Şimdi Ara

Ekonomide seferberlik . Evi olmayan emekli, işi olmayan genç kalmayacak. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
3.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wgacagagavavsvsbsbwhwhsuxhzb Kim demiş hitler mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Nick enderun2023 -> padişah yetiştiren mektepler açılmasını mı düşlüyorsun güzel kardeşim? Eminim birçok kişi gurur duyuyordur tarihimizle. Fakat Osmanlı'ya saygı duymak ile hasret duymak arasında fark vardır. Osmanlı bulunduğu çağın dinamiklerine ayak uyduramadığı için çöktü. Kural basit: iyi yöneteceksin, kuralına göre çıkarını her daim gözeterek egemenliğine dokundurtmayacaksın. Düşmanı çoktu, içerden yıktılar vb. yorumlar hep olacaktır. Nettir ki iyi yönetilseydi yıkılmazdı. Aynı durum günümüzde de geçerlidir. Kriz de olsa , düşman da olsa iyi yöneten başarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSN_vs_XBOXLive -- 21 Mayıs 2018; 12:31:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh be bizi sonunda bu cahape zulmünden kurtaracak bir parti geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

oh be ban yemiş sonunda ... 6 ay kafa rahat
    akşama fake alıp gelir

• Adamı sinir etmeyin şekerim tansiyonum oynuyor yukarı aşşağı
    16 yıldır ülkeyi babammı mezardan kalkıp yönetiyordu chp cevap ver
    Niye yapmadınızda 16 yıldır sıfırı tüketince seçimden sonra milletin
    İyice anasından emdiği sütü burnundan getireceksin chp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 21 Mayıs 2018; 12:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Oh be bizi sonunda bu cahape zulmünden kurtaracak bir parti geliyor.
    Hiiiiç sanmam bu kafayla cehape yine kazanır.
    Fetöyü palazladı onca insan kumpaslandı şehit oldu gazi oldu, üstüne hukuk çöktü, intiharlar hayatı kayanlar
    Sorular kaç tane sınavda çalındı.
    üstüne Esed 3 aya gider dendi ülke mülteci doldu
    Üstüne cehape Rusyaya atarlandı. Milyarlarca dolar zararın üstüne Putin'den özür dilendi.
    Zarrab'ın rüşvet paraları hala geri alınmadı, rüşvetçilikleri ayyuka çıkanlar cezasız sefalarını sürüyorlar, paralarını da faiziyle geri aldılar.
    Ekonomi pertledi dolar euro, benzin felaket boyutlara geldi.

Ve insanlar hala cehapeye oy veriyorlar. Vaz geçmeleri için daha ne olması gerekiyor ben anlamıyorum. Yeter artık Muharrem yeter.

• Bu CHP kadar partizan bir parti görmedim 16 yıldır ülkenin başındalar
    Eyyyy chp yeterrr sıfırı tükettin yeter artık vatandaşıda düşün
    Hep yandaş partililerini çıkarcı partililerini düşünüyorsun
    Milleti ve beni hasta ettiniz

• At yalanı..... 16 senedir iyi süper oldunuz zaten. Akrabalar bitti mi?

• Akp, İsviçre bankalarındaki hesaplarını halka dağıtmaya karar vermiş herhalde.

Yoksa hangi parayla yapacak, para olsaydı seçim arifesinde para dilenmeye çıkmazdı.

Kraliçeden hayır duası alıp geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Yaşım 28 ve şimdiye kadar akp dışında başka kimseye oy vermemiş birisi olarak yazıyorum.

Böyle bir haber yapılıyor, adama sorarlar böyle birşey yapabiliyorsun neden yapmadın diye ki sormuşlar zaten.

Hala akpnin yerine alternatif bir parti olmadığı düşünüyorum. Örneğin CHP, iyi bir aday çıkardı, adam çok iyi bir seçim öncesi geçiriyor derken adamın listesini bozuyorsun.

Meral ablamı ise hiçbir yerde göremiyoruz. Nasıl siyaset bu meydanda yoksun adam akıllı bi vaadin yok. Neymiş kredi çekenlerin borcunu ödeyecekmiş biz malız çekmiyoruz.

