Şimdi Ara

Ekonomi Neden Kötü? Dolar Neden 10 Lira Olacak Açıklıyorum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
67
Cevap
13
Favori
9.164
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Ekonomi Neden Kötü? Dolar Neden 10 Lira Olacak Açıklıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1927 Mesaj
    o değilde reis şu işten bile nemalandı bence.

bir kaç ay önce faiz artamaz şöyle böyle esip gürlüyordu.

2 gün sonra reis mb yi çağğırdı ve faizi artırdı ve doları düşürdü.

reis her şeyin en iyisini bilir o kahramandır.
    |
    |
    3 ay önce bugün yaşanacakları yazmışım. Lütfen okuyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    evet yazım beni haklı çıkarıyor. dolar ağustosta 8 i görecek demiştim. yıl sonu 10 demiştim.
    |
    |
    quote:

izin de malumunuz üzere bu yıl ödememiz gereken kısa vadeli borç miktarı 140 milyar dolar. Bizim kasamızda ise sadece 32 milyar $ bulunmakta ki bunun tamamı nakit de değil.

Kaynak?
    |
    |
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

3 ay önce bugün yaşanacakları yazmışım. Lütfen okuyun.
    Ekonomiden sorumlu, maaşı 10.000 TL olan saahsiyetler bile bunu ongorememisler. (Olsa, durum böyle olmazdi.)

Eline saglik. Çok güzel bir yazı olmuş.

|
    |
    Bahsedilenler: soulstriper

to be continued...
  • Yüzbaşı
    809 Mesaj

Teşekkürler hocam

|
    |
    woddy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bal gibi biliyorlardı ne olacağını. Ne pahasına olursa olsun seçime odaklanmışlardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    woddy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.