

yurt dışı oy kullanımı olacak mı?
  • seçimi erkene bayağı erkene aldılar.
    2 ayda piyasayı paraya boğup dövizi düşürmeye çalışacaklar.

Son kurşunlarını sıkıyorlar.
  • Erdoğan:" Yazar kasalar mı fırlatılıyor ki erken seçim istiyorsun. Demokrasilerde zaman bellidir. Ey Kılıçdaroğlu sen çalış da 2019 Mart'ına hazırlan" diyeli 6 ay, Erken seçim kararı alalı birkaç dakika oldu

https://twitter.com/kacsaatoldunet/status/986592784625922049
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

seçimi erkene bayağı erkene aldılar.
    2 ayda piyasayı paraya boğup dövizi düşürmeye çalışacaklar.

Son kurşunlarını sıkıyorlar.
    O değil de seçimden sonra kim gelirse gelsin vatandaşa cumhuriyet tarihinin en büyük kazığını sokacak bu kriz öyle kolay atlatılacağa benzemiyor.
  • YÖK: YKS 30 HAZİRAN VE 1 TEMMUZ'DA YAPILACAK-HT

http://www.bloomberght.com/sondakika
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

olayın ekonomi ile alakası YOK!
    doların 4.1 olmasınımı beklediler. komik olmayın.

partiler hepimizin gözü önünde seçim ittifaklarını yaptılar.
    ittifak yapanlarda artık yönetimden pay almak istedikleri için;

**zaten ittifak yaptık, beraber girecegiz, alacagımız oy belli,
    paylaşılan bakanlıklar belli, neden 1 yıl daha bekleyelimki!**
    diyor.

bence haklılar.
    Mantigini seveyim.
  • ekonomik çöküş varsa, çöken ekonomiden zarar gören halk iktidar partisine oy vermez.. sizin de istediğiniz olur.. Sevinmelisiniz..
  • Ben malum şahsın yerinde olsam seçimi kaybederdim. Elinde pimi çekilmiş bomba var sendeyken patlamasın. Ver seçimi bunlara bomba Meral hanımda Kilişdar da patlasın sonra atıl kürsüden bunlar devleti ne hale getirdiler diye yemin ediyorum yıllarca tapılırsın seçimden değil hileyle 51 52 almak hilesiz 99dan aşağı almaz. Ama kendinde patlarsa da zaten umrunda olmayacak çok kisi var memlekette ona güveniyor olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

ekonomik çöküş varsa, çöken ekonomiden zarar gören halk iktidar partisine oy vermez.. sizin de istediğiniz olur.. Sevinmelisiniz..
    şunu öğrenin parti olayı futbol takımı değil.

ben cebime bakarım, döviz,vergi,zamlar + mülteci sorunu ortada

yoksa akp,chp,iyi kötü zart zurt ,isterse ülkeyi tıro yönetsin,ben kendi refama bakarım, akp başlarda iyidi 2008 sonrası cıvıttı, bugün ekonomi çok iyi diyen malın önde gidenidir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

şunu öğrenin parti olayı futbol takımı değil.

ben cebime bakarım, döviz,vergi,zamlar + mülteci sorunu ortada

yoksa akp,chp,iyi kötü zart zurt ,isterse ülkeyi tıro yönetsin,ben kendi refama bakarım, akp başlarda iyidi 2008 sonrası cıvıttı, bugün ekonomi çok iyi diyen malın önde gidenidir :)

Alıntıları Göster
    Bende onu diyorum.. ekonomi kötü ise iktidarı değiştirin..

Önemli not: ekonomi kötüye gidiyor bu sebeple seçime gidiyorlar diyen arkadaşlar daha önce ekonominin iyi olduğunu zımnen kabul etmiş oluyorlar..

• Ekonomi çöp ve kotulesme egiliminde

Belediye seciminde alacagi kotu sonuc ilecb secimine gidemezdi

Baskin secim ile kendince diger partileri hazirliksiz yakalayip buyuk oyunu bozma dusuncesi

Iyi partinin dahada buyumesinden endiselenme

Ve tarih

24 haziran ramazan bayramindan 1 hafta sonra secim propagandasi hicbir secimin olmadigi kadar islamin degerlerine zarar verecek namaz cikisi muaviyenin iftar sofralarinda yapilacak

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Akpartiden bahsediyorum. Genelde plan yoluyla gidiyorlar ya. Normalde müslümanın plan yapmaması gerekir.
    Çıkarıma bak hizaya gel! Hangi kaynaktan besleniyorsun sen?

• quote:

Önemli not: ekonomi kötüye gidiyor bu sebeple seçime gidiyorlar diyen arkadaşlar daha önce ekonominin iyi olduğunu zımnen kabul etmiş oluyorlar..

Alıntıları Göster
    Ekonomi bir gunde kotu olmaz. Sadece iyi ekonomi ve kotu ekonomi diye bir sey de yoktur. Iyiyken daha iyi, kotuyken daha kotu olabilir.

Yoksa bu mantigina gore 2001de ekonomik kriz varsa yani o zamanlar ekonomi kotuye giderken daha once iyi miydi? Mesela 1999da 2000de ekonomi iyiydi mi diyorsun?

Hergun gelen zamlar, vergiler ekonominin iyiye gittiginin gostergesi mi sana gore?

• Çok uyanık olmak lazım çok.. Bunlar her türlü Üç kağıtcılığı yapacaklar. Hile hurda ne varsa yapılacak..

Bu zaten Türkiye için son seçim. Bundan sonrası Tek adam diktatörlüğü dür..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    bunu ben sen diyoruz, ama türk halkı biraz eğitim seviyesi düşük,herşeye atlıyor.

zübük filmini izledin mi? Türk siyasetini çok iyi özetliyor :)
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    İftar çadırlarında bol bol etli pilav dağıtırlar. Porsiyonlar artar. Millet de nankör değil ya “karnımız doydu oyu verelim” der

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.