Şimdi Ara

ekmeğini burada yiyip dışarıda çıkaranlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • burada doğ burada büyü burada para kazan karnını burada doyur burada çoğal burada oku adam ol kapağı dışarıya atınca vatanına saydır...kusura bakma ama hainlik değil mi bu.

devlet yeni binalar yapmış büyük geniş ferah..bizim ki kentsel dönüşümdeki son kalan harabeyi çekip atmış..son kalan ermeni evi yetişin diye

içimizdeki düşmanlar o kadar çok ki dışarıdakilere gerek kalmıyor.

türk ürünü almayın yok efendim oraya gitmeyin vesaire çok hayırlıymışsınız gerçekten bu ne sevgi.

fetöcüsü pkk lısı ve diğerleri...bu ne türkiye düşmanlığı birader..burada ekmek yemediniz mi siz.. olmayacak hayaller uğruna vatanınıza iftiralar atıyorsunuz.1 dolara satıyorsunuz.sağı solu boyayarak ot yetiştirip satarak orayı elde edemezsiniz biz heryeri zamanında kıpkırmızıyken aldık rengi budur.

daha fazla ya gerek yok...eğer internette bu ülke için mücadele etmek istiyorsanız buyrun internet dipsiz çukur yalanlar bol ..burada ekmek yemiş kapağı avrupaya atmış oradan nefret kusanlara ders vermek için açık meydan bilgisayarını hakkıyla kullananlar vatanının aleyhine değil her şartta savunacak olanlar cevaplarını şunlara versin birbirinize boş cevap vermenizden iyidir türkiye motor yapar yok efendim durur derler uçak yapar yok efendim uçmaz araba yapar yok efendim gitmez ne farkı var üsttekilerden..zamanında yaptık uçurduk durdurdular ama bu sefer çığ gibi gelecek türkiye herkes görecek verdiği nimetler için allahına şükretmeyen vatanına eder mi...etmesin edenler yeter bu ülkeye..türkiye boş hayallerle gölgelenecek bir ülke değildir onun güneşi sizi yakar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.