Ama bunlar akp nin iyi olduğunu da göstermiyor. AKP bir önceki seçimde büyük revizyona gidip çalmak çırpmak için aday olanlar yerine çalışmaya adayları getirseydi zaten yeri yine garantiysi.
    Hocam 16 yildir akp hükümette ve ekonominin hali ortada.

Bence muharrem ince veya aksene iyi alternatifler. Akp yerine bir de artık baska partileri denemek lazım. Ulke ekonomisi zaten dipte. Daha ne kadar kotu olabilir ki?

16 yildir ayni seyleri deneyip deneyip yozum üretemediyse bu parti bundan sonra da bir sey yapamaz.

• Tüm Akp ve onun Tellerine soruyorum.

İddia ediyorum ki bu soruya cevap verebilecek tek bir adam yoktur.

Şimdi bana dolar lobisi dış mihraklar büyük oyun, fetö, faiz lobisi gibi saçmalayıp ağzınızda laf çevirmeden cevap verin.

NE OLDU ?REFERANDUMDAN SONRA EKONOMİ ÇOK İYİ OLACAK İDİ?

anca kandırılırsınız işte böyle.

• AKP NIN HERZAMANKİ TAKTİĞİ BUYRUN ZAMNINDA UYARIYORLAR MİLLET UYUMAYA DEVAM.

• quote:

Orijinalden alıntı: pyp

Hocam 16 yildir akp hükümette ve ekonominin hali ortada.

Bence muharrem ince veya aksene iyi alternatifler. Akp yerine bir de artık baska partileri denemek lazım. Ulke ekonomisi zaten dipte. Daha ne kadar kotu olabilir ki?

16 yildir ayni seyleri deneyip deneyip yozum üretemediyse bu parti bundan sonra da bir sey yapamaz.

Alıntıları Göster
    Bu konuda katılmıyorum akp ekonomisi 2005 20011 yılları arasında altın bir dönem yaşadı. Krizden çıkmış bir ülke için tüm ekonomik değerler çok iyiydi.

bunu kabul etmemek yanlılıktır bana göre. Bu dönem oy kullanmayacağım. Eğilimim çok sıkı şekilde akşenere idi ama dediğim gibi seçim öncesi hiç umduğmu bulamadım. İnce bile çok daha doğru bir siyaset izliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• partinin adı nedir? ulan adalet kalkınma partisi kısaltması akp olur ak nerden geliyor hadi ak olsalar tamam da karadan zifiri karadan daha karanlık gelmiş ak diyorlar akp ye gidin önce tdk ya kısaltmalar nasıl yapılır onu öğrenin.
  • akpli fettoşçulara hiçbirşey olmadı. başta bülent arınç, idris naim şahin, abdulkadir aksu olmak üzere hiçbirinin ifadesi alınmadı ve daha niceleri. hadi bu dünyada bu mahkemelerde soran yok da ALLAH ın mahkemesinden nasıl yırtacaksınız. kul soramıyor amma ALLAH soracak ALLAH.
  • Seçim öncesi

Vergi barışı, Emekli ve Memura bayram harçlığı, OGS/HGS (artık adı her ne ise) cezalarına af vs vs vs.

Seçim sonrası

Zam
    Zam
    Daha zam
    Çok daha zam

Olacak olan budur

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Bu konuda katılmıyorum akp ekonomisi 2005 20011 yılları arasında altın bir dönem yaşadı. Krizden çıkmış bir ülke için tüm ekonomik değerler çok iyiydi.

bunu kabul etmemek yanlılıktır bana göre. Bu dönem oy kullanmayacağım. Eğilimim çok sıkı şekilde akşenere idi ama dediğim gibi seçim öncesi hiç umduğmu bulamadım. İnce bile çok daha doğru bir siyaset izliyor

Alıntıları Göster
    Hocam altin derken ne anlamda?

Alım gücü mü yükseldi?

Benzin mazotun fiyatı mındüştü?

Kırmızı et indirime mi girdi?

Elektronik vihazlar çok mu ucuzladı?

• Çok şükür 18 eylüle kadar bölümden uzaklaştırmışlar.
  • acaba neden süresiz yedi :D
  • İmar affıyla nasıl kul hakkı yemek kılıfına uydurulur.
    Adalet gitti.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.