DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Eklenti Cevap Vermiyor hatası... Yardım Lütfen !
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
15.684
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Eklenti Cevap Vermiyor hatası... Yardım Lütfen !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      136 Mesaj
      15 Şubat 2010 12:57:27 Konu Sahibi
      Arkadaşlar konuyu yalnış yere açmış olabilirim ama nerede açacağımı bilemedim... Google Chrome da youtube'a giriyorum fakat eklenti yanıt vermiyor(eklenti olarak Adobe ShockWave ) diyor. Programı Adobe'un sitesinden yüklüyorum fakat aynı hata ile tekrar karşılaşıyorum. Bu sefer google chrome'u kaldırıyorum sonra onu tekaradan kuruyorum ama yine aynı sorun. Firefox ta da aynen bu hata karşıma çıkıyor. bunu nasıl halledebilirim lütfen yardımcı olurmusunuz ?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

" Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."
    • Emekli Yönetici
      4051 Mesaj
      15 Şubat 2010 14:08:43
      shockwave eklentisinin hangi sürümüyle bu hatayı alıyorsunuz? siteden indirdiğiniz muhtemelen son sürümdür diye düşünüyorum.. daha önceki sürümlerinden birini indirip kurun.. yeni sürüm oldugundan belki optimize edilmemiştir tam olarak..

|
      |

• Teğmen
      136 Mesaj
      15 Şubat 2010 23:45:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: awallabilla

shockwave eklentisinin hangi sürümüyle bu hatayı alıyorsunuz? siteden indirdiğiniz muhtemelen son sürümdür diye düşünüyorum.. daha önceki sürümlerinden birini indirip kurun.. yeni sürüm oldugundan belki optimize edilmemiştir tam olarak..

Son sürüm kullanıyorum.Siteden indiriyorum fakat hata veriyor

|
      |

" Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."
    • Teğmen
      136 Mesaj
      22 Şubat 2010 17:32:09 Konu Sahibi
      Bi yardım edin beyler...

|
      |

• Yüzbaşı
      853 Mesaj
      25 Ekim 2011 16:07:21
      konuyu hortlattım ama aynı shockwave hatası bendede var yardımcı olan olursa sevinirim

|
      |

• Er
      10 Mesaj
      30 Kasım 2011 19:35:34
      aynı sorundan bendede var sorunun neden kaynaklandığını net olarak bilmesemde ekran kartından kaynaklı olabileceğini düşünüyorum, hata vermeden önce bi süre fan bağırarak çalışıyor sonra ekran kararıyor ve Shockwave hatası karşıma çıkıyor... bu sorun hakkında daha garanti bilgisi olanlar yardımınız için şimdiden teşekkürler.

|
      |

• Yüzbaşı
      853 Mesaj
      30 Kasım 2011 21:23:57
      Bendeki hata geçti hiç sorma bilmiyorum ama geçti :)

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.