Şimdi Ara

Ekip otosunda tecavüz dehşeti... Polis memuru tutuklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
13.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
176 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Polis VE Asker bizimle eşittir Kutsallaştırmayın diye boşa demiyoruz
    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/gece-devriyesinde-tecavuz-iddiasi-bir-polis-tutuklandi-2299329/
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ekip-otosunda-tecavuz-dehseti-polis-memuru-tutuklandi-40778159
    https://eksisozluk.com/20-mart-2018-beylikduzu-polis-tecavuzu--5598364?a=popular

Beylikdüzü’nde, 28 yaşındaki P.T., gece devriyesindeki polis memuru S.E.’nin evine bırakmak için kendisini polis aracına bindirdiğini, ön koltukta meslektaşı otururken arka koltukta tecavüz ettiğini ileri sürerek şikâyetçi oldu. Polis memuru S.E. (27) tutuklandı. Tecavüze göz yumduğu iddia edilen meslektaşı R.Y. (28) tutuksuz yargılanacak.

Üniformayı giyen senin benim gibi insan.Asker olsun polis olsun o üniformayı giyince ilahi bir varlığa,meleksel sıfatlara kavuşmuyor.Üniforma da sihir yok yani,Birden iyi bir insan da olmuyor.

Bu toplumun kanayan yaralarından biri abartılı asker ve polis kutsallaştırmaktır.Bu böyle oldukça üniformayı giyen insanlar arasından her şeyi yapma hakkını kendinde görecek çok insan çıkıyor ve çıkacaktır da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Licinius Crassus -- 20 Mart 2018; 13:41:26 >

• kardeşim annen de mi yok. kuzenin de mi yok. arkadaşın da mı yok. sevdiğin bir kadın da mı yok? teyzen halan ?
    baban mı doğurdu seni?

senin asıl problemin şu. evet kaybedecek bir şeyin yok çünkü onurunu bile kaybetmişsin.

allah başka keder vermesin. ortamlarda müslümanım diye geçinirsin. kız bakire değilmiş de. sorun yokmuş da.

daha yazayım mı? biri erkek olmana rağmen zorla bir şekilde ırzına geçtikten sonra bütün istanbul üstünden geçebilir mi?

illa böyle mi yazmak gerekiyor bir şeyleri anlaman için.

dünyanın neresinde tecavüzcü savunulmuş. bu kadar mı ahlaksızsın bu kadar mı düştün?
    daha bu akşam tv'de kadın çıktı anlattı olayı, tecavüze falan uğramamış, kadının anlattığı olay taciz ama bizim millet linç kültürünü benimsemiş birkere. taciz varsa ve ispatlanırsa ona göre cezası verilsin ama bizim medyaya kalsa adamları asmıştık çoktan. bu arada polisleride pek sevmem, çoğu malum zihniyetten ve de bir baltaya sap olamamış tipler ancak adalet herkese lazım.
  • yuh ya , yazıklar olsun.
  • Bir tarafta işini düzgün yaparak çakarlı aracı durdurduğu için açığa alınan polis diğer tarafta ekip otosunda tecavüze göz yuman fakat serbest bırakılan polis. Ülkece dünyada bu zamana kadar eşi benzeri görülmemiş olaylara imza atıyoruz.
  • OLaya bak görev sırasında içecek dahi içilmezken , devriye sırasında araca kadın alıp zorla ilişki yaşıyorlar devletin mazotuyla devletin aracıyla yaptıkları işe bak keyfi gezmişler birde, bunlara denetim şart.
    ekip araçlarına gps felan taksınlar incelensin devriye sırasında ne yaptıkları bu ne

gereken ceza verilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 20 Mart 2018; 14:4:39 >
  • Kızın cep telefonuna bakarlar çok adam var derler birşey çıkmaz.
  • Önde oturana iki kat ceza vereceksin ki örnek olsun.
  • Akıl hastalarıyla dolu bir ülke. Saçma bir yorum için küfür etmek istemiyorum. İnsanlar canlarını mallarını namuslarını bu polislere emanet ediyor...
  • BEYLER ŞU HABERLERİ GERÇEĞİ BİLMEDEN YORUMLAMAYIN. BELKİ KADIN YALAN SÖYLÜYOR NE BİLİYORSUNUZ
  • Büyük ihtimal tecavüz yok gibi duruyor ayrıntıları okuyunca. Serbest kalacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SuwaTr S kullanıcısına yanıt
    kardeşim annen de mi yok. kuzenin de mi yok. arkadaşın da mı yok. sevdiğin bir kadın da mı yok? teyzen halan ?
    baban mı doğurdu seni?

