Şimdi Ara

Ekonomi Bakanı'nın 1.3 Milyon TL'lik Yeni Arabasi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iste goruyorsunuz naziK Alamanya bizi kiskaniyor devletimiz halkimiz o kadar zengin ki koprulerimizi gordukce kuduruyolar Yazik gunah be

Almanya'yla yaşanan krizin ardından Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Mercedes makam otomobilini bıraktı. Yerine binlerce euro değerindeki Japon Lexus'a binecek. Zeybekci makam otomobilini değiştirirken Almanya'yı protesto etme amacı gütmediğini belirtti. Bakanın yeri makam aracının değeri 1.3 milyon TL

http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/bakan-zeybekci-makam-otomobilini-degistirdi-1751488/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lutufi123 -- 24 Mart 2017; 9:17:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Koynok sozco omo ononmoyon

• Jöleliye alınan A8 ne oldu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakanıma çek ordan bi ls 600

• la buda 1300milyarmış sanki ucuzmu
  • sıra japonlara geldi sanırım....eyyyy japan
  • Japonya ile aramız bozulmasa bari arabayı yine yenileyebilirler parası paşalardan çıkmıyor nasılsa.

quote:

Türkiye’de üretilmiş otomobilleri kullanabilmeyi çok isterdim. Ama maalesef çok aşırı seyahat eden birisiyim.

Türkiye'de üretilen otomobilleri halk kullansın demiş bu kafaya hayır demeyeceğimde ne yapacağım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 23 Mart 2017; 22:37:50 >
  • Aa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 14 Ocak 2021; 15:52:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basliktan dolayi bu konu tutmadi, soyle guzel bir baslik cekiyim de millet gorsun ekonomi bakanimizo yuru bea

• Az bile yapiyor. Vatandas oy vermeye devam ediyor. Ben olsam 2 milyonluk araba alirim

• Alın , Verin Ekonomiye can verin , Yiğit Bey'ede yeni Makam arabası almışlar.
    Hep bizim için çalışıyorlar bu fedakarlıklar karşısında minnet duymayan nankör hayırcıdır.
  • Yakışır diyen aktalların sesini duyuyorum.

• Yakışır bakanıma diyenlerin HARAM ve İSRAF kokan boğazlarını kanser eyle yarabbi. Amin ..
    başkada birşey demiyorum..
  • Bakanimizin zevkini begendim lexus guzel arabadir.Ben de olsam milyonluk arabalara binerdim basilsa kimse sesini cikarmiyor Ulkede kaymakamlar bile S serisi arabaya biniyor bakanimiz Japonlarin ultra luks Lexusuna binmis cok mu

• Bi video vardi caldiysa benden caldi sanane diyen. Biri koysa suraya keske

• Sayın ekonomi bakanımızın arabasını beğendim. lexus sağlam marka sonuçta

• Şimdi 15 milyon ediyordur  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.