Şimdi Ara

Ekonomi bakanı Zeybekçi: 10 milyon suriyeli dahi olsa kapılarımızı kapatmayacağız (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
166
Cevap
1
Favori
11.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
296 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu milletin anasını bellemeden gitmeyecekler anlaşıldı
  • Ahaha bu sözlere rağmen seçilirse şaşmam ama kendi sonları için güzel uğraşıyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kelimeler yetersiz kalıyor!
  • kendi paylasmiyor ki devletten paylasiliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeter artık besleyecek gücümüz kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

Dolar 3.80 den 5 hatta 6 tl ile 2018 kapatirsa..

50 kurusa biskuvit

1 tl icecek yok iken

Herseye zam vergi gelirken 30-50%

1800 tl asgari ucret en az 2500 tl olmali

Asgari ucrete gelince butce para yok.Lafa gelince suriyeliler 30 milyon dolar yardim ettik.Öncd kendi insanina yardim et sahip cik naaslari duzelt..Simit cay bile 1 tl den pahali
    TÜRK-İŞ Araştırmasının 2018 Mart ayı sonucuna göre:

Dört kişilik bir ailenin sağlıklı, dengeli ve yeterli beslenebilmesi için yapması gereken aylık gıda harcaması tutarı (açlık sınırı) 1.662,70 TL,

Gıda harcaması ile birlikte giyim, konut (kira, elektrik, su, yakıt), ulaşım, eğitim, sağlık ve benzeri ihtiyaçlar için yapılması zorunlu diğer aylık harcamalarının toplam tutarı ise (yoksulluk sınırı) 5.415,96 TL oldu.

Bekar bir çalışanın aylık yaşama maliyeti ise 2.055,15 TL olarak gerçekleşti.

Katılıyorum asgari ücret açlık sınırının bile altında kalıyor 4 kişilik aile için arttırılması lazım.

• Çok seviyorsan al evinde besle ne diyeyim bıktırdınız artık şu ülkeden.
  • Şu güzelim ülke yol geçen hanına döndü sırf oy derdi için..
    Bunun daha kötüsü olabilir mi diye soruyorum kendime..
    İşin pis tarafı aklıma geliyor daha kötüleri
  • Bence hiç uğraşmasınlar suriyede yaşayan ne kadar insan varsa buraya getirsinler iç savaşlarını Türkiye'de yapsınlar TSK hakem olsun kim kazanırsa ülkenin anahtarını ona verelim nasıl fikir ?
  • Yeni bir mülteci dalgası için ön ısıtma yapıyorlar.

• Bu kadar ciddi sayıda insan gelicekse bunun için referandum yapılmalı.Kimse kafasına göre ülkede ciddi kararlar almamalı.

• Bu adam kripto chpli filan mı lan? AKP oy kaybetsin diye yapıyor sanki.

Birkaç gündür yaptığı açıklamalar sadece oy kaybettirir, ayrıca bu adam 2 yıldır ekonomi bakanı ilk atandığı andan beri takip ediyorum bir tane dişe dokunur konuşması, lafı sözü yok. Boş bir adam, sıfır bilgisi var. Ne diye orda tutuyorlar anlamıyorum.
  • Ülke sanki babasının çiftliği, zaten bi halta yaradığı yok. İşi sadece bakmak zaten.

• Allah senin belanı versin..vatanını seven bunu yapar mı..hainler..yolda her bir suriyeli gördükçe yemin ederim içim parçalanıyor bu kadar insanın ne işi var burda..guzel ulkem bunların hiçbirini hak etmiyor..

• Şimdi AKP li kardeşlerimizin çoğu ne olarak çalışıyor ucuz iş gücü. Peki Suriyeli kardeşlerimiz o da ucuz iş gücü. Peki hangisi ucuz? Suriyeli kardeşlerimiz. Bu durumda AKP'li kardeşlerimizin torpil bulanı devlete girecek geri kalanı aç kalacaktır. Bakalım kaç tanesi sığacak devleti kaçı aç kalacak. Yarış başlasın iyi olan kazansın. Son olarak ehonomi eyi gidiyi

• Seçimde görüşürüz Nihat biraderim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 12 Mayıs 2018; 16:9:10 >
  • Onlar paralı eleman. Savunma yöntemleri 10 yaş falan. İşlerine gelmeyince ortamda bulunmazlar. Saçmalayacak söz bulunca damlarlar.

• Biz iktidar olursak 1 tane bile olsa Suriyeliler'e kapımızı kapatacağız diyen olmadığına göre, iktidar 10 milyon da der, 20 milyon da der. Çünkü bazı gerçekler kitabi doğrular ile örtülemez!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 12 Mayıs 2018; 16:24:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.