senin asıl problemin şu. evet kaybedecek bir şeyin yok çünkü onurunu bile kaybetmişsin.

allah başka keder vermesin. ortamlarda müslümanım diye geçinirsin. kız bakire değilmiş de. sorun yokmuş da.

daha yazayım mı? biri erkek olmana rağmen zorla bir şekilde ırzına geçtikten sonra bütün istanbul üstünden geçebilir mi?

illa böyle mi yazmak gerekiyor bir şeyleri anlaman için.

dünyanın neresinde tecavüzcü savunulmuş. bu kadar mı ahlaksızsın bu kadar mı düştün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuwaTr

Kızın giyimi yaşam şekli zaten belli. Bakire de değilmiş önemli bir detay. Daha önceden de birlikte olmuşlar zaten. Tek sorun görev saatinde bunların olması. Başka bir sorun yok.

terbiyesiz ahlaksız seni....
    senin giyimine kuşamına bakalım istersen
    yol kenarında yol mu soruyordun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuwaTr

Kızın giyimi yaşam şekli zaten belli. Bakire de değilmiş önemli bir detay. Daha önceden de birlikte olmuşlar zaten. Tek sorun görev saatinde bunların olması. Başka bir sorun yok.

Senin suyun ısınıyor ha haberin olsun. Asker kellesi aldık falan da diyordun. Bekle..
  • Drakeshark D kullanıcısına yanıt
    Asker kellesi demedim. Asker kılığındaki teröristlerin dedim. 15 Temmuz darbe girişimindeki mücadeleyi anlattım. Lafı çarpıtma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Nah mücadeleyi anlattın. Kelle aldık dedin direkt. Teröristmiş. Neyin ne olduğu belli değilken gelene geçene iyi alıştınız hain,terörist demeye.
  • Drakeshark D kullanıcısına yanıt
    Benim mesajlarım açık ve net. Forum kurallarına aykırı veya hukuksal düzeyde suç teşkil ettiğini düşünüyorsan, ilgili yerlere şikayetlerini yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

OLaya bak görev sırasında içecek dahi içilmezken , devriye sırasında araca kadın alıp zorla ilişki yaşıyorlar devletin mazotuyla devletin aracıyla yaptıkları işe bak keyfi gezmişler birde, bunlara denetim şart.
    ekip araçlarına gps felan taksınlar incelensin devriye sırasında ne yaptıkları bu ne

gereken ceza verilsin

haklısın...gps şart

polisin anlattıklarına bakılırsa görev saatinde kızla sahilde gezip eğlenmişler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Dua et forumdayız. ayıp lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Cucuy -- 20 Mart 2018; 20:29:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

OLaya bak görev sırasında içecek dahi içilmezken , devriye sırasında araca kadın alıp zorla ilişki yaşıyorlar devletin mazotuyla devletin aracıyla yaptıkları işe bak keyfi gezmişler birde, bunlara denetim şart.

gereken ceza verilsin

ülkenin çivisi çıktı, katil polis anladıkda, tecavüzcü polis ne?

biz asayişi kimden bekleyeceğiz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Ablana ya da kız kardeşine, eskiden konuştuğu, görüştüğü biri kanırta kanırta tecavüz etse, problem değil yani.

Ya da boşanmış bir ablan olduğunu düşün. Eski kocası geliyor. Kütür kütür tecavüz ediyor. Bu da problem değil yani.

Ama mesai saatlerinde yapmıyor adam.

Böyle pancar motoru gibi. Tak tak tak.

Darbeli matkap gibi. Güm güm güm.

• Herşeyi anladım da poliste olsa sen gecenin bir tanımadığın birinin arabasına neden binersin? Başka bırakacak biri mi yoktu evine?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.