Şimdi Ara

Ekolojik niş sorusu iptal olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
5.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtubeda falan baya itiraz eden gördüm. Olasılığı nedir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocam 2 şıkkı doğru saysınlar diyecektim ama bu sefer o 2 öncul arasında kalıp boş bırakanlar yanacağı için onu da yapmazlar. Neresinden tutsan elinde kalıyor. Zaten topu topu 13 soru var gidip böyle bir hata yapmaları art niyetten başka bir sey değil. Hadi LYS sistemi olsa yine anlarim ama AYT de affedilebilecek bir hata değil. Yazık oldu belki de o 1 net yüzünden odtu makine gelmeyecek
  • Hocam ben anlatım bozukluğundan dolayı II. Önculde daha fazla kaynak kullanmaya başlıyorlar o yüzden rekabet artıyor diye algılayıp yanlis yapmışım. Biyodaki tek yanlış da oydu. Yine kurban gittim

I II yapmıştım yani, kötü oldu benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yks22Hedef15K -- 26 Haziran 2022; 18:48:8 >
  • Geçen seneki saçak sorusunda da aynı şeyi yaşayıp yanlış yapmıştım. Bu osym harbi kalitesiz kurum

• sıkıntılı ama etmezler. neleri neleri iptal etmediler

• Hocam 2 şıkkı doğru saysınlar diyecektim ama bu sefer o 2 öncul arasında kalıp boş bırakanlar yanacağı için onu da yapmazlar. Neresinden tutsan elinde kalıyor. Zaten topu topu 13 soru var gidip böyle bir hata yapmaları art niyetten başka bir sey değil. Hadi LYS sistemi olsa yine anlarim ama AYT de affedilebilecek bir hata değil. Yazık oldu belki de o 1 net yüzünden odtu makine gelmeyecek

• Yks22Hedef15K kullanıcısına yanıt
    haklısınız valla geçmiş olsun

• Sag olun hocam

• Olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErsunYanalFanboi kullanıcısına yanıt
    Hocam trollemeye müsait konu değil baya gerginim. Bu soru yüzünden hedefim ucundan kaçabilir

• olmaz hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İptal olursa ne zaman bildirilir peki

• Yks22Hedef15K kullanıcısına yanıt

Trollemiyorum maalesef. Soruya bakmadım bile ama ÖSYM soruları iptal etme eğiliminde değil kesinlikle. Genellikle matematikte bilimsel hata olduğunda iptal oluyor (kanıtlanması çok kolay olduğu için). Diğer derslerde iptal çok çok zor, etmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık çok aşırı bariz hatalar hariç soru iptal edeceklerini sanmıyorum.

• ErsunYanalFanboi kullanıcısına yanıt

• thevictorious kullanıcısına yanıt
    Olmadi bu

• Geçen seneki saçak sorusu gibi yorumlar iptal ettirmezler. O soruya gelene kadar Lewis nokta yapısı ve korti sorusu var hocam ki onlar da büyük ihtimal iptal olmayacak

• 343code kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında bu başlığı açarken iptal olmayacağının farkindaydim ama yine de açmak istedim. İnanılmaz fazla benim gibi algılayan varmış bu soruyu. Gercekten de saçak saçak gibi olacak. Onu da yanlış yapmıştım bu da yanlış

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.