Şimdi Ara

Eker Süt Ürünleri Online Market Kahvaltı Sepeti 101.4₺ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
4
Favori
5.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler aldım şimdi.Teslim tarihi yarın 08-14 arası gözüküyor.
  • Şimdi sipariş versek ne zaman gelecek? Sokağa çıkma yasağı geliyo

• Bence çokta uygun değil
  • not good
  • Ben de aldım teşekkürler. Direk fabrikadan olduğu için market fiyatlarının birer tık altında hepsi. Zaten kaşar, beyaz peynir, tereyağ çabuk tüketiliyor. Evden alışveriş için ne kadar az çıksak iyidir.
  • sut firmalari skt gecen yada gecmeye yakin olan urunleri marketlerden geri aliyorlar, bu aldiklari urunleri ne yaptiklari hakkinda bir bilgim yok,paket yada skt degisikligi yapip tekrar satmalari muhtemel.
    Aldiktan sonra gelen urunlere dikkat etmek gerek !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın teslim yazıyor ama daha adresi girmedim kargoya verirlerse bu sıcakta mahvolur ürünler güvenemedim...

• ben 150'ye tamamlayıp aldım teşekkürler.

Yarın teslim edeceklermiş bakalım göreceğiz

bursa'mızın köklü markalarından
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum. 150 üstüne sepet yaptım, umarım soğuk ve sorunsuz gelir.

• Cokda sicak degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sipariş vermek için ürünleri sepete ekliyordum, farkettim ki beyaz peynir dışındaki diğer peynirler koruyucu içeriyor vazgeçtim :(

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Eritme peynir. Karper gibi.

600 gr kaşar bir yerlerde hep kampanya ile 20 22 civarı. 1 kg tereyağını 50 altına aldık hep. Geçen a101 torku daha düşüğe verdi. Fiyat normal gibi.

• İyi de sitede zaten ürünler ayrı ayrı satılıyor ve fiyatları belirtilmiş. Bu şekilde fiyat 112,7 TL'den 101,4 TL'ye indirilmiş. Yani bu ürünlerin hepsindeki kazancınız 11,3 TL.

Muadil ürünler diyerek başka markalarla karşılaştırma yapmanız pek mantıklı olmamış.
    Başka sitelerdeki Eker marka bu ürünlerle karşılaştırma yapsanız tamam diyeceğim ama her markanın kalitesi farklı, fiyatları da farklı.
    Elmalar ve armutların karşılaştırması gibi olmuş.

Yine de haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • Çağrı marketten eker köy tipi yoğurt almıştım. Yoğurttan plastik kokusu geliyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verdim. Ertesi akşam eker görevlisi bana yeni yoğurt getirdi ve bendekini de laboratuvara gönderdi. Birkaç gün sonra aradılar. Yoğurttan farklı bir koku geldiğini teyit ettiler ama bir şey bulamamışlar. Markette depolamadan kaynaklı olabilir dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

İyi de sitede zaten ürünler ayrı ayrı satılıyor ve fiyatları belirtilmiş. Bu şekilde fiyat 112,7 TL'den 101,4 TL'ye indirilmiş. Yani bu ürünlerin hepsindeki kazancınız 11,3 TL.

Muadil ürünler diyerek başka markalarla karşılaştırma yapmanız pek mantıklı olmamış.
    Başka sitelerdeki Eker marka bu ürünlerle karşılaştırma yapsanız tamam diyeceğim ama her markanın kalitesi farklı, fiyatları da farklı.
    Elmalar ve armutların karşılaştırması gibi olmuş.

Yine de haber verdiğiniz için teşekkürler.
    muadil dediği 1 farklı ürün var, o da tereyağı sitedeki fiyata eklese yine ciddi fark var. 150tl de ektsra %10 daha düşüyor. 2kg yoğurt 10,75 , 600gr kaşar 20,50 ye geliyor. tereyağı dışında fiyatlar gayet iyi gözüküyor. dağıtım sistemi sıkıntısız çalışıyorsa tercih edilebilir.
  • Tahmini teslim nasıl yarın olur 1 günde nasıl getiriyorlar

Eker Süt Ürünleri Online Market Kahvaltı Sepeti 101.4₺

• jhonturk kullanıcısına yanıt
    https://market.eker.com/pdf/teslimat.pdf

Okuyun.
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Hocam farkındaysan muadilleri ve ürünlerin fiyatlarını araştırırken hepimizin kullandığı marketleri(migros,carrefour) araştırdım. Sitenin içindeki kendi fiyatları koymak istemedim. Önce bindirim sonra indirim yapıyorlar mı diye anlamak istedim. Yoksa çok gördük 1 kg kaşar 90 tl yazıp %50 indirimle 45'e satanları.

Ürünlerin kalitesi ve fiyatları farklı ama dağlar kadar da fark yok sonuçta. Tereyağının ederi vardır, peynirin ederi vardır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.