Şimdi Ara

Eklediğimiz Arkadaşları Nasıl Görebiliriz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forum üzerinden arkadaş olarak eklediğimiz kişileri nasıl görebiliriz? O kadar aradım fakat böyle bir buton veya buna benzer bir şey bulamadım.

• Adres defteri
  • Hocam adres defterine giriyorum fakat hiç bir şey gözükmüyor.

Telefondan girdiğimde görebiliyorum arkadaşlarımı fakat tarayıcıda nedense böyle gözüküyor sebebi nedir?

• takıp edılenlere bas orda gozukuyo ıstek yolladıgın kısıler dıye.
  • Söylediğiniz adımları yapmama rağmen arkadaşlarım gözükmüyor.

• Routinues kullanıcısına yanıt
    yanlıs yerı demısımde(bi an takıp ısteklerımı nasıl gorurum dedın sandım),arkadaşlarım dedıgın takıpcıler ıste,
  • Hayır hocam arkadaşlar ve takipçiler ayrı eğer DH'nin mobil uygulamasını kullanıyorsan uygulamaya girdikten sonra sağ üstteki 3 çubuğa tıkla ve "Size Özel" yazan paneli alttan büyüt orada Kişileriniz(Adres Defteri) yazıyor oraya girdiğinizde arkadaşlık isteğinizi kabul eden tüm arkadaşlarınız görebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Routinues

Hayır hocam arkadaşlar ve takipçiler ayrı eğer DH'nin mobil uygulamasını kullanıyorsan uygulamaya girdikten sonra sağ üstteki 3 çubuğa tıkla ve "Size Özel" yazan paneli alttan büyüt orada Kişileriniz(Adres Defteri) yazıyor oraya girdiğinizde arkadaşlık isteğinizi kabul eden tüm arkadaşlarınız görebiliyorsunuz.

Uygulamada varsa bılmem ,ama bence aynı ,zamanında arkadas olarak ekledıgım herkes takıpcı olarak duruyo ,bende onları takıp edıyorum,lıstede yoksanız vs karsı taraf onaylamamıstır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 3 Haziran 2022; 18:31:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.