Şimdi Ara

Ekmeği dolarla mı alıyoruz! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: storm350

Birtek bor ve petrol için geçerli galiba bu yer altı zenginliklerini işleme, çünkü bu ikisi dışında ne kadar maden varsa işliyoruz.

Yeraltı ve Zenginlikleri ile
    Sorun orda zaten..

İhraç edemiyorsun,yurtiçinde kullanmada sorun yok

Şu olayı bir türlü anlayamadınız

Lozan bitince,dışarı satabileceğiz

Hayırlı cumalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elk.de kullanıcısına yanıt
    Yurt İçinde kullanabiliyoruz ama nedense petrolü dışardan alıyoruz bu nasıl iş ben anlamıyorum. Malesef sizin bilgiler çok yanlış.
  • yahu ne nankör insanlarsınız bee..dolardaki istikrari hala inkar edip ekonomiyi kötülemek ne haddinize cahiller dolares 6 lardan taa 7.20 lere gerilemiş hala şikayet mızmızlanma ayıptır ya hu
    bunlar ne anlar bordan mordan azizim..akılları sıra muhalefet şeyediyolar işte..cehape zihniyeti değil mi işte,hep hayınlık

ayıptır söylemesi yarım kilo bor aldım az önce marketten,iftara da epey varmiş daha ama şunu bir güzel marine edeyim de akşam pişmeye hazır olsun..pideyle iyi gidiyor mübarek

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Bu mesaj silindi.
    Bordan zaten deterjan yapıyoz şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub182

bunlar ne anlar bordan mordan azizim..akılları sıra muhalefet şeyediyolar işte..cehape zihniyeti değil mi işte,hep hayınlık

ayıptır söylemesi yarım kilo bor aldım az önce marketten,iftara da epey varmiş daha ama şunu bir güzel marine edeyim de akşam pişmeye hazır olsun..pideyle iyi gidiyor mübarek

Afiyet olsun,biraz kekik atarsan kokusu gider

Hayırlı iftarlar

• quote:

Sorun orda zaten..

İhraç edemiyorsun,yurtiçinde kullanmada sorun yok

Şu olayı bir türlü anlayamadınız

Lozan bitince,dışarı satabileceğiz

Hayırlı cumalar

Alıntıları Göster
    Hocam anlatmaya ugrasmayin bunlar fedöcü alcaklar, lozan bitsin türkiye arap kardeşlerimizi de kanatlarının altına alıp uçacak, bu fedöcülerde çıldırsın !! 1

Salam ve dua lipa

• ibo senmisin
  • Ekmeği dolarla mı alıyoruz!

saygılarımla.
    Kendi ön görülerin değil o, ideolojik propagan dan. Zira Dünya ve Türkiye gerçekleri farklı. ABD dolar basıyor, ama dolar Türkiye'de artmaya devam ediyor sence neden? Bu konuda da müthiş ideolojik ön görün var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yukarıda bi trol var onlarca yazmış. Dinlemeniz bire gerek yok.
    Ülkemizde onlarca Maden firmamız var, krom, bakır vs metal madenleri çıkarıp yurtdışına ihraç ediyorlar.
    Hatta şu ara krom fiyatları çok düşük olduğu için kapatan, şantiyelerini beklemeye alan çok firma biliyorum. Sallamasyon üfürükten laflarla anca hırsızlık, yalancılık, biatçılık yapanları tüm ülke olarak anladığımız zaman düzeliriz. Tez zamanda olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pruvap

Kendi ön görülerin değil o, ideolojik propagan dan. Zira Dünya ve Türkiye gerçekleri farklı. ABD dolar basıyor, ama dolar Türkiye'de artmaya devam ediyor sence neden? Bu konuda da müthiş ideolojik ön görün var mı?
    Ben ömrümde hiç dolar kullanmadım kardeşim

İster çıksın ister düşsün banane

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Ekmeği dolarla mı alıyoruz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Alıntıları Göster
    Islak imzası nerede ben ıslak imza olmadan inanmıyorum.
  • bu elk.de denen arkadaş ağır dalga geçiyor, siz de tongaya düşüyorsunuz haberiniz yok.
  • bak kardesım neı sawundugunu bılmıorm ama soyle dusunelm dolar 7 lıra olmus olablr ama bız ekmegı dolarla mı alıorz hayır? Hem nıe taktınız dolara bu kadar bılmıorm bızler en cok arabıstan paralarına bakmalıız cunku dolarn usdunde ıbrahım lıncoln resmi war o adam bı aralar galatasarayda oynadı sen weled oldugun ıcın hadırlamazsın ;) galadasaray da fetullah fln seylerı cıkdı yoksa fedocu msn lan sn? Bana bak ewlad 15 temmuzda tankların onune cıkmadık mı? Cıktık bekı kenan sofuoglu motorsıkled yarısında bırıncı olmadı mı? Oldu surıyeye gırmedık mı? gırdık. O zaman weledlık yabma we odur odurdugun yerde
  • 1 dolar 7 tane lira ediyor yegenim hangi para birimi bu kadar degerli dolar karsisinda? 1 dolar veriyosun 7 tane tl veriyorlar 7 tane ekmek demek bunlar hep reizimiz sayesinde muhafelet başta olaydı şimdi 1 dolara 3 tl zor alacaktik 4 tane ekmek alamicaktik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 9 Mayıs 2020; 11:29:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.