Şimdi Ara

Ekim ayında Netflix'e neler eklenecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Netflix Türkiye'nin Ekim ayı takvimi belli oldu. Ekim ayında bizleri bekleyen dizileri, filmleri ve belgeselleri aşağıdaki listeden bulabilirsiniz.

Ekim ayında Netflix Türkiye'ye neler eklenecek?

MeatEater 3. sezon – 2 Ekim

Steven Rinella’nın başrolde olduğu doğada avcılık belgesi MeatEater’ın 3. sezonu ayın hemen başında Netflix Türkiye’deki yerini alacak.

Joe Rogan: Strange Times – 2 Ekim

Sert dilli komedyen Joe Rogan’ın Boston’daki standup gösterisi Netflix’te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak.

Operation Finale – 3 Ekim

Gerçek olaydan uyarlanan Operation Finale, 1960 yılında İsrailli casusların Nazi savaş suçlusu Adolf Eichmann’ı yakalama girişimini ele alıyor. Türkçe Dublaj seçeneği de bulunacak.

Şarkını Söyle – 5 Ekim

Şarkını Söyle (Sing) isimli animasyonda şarkı yarışması için hayvanların mücadelesini izleyeceğiz.

Müebbet Kuşları – 5 Ekim

Bir soygunun ardından suçlu olarak gösterildiği için haksız yere hapse giren ve aynı hücrede kalan iki adamın hapishane yaşamını anlatıyor.

Ayı Teddy – 5 Ekim

Eğlencede sınırları zorlayan oyuncak Ayı Teddy, en yakın dostu John’un evlenmesini önlemeye çalışıyor.

Big Mouth 2. Sezon – 5 Ekim

Elite 1. sezon – 5 Ekim

İspanyol dizisi Elite, işçi sınıfından gelen üç gencin İspanya’daki özel bir okula kaydolmasının ardından yaşanan çatışmayı ve cinayeti ele alıyor.

Private Life – 5 Ekim

Kısırlık ile başa çıkmakta olan bir çift, evliliklerini yardımlı üreme ve evlat edinme dünyasında dolaşırken ayakta tutmak için uğraşır.

Kayıp Şarkı 1. sezon – 5 Ekim

Bu animede şarkı gücüyle kutsanan iki genç kadının dramasını izliyoruz.

Terrace House: Opening New Doors 4. sezon – 9 Ekim

Tepedeki Ev 1. sezon – 12 Ekim

Korku türündeki bu dizinin ana unsurları perili bir ev ve sorunlu bir aile.

Havari - 12 Ekim

1905 yılında bir serseri, kaçırılan kız kardeşini kurtarmak için tehlikeli bir işe kalkışır ve ücra bir adadaki uğursuz bir dini tarikatla mücadele eder.

Patron Bebek: Yine İş Başında 2. Sezon – 12 Ekim

Gizli Pencere – 15 Ekim

Marvel's Daredevil 3. Sezon – 19 Ekim

Küçükken kör kalan Matt Murdock, New York'un Hell's Kitchen bölgesinde, gündüzleri bir avukat, geceleriyse Süper Kahraman Daredevil olarak adalet için savaşır.

Making a Murderer 2. Sezon – 19 Ekim

Steven Avery ve Brendan Dassey, Making a Murderer’da yayınladıktan sonra ulusal bir profil ve yeni destekle birlikte, muafiyet için savaşmaya devam ediyor.

Haunted – 19 Ekim

Bu insanlar, eskiden yaşadıkları ve onları rahatsız etmeye devam eden korkunç olayları aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşıyor. Anlatılan olaylar yeniden canlandırılıyor.

The Chilling Adventures of Sabrina – 26 Ekim

16. yaş günü yaklaşan Sabrina, ailesinin cadı dünyası ve arkadaşlarının insan dünyası arasında bir seçim yapmak zorundadır. Archie çizgi romanından uyarlandı.

Shirkers – 26 Ekim

25 yıl önce çektiği filmin çalınan makarlarını yeniden ele geçiren roman yazarı Sandi Tan, kayıtları araklayan esrarengiz adamla geçirdiği zamana tekrar göz atıyor.

Castlevania 2. sezon – 26 Ekim

Kabuktaki Hayalet (Ghost in The Shell) – 26 Ekim

SUITS 6. sezon – 26 Ekim

How To Get Away With Murder 4. sezon -  29 Ekim

Spotlight – 30 Ekim

Spotlight, taciz olayıyla gündeme gelen bir kilisenin kendini aklamaya çalışmasını ve bu tacizi aydınlatmaya çalışan Boston Globe gazetesi yazarlarını konu alıyor.

• game of thrones yoksa boş iş

• Sansür

• daredevil sezon 3

• game07 G kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: game07

Sansür

Lan bir tane çizgi filmde sansür var onun da açıklaması yapildi ötüp duruyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daredevil sezon 3, Castlevania sezon 2 geliyormuş, heyecanla bekliyorum film olarak da ghost in the shell izlenir gibi

• Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    Bu hbo ile netflix büyük rakipler yurtdışı netflixininde got var mı bilmem ama burada hakları dijitürkte olduğunu biliyorum bu yüzden netflixde yok bluetvde olduğunu görmüştüm ama oda sezon 4 veya 5 e kadardı sanırım böyle gelecekse yine gerek yok gelmesin aynı gün gelecekse yabancı yayın tarihi ile o zaman etkisi olabilir keza dijitürkte dünya ile aynı anda yayınlanıyor
  • Castlevania geliyor sonunda. Bu ay tek ilgimi cekenin bu olmasi üzdü.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Hocam acaba hangi çizgi film ?

Hangi sansür ? Açıklama ne ? Merak ettim de acaba açıklar mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Hocam acaba hangi çizgi film ?

Hangi sansür ? Açıklama ne ? Merak ettim de acaba açıklar mısınız ?
    Bahsettiğim meseleler DH'da haberi yapılmış meseleler bakarak bulabilirsiniz

• tepedeki evi, daredevil i, castlavania yı ve sabrina yı bekliyorum.
  • Soyle bir bakiyorum da ne izlenir diye Ghost in Shell dikkattimi cekti bir tek.
    Birde Daredevil'a bakarim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.