Şimdi Ara

Ekonomi tıkırında ELEKTRİĞE %15 Yeni zam GELDİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
3
Favori
86.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
532 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elektrik fiyatı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (EPDK) bugün saat 13.00'te yaptığı toplantının ardından zamlandı. Maliyet artışlarının değerlendirildiği toplantıda 1 Ekim itibarıyla elektrik fiyatının konut, sanayi ve ticarethanelerde yüzde 14,90 artmasına karar verildi.

Yeni tarifenin, olağanüstü bir gelişme olmadığı takdirde 31 aralık 2019 tarihine kadar olan 3 aylık dönemde geçerli olması bekleniyor.

Elektriğe, en son 1 Temmuz'dan geçerli yüzde 15 zam yapılmıştı. EÜAŞ'ın, elektrik dağıtım ve perakende şirketlerine ikili anlaşmalarla sattığı, "toptan" olarak tanımlanan elektriğin birim fiyatı da 20,5 kuruşa yükseltilmişti. Yeni tarifede toptan elektrik fiyatları da 35 kuruşa yükseldi. Böylelikle toptan elektrikte artış 70 oldu.

https://www.haberturk.com/son-dakika-elektrige-zam-geldi-iste-elektrik-fiyatina-gelen-zam-haberler-2526689-ekonomi

TAYO hepimizi şahlanıcaz bu modelle diyerek kandırdı yalancı TAYO.

• Bu zammı dalga geçerek hafife almayın. Hükümetin yaptığı faşist uygulamaları normal gibi göstermeyin.
    Kendi halkına bu kadar zulüm yapan başka hangi ülke var
    Kendisi kral gibi yaşayıp. Halkına hint fakiri muamelesi yapan başka kim var . Birde müslümanlığı kullanarak bu yapılıyor. Müslümanlık adalet dinidir . Zenginleri kollayıp fakirleri öldüren bir din değildir. Putperestliği yoketmek maddeye tapmayı yoketmek için gönderilmiştir.

Bu nasıl bir düzen
  • Yorumsuz....

Ekonomi tıkırında ELEKTRİĞE %15 Yeni zam GELDİ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 30 Eylül 2019; 19:30:8 >
  • Insallah daha fazla gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaliteli yandaş olmak bunu gerektirir akrabayı kalkındırma partisi tarafından kalkındırılıyor bunlar.
  • Dikkat ettiysen, "Türk Ekonomisi" Uçuşa Geçmiş, "Türkiye Ekonomisi" değil... Acaba o Türkler kimdir?

• Zam Taze mi ?

Bayatı bana dokunuyor da ..

• arka arkaya doğum yapan eltiler gibi bi doğalgaza zam geliyor bi elektiriğe
  • Pelikan boyu olmasın?
  • Taze taze bak 1 ekimden itibaren bugün haberi verildi ama yarın erkenden hissedicez sıcak sıcak.Herhalde %45 civarı bir zam oldu son zamanda 2 tane üst üste %15 gelmişti galiba yanlış mı hatırlıyorum.
    Cidden bu partiye hala nasıl savunup vatandaşı düşünüyor çalışıyor muhalifler çalıştığını görmüyor diyorlar anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

arka arkaya doğum yapan eltiler gibi bi doğalgaza zam geliyor bi elektiriğe
    Ahahahahah Son yıllarda okuduğum en komik yorum...okurken sandalyeden düştüm...

Ama haklısın tabiii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 30 Eylül 2019; 19:39:14 >
  • Ne yapayım ? Ben öyle veya böyle oduyorum , oy verip halen destekleyip 3.000 lira ancak alıp gaz elektrik toplam 500 ödeyenler düşünsün !
    Zerre üzülmüyorum onlara !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir. Bu Pelikancılar da yeni çıktı

• Zirzop trollerden açıklama bekliyoruz. Zira kendileri kıvıracak daima bişiler bulur

Ulan bu kaçıncı zam ceyrana?
    Bu gidişle kendi güneş pillerimizi alıp, çatıya montelememe ramak kaldı
    Daha ağustosta zam yapılmadı mı?
  • Nasıl Eğleniyormuyuz AKAPELİLER..
    İyi değil mi Böyle. Tam istediğiniz Yeni Türkiye.. Ver MEHTERİ ver..

• Ocak ayında yine zamlar gelecek en az %30 falan olmalı ama , Ocak ayı bu boru değil koca yeni yıl..

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

arka arkaya doğum yapan eltiler gibi bi doğalgaza zam geliyor bi elektiriğe
    Bu zam Eltileri aşar

Suriyeliler daha uygun

• Ak gezenler engin ekonomi bilgileri ile açıklasın, nereden geliyor bu zamlar?
    Aslında Zam konularına yazmaya ödeme yapmıyorlar anlaşılan, ondan bu konulara gelmezler.
    Gerçi onların troll maaşları da yatmıyordur artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 30 Eylül 2019; 19:43:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74F84D677

Taze taze bak 1 ekimden itibaren bugün haberi verildi ama yarın erkenden hissedicez sıcak sıcak.Herhalde %45 civarı bir zam oldu son zamanda 2 tane üst üste %15 gelmişti galiba yanlış mı hatırlıyorum.
    Cidden bu partiye hala nasıl savunup vatandaşı düşünüyor çalışıyor muhalifler çalıştığını görmüyor diyorlar anlamıyorum.
    Yok , 15 + 15 + 15 toplamda % 45 zam demek olmaz
    Daha fazla zam demek olur
    Tek seferde %45 zam yapmayıp parça parça zam yaptığı için bir önce ki zamma da zam yapmış oluyor senin anlayacağın toplamda %50 üzeri zam yapmış oluyor

Afiyet olsun

• Ekonomi tıkırında ELEKTRİĞE %15 Yeni zam GELDİ!

nankörler , o köprüler , o yollar.
    bi bonba kaç para biliyor musunuz.
    hiç bir şeyin farkında değilsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 30 Eylül 2019; 19:47:57 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.